Sağlık ocağı tahlil

Eda yilmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
30
6
Merhabalar sağlık ocağına beta için kan verdim halk laboratuvarına gönderiyorlar bildiğiniz üzere yeteri kadar süre geçti yani kesin olarak sonuç çıkacağı bir sürede verdim özel hastaneye gitmeme gerek var mıydı yanlışlık olur mu güvenilir midir sizce yumurtlama dönemi dışında girilen tek ilişkiden 20 gün sonra verdim kan

sağlık ocağında normalde 2 hafta sonuç çıkıyor anca ama değişiyorr
benim sağlık ocağı 1 haftada çıkarıyor mesela
farketmezz özele gitsen 2 saate çıkarıyolar sonuçları tabii ama sağlık ocağına gelince uzun sürebiliyor.

Ay süresi önemli değil sadece güvenilir midir diye endişe ettim

Anladım çok teşekkür ederim Allah'ın izniyle sağlıklı saatli kucağınıza alın inşallah

Reactions: Jou
Bugün verilen yarın öğleden sonra alınır lütfen yanlışlık olur mu demen hata kb o kdr okumus insan hata yapmazlar endişenin anlıyorum ama haksızlık yapıyorsun o kdr labaratuvar hemşirelerine yanlisiklik yapsalar o milyonlarca kişinin doğru bı senin ki mi yanlış çıkar yapma gözünü seveyim...

Güvenilir olmasa o kdr kisi gelip gidiyor oraya guvenilmeyecekse doktora sağlık ocağına gitme onzaman özele git ne diyim

Ayriyetren sorun için de ozelede gitsen aynı sonuç salık ocagi da aynu sonucu çıkaracak varsa beta cikr yabi güvenmiyosan niye veriyim ayriyetteb sağlık ocağına derler yani

Lafima kızma ama haklıyım yorum yapan ark da aynısını diyecektir emin ol

Beni yanlış anlamayın Allah isteyenlere versin inşallah hamile kalmak istemiyorum kontrol için gittim bir kaç yerde yanlış sonuç çıkabilir yok gibi gözüküp sonrada diyince endişelendim

Beni yanlış anlamayın Allah isteyenlere versin inşallah hamile kalmak istemiyorum kontrol için gittim bir kaç yerde yanlış sonuç çıkabilir yok gibi gözüküp sonrada diyince endişelendim
Öyle birşey olmaz cnm benim korkun endisen olmasın aynı gün hem sağlık ocağında hem hastanede yaptırdım kan hormon tahlilleri sağlık ocağında vitaminler yapıldı hepside aynı çıktı vitaminlerin hastane ile tek fark sağlık ocağında bekliyor yarime kadar hastanede aynı saat çıkıyor

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız sağ olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…