Sadece klomen kullanıp hamile kalanlar

Yesldenz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
212
66
31
Merhaba, 5 günlük klomen kullanımı sonrası doktor kontrolüne gittim. Doktorum bir yumurtanın geliştiğini birkaç gün içinde çatlayacağını söyledi. İğneden hiç bahsetmeyince ben sordum. İğneye gerek olmadığını söyledi. Forumda yorumlarda çoğu hastaya doktoru klomen sonrası çatlatma iğnesi kullandırmış. Sadece klomenle hamile kalanlar var mı? Varsa benimle bilgilerinizi paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

ben de ikinci kutudayım.iğne vermedi ilk kutuda gerek yok hızlı büyümüşler dedi ama olmadı adet oldum.şimdi ikinci kutudayım bu sefer direteceğim iğne versin diye.vermezse kendim bile gidip almayı düşüüyorum

İkinci kutuyu da doktor kontrolünde kullanıyorsunuz demi. Benim doktorum adet olursan gel yeniden klomen kullanacağız demedi. Tahminim klomeni bir daha kullandirtmayacak gibi.

Merhaba, ben varim Ben 2. kullanımda hamile kaldım İlk 2-3 klomen kullanımında eğer hamile kalınmıyor ise iğneyi öyle tavsiye ediyorlar. Çatlatma iğnesi klomenden sonraki aşama yani.

Merhaba, ben varim Ben 2. kullanımda hamile kaldım İlk 2-3 klomen kullanımında eğer hamile kalınmıyor ise iğneyi öyle tavsiye ediyorlar. Çatlatma iğnesi klomenden sonraki aşama yani.
Merhaba, çok sevindim sizin adınıza Ben ilaçtan sonra iğneyi kullandırtmayınca acaba neden demiştim ama demek ki gerek duyulmuyor ilk aşamada. Inşallah rabbim bana da nasip eder

Merhaba, ben de bu ay klomen kullandim sonrasinda doktor iğneye şimdilik gerek yok ilişki takvimi vereceğim dedi. İlaçtan 3 gün sonra kontrole gittiğimde ilaçtan yanıt almışız biri 10 biri 12 mm yumurtam oluşmuş dedi ve takvim verdi. Ama takvime göre ilişki olduğunda özellikle ilişkiden sonra kasıklarımda ağrı oluyor sebebi ne olabilir acaba

Merhaba, çok sevindim sizin adınıza Ben ilaçtan sonra iğneyi kullandırtmayınca acaba neden demiştim ama demek ki gerek duyulmuyor ilk aşamada. Inşallah rabbim bana da nasip eder
İnşallah stresten uzak durursanız klomenin faydasını daha çok görürsünüz inanın, ben tüm uygulamaları silip sadece doktorumun direktifleriyle ilerlemiştim, kafanızdan atıp başka şeylere odaklanmaya çalışın olur umarım bir de beslenmenize ve yürüyüşlere dikkat edin, her gün en az yarım saat yürümeye çalışın ve bol bol kuru incir, kuru üzüm ve avokado yiyin bugünlerde, eşiniz de yesin çok ama çok faydası oldu. Bu saydıklarım yumurtaların gelişmesine çok etki ediyor, beslenme uzmanımla ilerlemiştik o tavsiye etmişti.

Yumurtalar gelişip çatlamaya hazır hale geliyor, o ağrı ondan. Endişelenecek bir durum yok yani

Ben de öyle düşünmüştüm ama özellikle ilişkiden sonra olunca biraz suphelendim açıkçası acaba kiste mi çeviriyor
Ben de öyle düşünmüştüm ama özellikle ilişkiden sonra olunca biraz suphelendim açıkçası acaba kiste mi çeviriyor diye
Kist oluşmuş olabilir ama onda da paniklememek gerek, geçici oluyor onlar

Merhaba bende sadece klomen kullanarak 2.ayda hamile kaldim cok sukur 16 aylik bir kizim var su anda darisi basiniza strese girmeyin klomen bazi insanlarda kist yapabiliyor bana yapmisti ama hamilelikle birlikte kuculup yok oldu doktorum zararsiz demisti

Kızlar merhaba, Klomen hangi tedavi için? Mesela hangi problemlerle karşılaşıldığında veriliyor. Biz bütün muayenelerimizi olduk, bir problem yok elhamdülillah, 1 senedir deniyoruz, acaba doktoruma ben tavsiye etsem

Merhaba, sizin adınıza çok sevindim, rabbim kızınızla yüzünüzü hep
güldürsün inşallah Amin inşallah

Ben pcos olduğum için kullanıyorum ama bazı durumlarda açıklanamayan infertilite için de kullanıldığını duymuştum. Belki kullanabilirsiniz doktor kontrolünde. İlacın amacı yumurta gelişimini sağlamak

Merhaba, ben klomeni açıklanamayan infertilite için kullanıyorum.

Yeni mi başladınız, merhaba bu arada
Evet, çıktığım doktor 1 sene dolsun illa öyle gel diyordu hicbir tedaviye yönelmiyordu o yüzden doktor değiştirdim. Yeni doktor klomen tedavisi gördün mü hiç dedi hayır dedim, başlayalım o zaman dedi. İlk kez bu ay kullandım. Klomen sonrası iğne yaptırmadı ama gerek yok dedi.

Hadi hayırlısı inşallah balım, yavrunu sağlıcakla kucağına al

Merhaba son durumunuz nedir ? Bende 10 gün sonra ilk kez klomen tedavisine başlayacağım birbirinize moral destek olalım Dua edelimBenimde 10 aydır çocuğun olmuyor rahim filmi hariç herşeye bakıldı sıkıntı yok eşimde de sıkıntı yok çok şükür ama henüz hamike kalamadım.Doktor adetin 3.günü gel klomen deneyelim dedi nasip bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…