Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

İnşallah canım ya gerci benim Kilo duraklamaya gecti nedenini de bilmiyorum :KK43:

Sende hosgeldin canim insallah güzel sonuçlar olur :) ya o cayi bende duydum hatta alcaktim ama gercekten ise yariyormu bilemedm son anda vazgectim :)

hosbulduk ben artık zayıflamak ıstıyorum kararlıyımm cıdden :KK51:

ben kendım hazırlıyorum cayı canım hazır almadım

ögle yemegımı yedım cok halsızım bas agrım var yaw sarımsak cayımı etkılıyor acaba bu sekılde

Kizlar ayni durum bende de var halsizlesme ,fakat biliyorum vucut alsinca geciyor. Samirsak cayi felan hepsi hikaye bence kulanmayin size yazik bu kadar yüklenmeyin kendinize . Inandigim tek sey var zayiflatigina oda kirmizi aci biber ama ben kulanmiyorum cünkü aci istahimi aciyor ve sevmiyorum.

Kizlar ayni durum bende de var halsizlesme ,fakat biliyorum vucut alsinca geciyor. Samirsak cayi felan hepsi hikaye bence kulanmayin size yazik bu kadar yüklenmeyin kendinize . Inandigim tek sey var zayiflatigina oda kirmizi aci biber ama ben kulanmiyorum cünkü aci istahimi aciyor ve sevmiyorum.

sarımsak cayını evde kendım yapıyorum ben hazır sallama vs degıl ... dıyette bugun ılkk gunum dıyet guzel gıdıyor fakat belkıde havalardan kaynaklanan bır halsızlık halı var :KK5:

gunaydın kızlar nasıl hıssedıyorsunuz kendınızı bugun ....

ben bomba gibiyim :KK35::KK35:

sarımsak cayı degılmıs etkıleyen dun grıbe yakalanmak uzereymısım bır katarın ford aldım terledım kendıme geldım ....

sabah cayımı ıctım suanda cok ıyıyım Allahıma sukurler olsun ....

dıyetımı bozmadım fakat saatlere pek itaat edemıyorum hep yarım saat sonrasına denk gelıyor .....

birde birşey soracagım 1.listeyi yapıyorum ve uygun olmadıgımız zamanlarda akşamla - öglen menusunun yerlerını degıstırebılırmıyız ?

gunaydın kızlar nasıl hıssedıyorsunuz kendınızı bugun ....

ben bomba gibiyim :KK35::KK35:

sarımsak cayı degılmıs etkıleyen dun grıbe yakalanmak uzereymısım bır katarın ford aldım terledım kendıme geldım ....

sabah cayımı ıctım suanda cok ıyıyım Allahıma sukurler olsun ....

dıyetımı bozmadım fakat saatlere pek itaat edemıyorum hep yarım saat sonrasına denk gelıyor .....

birde birşey soracagım 1.listeyi yapıyorum ve uygun olmadıgımız zamanlarda akşamla - öglen menusunun yerlerını degıstırebılırmıyız ?

Günaydin canim:) şükür ki yakalanmadan atlatmissin :) Bende bilmiyorum ki degistirilir heralde ama dikkat etmen gereken sey ögle yemeginde et var onu aksam gec yersen sindirimi zor olabilir belki :KK66:

Günaydin canim:) şükür ki yakalanmadan atlatmissin :) Bende bilmiyorum ki degistirilir heralde ama dikkat etmen gereken sey ögle yemeginde et var onu aksam gec yersen sindirimi zor olabilir belki :KK66:

cevabın ıcın cok sagol canım ....

çalıstıgım ıcın dun kofte yedık fakat bugun kımse yok kendımede yapmk yerıne karnıbahar alıyımde mıllet gelınce onlarda sebeplensın dedım :KK17:

akşam epilasyonum var işten cıkmadan gene karnıbahardan yıyecegım mecbuıren ve salata :18: mumkun oldugunda lıste harıcıne cıkmamaya calısıyorum ....

aksam koftelerımı evde yapıcam fırında ıs yerınede sefer tasında getırırım artık :KK9::KK9:

bu arada cızelgene baktımda hemen hemen aynıyız bende 85dim bır zamanlar suan 78im bakalım 1 ay sonra ne olacagım ...

bu arada cızelgene baktımda hemen hemen aynıyız bende 85dim bır zamanlar suan 78im bakalım 1 ay sonra ne olacagım ...

Benmde tam ona uyabildgm soylenemez ama dikkat etmeye calisiyorum iste :) insallah 60 ları görürüz canım ya bu sefer daha kararli hissediyorum kendimi onceden hep baslayip biraktim bu sefer sonuna kadar gdecegm gidecegz inşallah :)

Benmde tam ona uyabildgm soylenemez ama dikkat etmeye calisiyorum iste :) insallah 60 ları görürüz canım ya bu sefer daha kararli hissediyorum kendimi onceden hep baslayip biraktim bu sefer sonuna kadar gdecegm gidecegz inşallah :)

inşallahhh ....

bende bır ara baya ıstıkrarlı ılerledım bu kıloyada o zamanlarda dustum fakat yaklasık 4 aydır hıcbırsey yapmıyordum şok dıyetler dısında bunyem mafoldu resmen...

saglıklı beslenerek yaza kadar 65 olsam cok ıyı olur benım ıcın

inşallahhh ....

bende bır ara baya ıstıkrarlı ılerledım bu kıloyada o zamanlarda dustum fakat yaklasık 4 aydır hıcbırsey yapmıyordum şok dıyetler dısında bunyem mafoldu resmen...

saglıklı beslenerek yaza kadar 65 olsam cok ıyı olur benım ıcın

O şok diyetler vücuda zararlı zaten en iyisi sağlıklı beslenme :) kilo verme durduğunda 1- 2 gün yapılabilir belki :)

MErhaba kızlar.Bende diyetisyene gitmeye başladım ve 1.sayfada yazan ilk diyeti verdi banada.Kızlar bende sizinle birlkte zayıflamak istiyorum.
Yaş 33 kilo 74....

aynen bıraz gec anladım ben bunu delı dana gıbı dalıyordum şok dıyet arastırmalarına ...
bundan sonra sağlikli veririz beraber canim :)

MErhaba kızlar.Bende diyetisyene gitmeye başladım ve 1.sayfada yazan ilk diyeti verdi banada.Kızlar bende sizinle birlkte zayıflamak istiyorum.
Yaş 33 kilo 74....

Tabiki canim hep beraber el birligiyle verelim su kilolari :)

X