Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bende fondoten kullanmayım diorum tatlım sadece düğünlere falan gidince sürmek için,özel günlerde yani. ama bb krem tavsiyen için teşekürler tatlım mutlaka kullanacam,direk bb krem deyip alabiliorum demi,markası falan varmı yoksa. bide güneş kremi hangisini kullanıosun ya,daha dün çıkışta almaya gittim karar veremedim hangisini alacağıma. allık hangisini kullanıosun anam bende hepsini sordum haa fikirlerine önem veriorum bidenem oyüzden

olsun valla ben 2 diyet büskevit yedim şimdi
ama ama ben kızları çok özledim yaaaaaaaaaaa niye gelmiyorlar gülümmmmmmmm

evet yaa niye gelmiyorlarrr özledim bendeeee selinim,şimdi de seni merak etmeye başladım yaa nerdesinn

yaa canım çok üzüldüm durumuna. inşşalh sevdiğine kavuşursun tatlım hayırlısıyla

günaydın şekerparelerimmmmmmmmmm

filizcim çokkkkkkk üzüldüm resmen üzüntünü kalbimde hissettim okurken Allah yardımcınız olsun inşallah cumanın huru üzerinizde olur mutlu olursunuzz

melekkkkkkkkkkkkkk kız deliiiiiiiiiii empati yaptım sadece bacıııııııııı ne kızıyon gülüm yaaaaa sen korursun demi beniii

gülümmmmmmm bacımmm nasılsın bidenemmm ayyyy fikrimi sorman çokkk çok hoşuma gitti bacımmmm
bidenem şimdi bb kremlerin birkaç markası var ben http://1.bp.blogspot.com/-3DMM3WC74eU/ULdY4n1iuCI/AAAAAAAAA3s/Qjyo1BDlV1U/s1600/bb.jpg bu çok güzel ama dediğim gibi en açığını alman tavsiyem daha hoç gösteriyo

allık da flormarın bacım zaten hafif kullanıyorum çok doğal duruyo

ruj olarak da şu sıralar renkli rujlar oluyo nasıl desem rengi sarı ,yeşil bende 2 side var resil kırmızı yapıyo ,sarıda pembe o kadar doğal duruyo ki ve en az 4 saat duruyo çıkmıyo

canım öncelikle geçmiş olsun şimdi nasılsın.. maaşaalahhhh enişteye bak sen aylardır uzattığı saçları size gelirken kestiğine göre gerçekten çok değer veriyor sana ve ciddi düşünüyo canım benimm çok sevindim senin adına inşallah bi an önce de iyileşirsin tatlım

herkese merhabalar

gününüz güzel geçsin inşallah, berivan sanırım rahatsızsın geçmiş olsun önemli birşey değildir umarım.

kendinize iyi bakın

kuzummmmmmmmmm nerelerdesin sennn çok merak ettik özledik selin ve ignisde kayıp
ayyyyyyyy inşallah geçer bacı şimdi gayet iyiyim ama amel,yat korkutuyo bacımmm enişte Allah için çok iyi inşallah hep böyle olur

kız bu çocuk seni pek seviyooo:118: iyi iyi süper taktik ayşeyi gördün mü daha yakın ol kudurur ohhh canım içimizde büyütüp sinirlenip soğuyacağımıza söylemek ve karşı tarafı dinlemek en iyisi bence ama enişteye aferin

kızlar yorumları okudukça cesaret geldi bana ne olur banada yardım edin bende 91 kiloyum liste nasıl hazırlanıyor ne olur bana yardım edin ben pek anlamam bu bilgisayardan netten falan ne olurrr lütfenn yalvarırım banada yardım edin

bende özledim canlarımmm ama netim kotalıydı malum öğrencilik o yüzden dolmak üzere olunca giremedim canlarım tabi bide okul dershane kpss derken çok yoğun geçiyo günler sevgilimde evlilik konularını açmaya başladı ama daha çok erken ama çookkk seviyorumm

gel bacım gelllllllllllllll bak çizelgeme bende 91 kilodan düştüm olmaz diye birşey yok önce lütfen sakin ol karalı ve azimle neden kilo vermek istiyorsun bu çok önemli bu yazma sebebim çevren olmasın onlar boş boş konuşur kendin için vermek istediğini içinden tekrarla sonra
listemizi incele 1. sayfada ilk liste ve digerleri olmak üzere 25 günden oluşuyor selin arkadaşımız yayımladı diyetisyen listesidir öyle ortada olan sağlıksız liste değildir canım

sonra biz hep buradayız sana istediğin desteği gösteririz burası sadece diyet bölümümüz değil sorunlarımızı ,mutluluklarımızı paylaştığımız dostlar edindiğimiz bir yer bende aynı yolları geçtiğim için bilirim ne olur 2 gün girip gelmemezlik yapma destek en önemli şey diyette bu arada kendini tanıtırmısın kaç yaşındasın napar ne dersin evlimisin ...

evli 2çocuk annesiyim evdeyim yani ev hanımı ve kırizlere girdim habire kilo alıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var birilerinin desteğine diyelim

canım sabahki kutu süt 200 ml oluyo ama bizim 100 ml içmemiz gerek bildiğim kadarıyla

canım işte yoğunluktan giremedim inan bende özledim ya arkadaşlarım psikopat gibi bakıyo tanımadığın insanları nasıl özlüyon diye siz anlamazsınız dedim

canım ilk sayfayı okursan bütün bilgiler orda bide zumba yapıyoruz bol su içiyoruz sorularını seve seve cevaplarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…