sadece estteik magdurları değil.sizinde başınıza gelmiş gibi düşünün lütfen.

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
lütfen empati yapın herkes bir başlık yazssınn.başlığımızn açılmasını istiyoruzki tekrar hata yapmayalım.bu sizinde başınızA gelebilir kimseyi kötülemioruz başımıza geleni paylaşıoruz.lütfen bekliorumm

• Konu Sahibi EU2
bende destekliyorum, memnun olmayanlar da yazacaklar ki insanlar dogru karar verebilsin...

• Konu Sahibi EU2
saol cnm.bu arada sanada geçmiş olsun yeni ameliyat oldun umarım sonuç çok güzel olurrr

umarım güzel olur canım, bu sıkıntıları cekmek cok zor gercekten, güzellik icin deger miydi diyorum bazen, sonu güzel olmazsa iyice bir yıkım olur, o nedenle burada paylasmak lazım ki insanlar aynı hataları yapmasınlar...

• Konu Sahibi EU2
saol cnm.bende seni sonuna kadar destekliorum.zor günlerimiz beraber geçirdiğimiz gibi umarım güzel günlerimizi berabaer geçirireceğizz.seni çok seviorummmmmm:)

ben de seni çok seviyorum canım dostum. inşallah biz de güzel burunlara kavuşuruz.

ebrucum sana da geçmiş olsun. umarım her şey yolundadır.

• Konu Sahibi EU2
eliff24 cnm simdilik hersey yolunda gibi gibi, tam bir sey diyemiorum, bakalım zamanla anlayacagım, cok tsk ederim, sizler de umarım güzel sonuclara ulasırsınız, bende insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…