Sahte instagram hesabından yazan eski konuştuğum

Eğer aklınız varsa kesinlikle yeniden filan denemezsiniz. Bu ne demek olur biliyor musunuz ileride daha büyük bir travmayla yüzüstü bırakılmak demek. Bakın %100 garanti veriyorum çünkü bu davranışı yapan adamın karakteri tam olarak budur.
Hangi davranış fake hesaptan yazması mı yarı yolda bırakması mı gerçi her ikiside karaktersizlik te siz hangisini kastettiniz daha çok

Tabi ki arkadaş olup konuşturucak konuyu kendine getircek unutamadığın kimse varmı falan fistan ego tatmini bu başka bir şey değil
İlk bittiğinde ben fake hesaptan yazmıştım ama hesabı e posta ile kurdum. Yani ispatı olmaz ben olduğuma dair. Acaba oda ben olduğumu anladı aylar sonra bende bunu işleteyim mi dedi.

Herkese iyi geceler
Bundan 4 ay önce görücü usulü tanıştığım kişi tarafından yarı yolda bırakıldım nişandan önce. Dün fake instagram hesabından yazıp iltifat etti ve çay içmek istediğini söyledi. Bende kabaca ret edip engelledim. Amacı nedir sizce ne yapmaya çalışıyor.
By arada hesabın ona ait olduğunu numarasının son iki hanesinden anladım
Sizi yokluyor. Seni cepte tutmaya çalışıyor. Yeme bunları

Herkese iyi geceler
Bundan 4 ay önce görücü usulü tanıştığım kişi tarafından yarı yolda bırakıldım nişandan önce. Dün fake instagram hesabından yazıp iltifat etti ve çay içmek istediğini söyledi. Bende kabaca ret edip engelledim. Amacı nedir sizce ne yapmaya çalışıyor.
Böyleleri için konu bile açmaya gerek yok öyle veya böyle bitmiş şükür edip yola devammmm

Herkese iyi geceler

Ben fake olan hesaplarla konuşmuyorum bile direk engelliyorum.

ben cevap vermez direkt engellerdim şimdi mi aklı başına gelmiş cevap yazmayarak daha fazla kudurmasını sağlardın.
Engelledim. Aklı başına geldiği bike yok aslında amaç boş beleş işler denemiş öylesine sanırım. Aklı başına gelse kendi hesabından yazardı. Gerçi yqzsa da birşey değişmez benim için orası ayrı

Herkese iyi geceler
Evde canı sıkılıyor

Ya dalga geçmiş ya da kaybettiğinin farkına varmış. Her iki durumda da o dengesize kanmayın, yolunuza bakın🍀

Ne duymak istiyorsun bilmiyorum ama aklın hâlâ onda belli ki. Aklının sende olmasını, yeniden gelmesini ister gibisin.
Kırılan gururum onarılacak geri dönerse. Dönerse tepkim olumsuz olur çünkü işi oralara kadar getirip yarı yolda bırakması affedilemez. Onunda dönmeye yüzü olmaz zaten dönmezde. Anca böyle salakça şeyler yapar amaçsız saçmalıklar

Kırılan gururum onarılacak geri dönerse. Dönerse tepkim olumsuz olur çünkü işi oralara kadar getirip yarı yolda bırakması affedilemez. Onunda dönmeye yüzü olmaz zaten dönmezde. Anca böyle salakça şeyler yapar amaçsız saçmalıklar
Bizler böyle durumlarda doğal olarak gururumuza yenik düşüp kırılan gururumuzu onarmak için çabalıyoruz sanırim.
Benim de sizinkine yakın bir hikayem olmuştu dört sene peşimden koşup bir süre görüştükten sonra babam istemiyor diyerek ayrılmıştı benden.
Şeytan çarpmışa dönmüştüm dört sene peşimden koşmuş o sırada aklı nerdeymiş değilmi.
Sonrasında ben evlendim çocuğum oldu, kendiside evlendi eşinin babasının hesaplarını patlattı paralarını çaldı boşandı vs. şimdıilerde diyorum ki Allah bakmış ben safım, gözüme gözüme sokmuş sopasınıda yolumuzu ayırmış.
Hiç gurur yapmayın inanın herşey bahane, olacağı yokmuş o işin kim bilir belkide Allah sizinde gözünüze gözünuze soktu sopasını hayırsiz olan yolunuzu kapattı sizin için.

X