Saf kocam ve ben.Ne yapmalıyız ?

Akraba ile tanıdık ile iş olmuyor nedense .. bu hep böyle olmustur ıstısnalar harıç... :sm_confused:

paranızı geri alın siz kendiniz ev almayı bilmiyomusunuz kaynınızın karısı alcak size akrabalık manevi olunca tatlı oluyo maddiyat girince bozuluyor. kibarca paranızı geri isteyin biz alırız evimizi deyin

Hele hele aile arasinda boyle para isleri, bilmem ne sakin !!
çok yanlis
ayni sey basimiza geldi, amcam annemin babamin yillarca çalistigi birikimleri, daire almak için eline vermisler safliktan mi iyilikten mi bilemiyorum, dunyanin parasi inanin...amcam yalanlar atti, hem paramizi yedi, hemde kendi milyarder oldu
babamda sadece ne oldu paraya dedi, anlatti ama yalanlarla tabi, babamda amann napimm...gitti o para iste insan olsa benim gibi abiye yapmazdi dedi, iste boyle
ne o parayi alabildik, çok da sorunlu gunler yasamistik
kimi zaman mum isiginda derslerimi yaptigimi bilirim...
insallah sizin durumunuz ayni bitmez.
bence paranizi geri alin
bankaya yatirin
en iyisi bu

kusura bakma arkadasim ama sizin eliniz ayaginiz yokmu abiniz ben sizin icin eve gircem diyo,siz alamiyomusunuz kendi evinizi,ayrica aldiginiz evi niye satmasina izin veriyosunuz,ve aldiginiz evin niye tapusunu almiyosunuz,oooof sikildim,benim kocamda cok saf,ve bu saflik benim omrumu yiyo,bak arkadasim bikere kazik yemissiniz ikincisine bari izin verme,kiyametleri kopar izin verme,benim gibi coooooooooooooooook basini taslara vurursun,allah sabir ve kolaylik versin canim

Akrabanla ye iç alışveriş yapma demişler....
Hem siz neye güvenerek böyel bir şey yaptınız ki?
Senet yok tabu yok bilmem ne yok...
Bal gibide kazık yemişsiniz..
Kötü bi tabir ve üslup oldu ama üzgünüm durum bu.....

ah canım ya...

ne biçim adammış o öyle..

kimseye güzen yok bu devirde inan ki..

ne yapın edin paranızı almaya çalışın...

çok karışık bir durum Allah yardımcınız olsun..

sizin ki araba değil de akbaba galiba.. tööbe tööbeeee...

canım benim sende benim gibi kayınzedesin hııı....bende iş kursun diye borç verdim sorarsan eşimle ortak iş yapacaklardı işi batırdı benden aldığı borcu sorarsanda vereceğim dediği sürenin üzerinden bir sene geçti kimbilir daha kaç sene geçecek...ben çocuğum yokluk çekmesin biraz birikimim olsun diye uğraşıyorum o yokluk içinde ikinci çocuk patlatıyo...yapma canım akrabalarla sakın kendine yaparsın.evini alabiliyorsan al olmadı paranı kurtar bari...

Para isteme benden buz gibi soğurum senden-tatlicadiarzu-
Arkadaşım siz paranızı kurtarmaya bakın..Eminim ondan sonra bize güvenmediniz falan fıstık diycekler araya soğukluk girecek..Daha önce yaşadıkta biz bu konuda çok tecrübeliyiz.Benim babacığımda böyleydi..Parayı verir geri isteyemezdi..Annem olaya el atardı ama sonucunda biz kötü olurduk..Sen kötü gününde destek olmuşsun ona kimsenin umrunda olmazdı.üstüne üstlük birde trip yaparlardı..kötükedihüso
Bir söz vardır param seni veripte mi kötü olayım vermeyipte mi kötü olayım diyeCADIARZU
İste ve kötü olCADIARZUCADIARZU

canı benim biz de güvendik evlenirken kayınpederimin evinde kalıp kira vermeyip para biriktirecektik ama degil para biriktirmek daha borclanıyoruz her tarafa bizim elimizden yeniyor hersey ben ce en yakın zamanda halledin:1hug:a.s.

canım eşinin kardeşide olsa sen biran önce paranı iste kurtar
allah yardımcınız olsuna.s.a.s.

Canım bence de paranızı almaya bakın.Walla bu devirde kimseye güvenilmiyo.Eşinizin ailesi size sırt çevirise de çevirsin zaten size yardım da etmiyolarmışyerimseniben

bencede paranızı geri alın bu devirde kimseye güvenmeyin olan size olur paranız eliniden ucar gider

X