Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

5 çok erken değil mi? nasıl dayanıyosun? ben 7'de yememe rağmen eğer film izleyip yatma saatimi 1 veya 2'ye kaydırıyosam açlıktan ölüyorum :26:

forum da baktım 5 den sonra yemeyerek iyi kilo verenler olmuş bende dedim bari 5 den sonra yemiyim su yeşil çay flan geçiştiririm birde erken yatarsan sorun olmuyo zaten yatağa aç girmek gerekiyomuş gençlik hormonu daha iyi salgılanıyomuş :) 7 ye kalmasın bana sorarsan çnki hastanede staj yaparken diyetisyen ve doktorlar en geç 6 ya yemeğini ye diyolardı bana (hep kilo sıkıntısı çektim o zamanlar da idyet yapıyodum güya) :)

Bende basladim ilk listeye baslayali 10 gun oldu :) tartilmadim ama ben kendim de farklilik goruyorum aksam yemegimi 5 de yicem bundn sonra 5 den sonra da su yesil cay icicem hadi hayirlisi :)

merhaba küçük bir şey paylaşmak istedim
geçenlerde okuduğum bir yazıda akşam yatmadan 1 saat önce süt içer ve lif içerikli birşeyler yersek daha hızlı bir metabolizmaya sahip olacağımızı yazıyordu.bu da tabikide daha hızlı zayıflamamıza yardımcı olacaktır.ben 3 gündür bunu uyguluyorum 1 bardak süt ve bir dilim ananas yiyorum umarım işe yarar.
allah hepimiizin yardımcısı olsun

merhaba küçük bir şey paylaşmak istedim
geçenlerde okuduğum bir yazıda akşam yatmadan 1 saat önce süt içer ve lif içerikli birşeyler yersek daha hızlı bir metabolizmaya sahip olacağımızı yazıyordu.bu da tabikide daha hızlı zayıflamamıza yardımcı olacaktır.ben 3 gündür bunu uyguluyorum 1 bardak süt ve bir dilim ananas yiyorum umarım işe yarar.
allah hepimiizin yardımcısı olsun

amin İNŞALLAHH :) ben listeyi tam uygulıyım da baktım yavaş gidiyo sizin dediğiniz gibi yatmadan önce içerim süt çok teşekkür ederim

Arkadaslar topikte gecti mi bilmiyorm ama paylasmk istedm.alkali su diye bisey var.netten arastrn istersenz ben uc gundur iciyorum 2.5 litre suya bir tatli kasigi karbonat atip o suyu gun icersnde tuketiyorm.bagrsaklarmin daha iyi calistgini ve uzun sure tok kaldgmi hissettm.yag yakimini kolaylastrp hizlandryormus.deneyim derim...

Merhaba arkadaslar, bende bu diyete basladim. Bugun 4. Gunum uc gunde 1 kg vermisim. Listeye uyduktan sonra hic acikilmiyor ve en onemlisi tatli krizine girmiyorsun. Umarim herkes ideal kilosuna ulasir..

forum da baktım 5 den sonra yemeyerek iyi kilo verenler olmuş bende dedim bari 5 den sonra yemiyim su yeşil çay flan geçiştiririm birde erken yatarsan sorun olmuyo zaten yatağa aç girmek gerekiyomuş gençlik hormonu daha iyi salgılanıyomuş :) 7 ye kalmasın bana sorarsan çnki hastanede staj yaparken diyetisyen ve doktorlar en geç 6 ya yemeğini ye diyolardı bana (hep kilo sıkıntısı çektim o zamanlar da idyet yapıyodum güya) :)
Aslına bakarsan güneş battıktan sonra yemek yenmesini pek uygun bulmuyomuş doktorlar. Beynimiz gelişse de hormonlarımız ilk çağdaki gibi güneşe göre çalışıyo demişti bana da diyetisyenim :) o zamaaan bende deneyim bakalım, olmadı 8'de yatarım, ki söz konusu gençlik hormonuysa :)

Merhaba arkadaslar, bende bu diyete basladim. Bugun 4. Gunum uc gunde 1 kg vermisim. Listeye uyduktan sonra hic acikilmiyor ve en onemlisi tatli krizine girmiyorsun. Umarim herkes ideal kilosuna ulasir..

Bugün benim de ilk günümdü. Kpss için kursa gittiğim için sabah 9dan akşam 5e kadar dersanedeydim. Haftaiçi hep evdeyim hareket olsun diye her tenefüste 5 kat merdiveni inip çıktım ama dediğin gibi hiç acıkmadım. Üstelik çikolata delisi olmama rağmen bugün hiç canım istemedi. Kayısılar kesiyo galiba. Ayrıca 3 günde 1 kilo müthiş bişey! İnşallah bende verebilirim...

bu hafta bende tam olmasa da diyete uydum sayılır kaçamak yapmadım ama ara öğünlere tam uyamadım
birde en son 6-7 gibi ydim yemeğimi sonrasında bişey yemedim 4-5 günde 1 kilom gitmiş o kadar oturarak iş yapmamam rağmen başarılı bence :)

Bugün benim de ilk günümdü. Kpss için kursa gittiğim için sabah 9dan akşam 5e kadar dersanedeydim. Haftaiçi hep evdeyim hareket olsun diye her tenefüste 5 kat merdiveni inip çıktım ama dediğin gibi hiç acıkmadım. Üstelik çikolata delisi olmama rağmen bugün hiç canım istemedi. Kayısılar kesiyo galiba. Ayrıca 3 günde 1 kilo müthiş bişey! İnşallah bende verebilirim...

Verebilirsin yeterki kararli ol:KK34:

Arkadaslar topikte gecti mi bilmiyorm ama paylasmk istedm.alkali su diye bisey var.netten arastrn istersenz ben uc gundur iciyorum 2.5 litre suya bir tatli kasigi karbonat atip o suyu gun icersnde tuketiyorm.bagrsaklarmin daha iyi calistgini ve uzun sure tok kaldgmi hissettm.yag yakimini kolaylastrp hizlandryormus.deneyim derim...
Alkali suyu bende duymuştum. Suyun içine karbonat veya limon suyu eklenerek elde edilebiliyomuş. Ama karbonattan çekindim ben doğrusu. O yüzden pet şişeye suyumu doldurunca (ne kadar içtiğimi hesaplayabilmek için şişeyle içiyorum.) içine 3 damla limon sıkıp öyle içiyorum.

merhaba kızlar inanmazsınız ama 500 küsürlük sayfayı okudum ve bitirdim

benim kilom 58 di doğum yaptım 73 ile şu an oğlum 2 yaşında ama ben bir türlü veremedim diyetisyenlerede gittim yaptım ama pek bi sonuç alamadım aslında verdim 57 oldum ama işi burakıp oğluma bakmaya başlayınca tekrar aldım yani 7 ayda verdiğim kiloyu 15 günde geri aldım şuan 65 kiloyum hedefim 50-55 arası inşallah bu diyetle vereceğim malzemelerim eksik yarın alacağım ve başlayacağım inşallah sizin gibi bende zayıflarım artık inanırmısınız tayt giymekten bıktım pantolonlarımın içine giremiyorum :18:

arkadaşlar oncelikle bu diyette başlamama neden olan armanselin arkadaşımıza tşklr :KK1: ben 2, diyetin 5,günündeyim 81kilo olarak başladımş
imdi kaç kilomuyum 72kilo 200gr:emir_bebek:

Son düzenleme:
arkadaşlar oncelikle bu diyette başlamama neden olan armanselin arkadaşımıza tşklr :KK1: ben 2, diyetin 5,günündeyim 81kilo olarak başladımş
imdi kaç kilomuyum 72kilo 200gr:emir_bebek:

Oncelikle tebrik ediyorum seni bir ayda yaklasik 9 kilo vermissin. Insallah hedefine ulasirsin.

Ben de 1 haftadir bu diyeti uyguluyorum 1,5 kg vermisim.

merhaba kızlar inanmazsınız ama 500 küsürlük sayfayı okudum ve bitirdim

benim kilom 58 di doğum yaptım 73 ile şu an oğlum 2 yaşında ama ben bir türlü veremedim diyetisyenlerede gittim yaptım ama pek bi sonuç alamadım aslında verdim 57 oldum ama işi burakıp oğluma bakmaya başlayınca tekrar aldım yani 7 ayda verdiğim kiloyu 15 günde geri aldım şuan 65 kiloyum hedefim 50-55 arası inşallah bu diyetle vereceğim malzemelerim eksik yarın alacağım ve başlayacağım inşallah sizin gibi bende zayıflarım artık inanırmısınız tayt giymekten bıktım pantolonlarımın içine giremiyorum :18:

Aramiza hosgeldin, karar vermek buyuk bir adim umarim basarirsin.

yalnız bu kiloyu hemen vermedim önce kasım ayında buna benzer bir diyetle başladım ama bu diyetin 5 tane olması cazip geldi ve başladım bunu yapmaya dediğim gibi şimdi 2, listenin 5, günündeyim ve her salı tartılıyorum :KK36:niye salı pazartesi sendromu desek daha doğru bu arada bu güne kadar çok ama çok diyet denemelerim oldu kısa süreli ve hepsi 2-3 kat katlamalı geri döndüler :2: :KK43: artık dönüş yaşamak istemiyorum :KK45:haydi kızlar hepimize kolay gelsin:KK16:

Oncelikle tebrik ediyorum seni bir ayda yaklasik 9 kilo vermissin. Insallah hedefine ulasirsin.

Ben de 1 haftadir bu diyeti uyguluyorum 1,5 kg vermisim.

kasım ayında 81 kgdım buna benzer bir diyet yaptım :26: sonra bu diyete geçtim 74 kilo 500 gramla başladım şimdi 72 kilo 200 gramım hedefim 63 veya 65 kilo boyum 1.55 eh yaş olarak sorarsan 59 yaşında 2 çocuk annesiyim çalışıyorum ben başarabildiysem sizler eminim daha iyi başarırsınız :KK9:

Bugun aksam yemeginde dayanamadim 5 adet tursu biber yedim 😞 insallah diyeti sarsmamistir yaaaa

X