Sadece erkek anneleri lütfen!

Erkekler çocukken arabaya kızlar barbieye ilgi duyar bu yetişkin olduktan sonra tersine döner:KK53:
Ben iki kız büyüttüm ikisininde özel bir rengi yoktu nevresimleri mavi odaları mor ayakkabıları kırmızıydı
Hiç oje almadım kızlarıma kulaklarını deldirmedim sinemaya giderken özellikle pembe film izletmedim shrek izlediler:KK53:
Ve gayet kız gibiler:KK45:

Bu degil yahu :) kız erkek çocuğu fark etmeksizin

Eki Görüntüle 2091807 Eki Görüntüle 2091808

Bu tarz kadınsı bebekler diyeyim :)
Çocuğun cinsiyeti degil; burada barbie nin iddiası beni rahatsız eden.

Sizin gönderdikleriniz cici bebek :))

bunlar + monster high bebekleri falan var,
asssla çocuğuma almayacağım diyordum da, sosyalleşme süreci başlayınca o aslalar yalan oldu :KK14:
ben almasam hediye geldi ev çeşit çeşit konsomatris kılıklı oyuncak doldu :olamaz:
çok da büyük konuşmamak lazımmış bu konuda...

Oğlumu hiç kısıtlamadım bu konuda hatta gittiğim misafirliklerde tabak çanak verdim kaşık verdim çok sever die bi tepki görmedim şimdiye kadar. Görseydim cevabını verirdm insanlara.. kızım var asla bebeklerle oynamaz arabalara aşırı düşkün onuda kendi haline bıraktm oynamıyor diye bebek almıyorum araba alıyorum .. bunları takmadan çocuklarınızı büyütün kimsenin ne dediği umrunzda olmasın

amannn boşver herkesi istersem mavi giydiririm istersem mor kime ne kimseyi ilgilendirmez bu benim hayatım benim bebeğim kimseyide kafaya takmam çocuklarımı ve kendimi nasıl mutlu edeceğime bakarım büyüdüklerinde herşeyin ayrımını onlar yapar merak etme.

asssla çocuğuma almayacağım diyordum da, sosyalleşme süreci başlayınca o aslalar yalan oldu :KK14:
ben almasam hediye geldi ev çeşit çeşit konsomatris kılıklı oyuncak doldu :olamaz:

o monster high bebeklerinden tırstığım kadar başka bir şeyden tırsmıyorum :KK53: biz uyuyunca evde satanist ayin yapacaklarmış gibi tipler :KK53:

Ahahah
Koptum cidden.
Bunlar benim oglanlara hediye gelme ihtimali yok diye düşünüyorum.
Gelirse de niyet başkadır :KK70:

benimkilerde 6 ve 8 yaşına geldiler.
mutfakta tencere tavayla oynayarak büyüdüler.
özellikle büyük oğlum cizilmedik tencerem tavam kalmamıştı.:))
belli bir dönem çocuklar bu tür şeylere çok meraklı oluyor.özellikle erkek çocukları sonra geçiyor.
milletin lafina göre çocuk büyütülecek olsa :bicak:
nasıl iyi hissediyorsanız çocuğunuz için iyi olan odur.
renk meselesine girmiyorum ama belli bir yaştan sonra çocuklar kendileri ayırıyor.
oğlumun lila geceligi vardı bebekken ne çok yakisirdi:anne:
şimdi olsa giyer mi bilmiyorum:110:
okul çağından sonra çocuklar kendileri bu tur seyleri ayırıyor.
oğluma aldığım soluğa arkadaşları bu kız sulugu demişler.bir daha goturmedi:KK51:rengi sarı ayicikli felan birşeydi.
is konusuna gelince çıkardığı ayakkabıyı çevirmek dahil hepsini öğretmeye çalışıyorum.
bu dönemde is yapmayı seviyorlar.camar asma, katlama, kek çırpma felan bayiliyorlar.
hatta geçen koli istedi nette görmüş camasir katlama aparati yapacakmis:KK48:
inşallah buyuyuncede devam eder:temizlik:

o monster high bebeklerinden tırstığım kadar başka bir şeyden tırsmıyorum :KK53: biz uyuyunca evde satanist ayin yapacaklarmış gibi tipler :KK53:

ay bak bir tiksindiğim de equestria girls bebekleri, böyle at mı kadın mı, at gibi kadın mı ne olduğu belli değil tövbe estağfurullah bişeyler :KK70:
onlara ayrı dolap yaptım ben, bikaç tane de çakma barbie gelmişti, x hocanın kediciklerine benziyorlar, onları da doldurdum içine, bir ara hepsini toplayıp atıcam o olacak :mad:

Walla ben daha yeni aldım o ocak tencere falan pembe rengide onun başına gidip çorba yapıyorum diyo seviyo çocuk onlarla ilgilenmeyi çamaşırları da beraber atar cikaririz oğlum bana verir ben asarım... bebek almayı da düşündüm çocuk gidip gidip bebeklere sariliyo ama size soylenenler söylendigi için almadım

Malesef bu konuda insanimiz hala yobaz. 1 yasindayken oglum pelus ayiyla oynuyordu uyutuyor gibi yapip sariliyordu gorumcem bu cocuga araba alin kiz gibi bunlarla oynamasin dedi şok oldum ve sinirlendim.kendisi de hemsire 4 yillik universte mezunu ama cahilce dusunuyor.

ay bak bir tiksindiğim de equestria girls bebekleri, böyle at mı kadın mı, at gibi kadın mı ne olduğu belli değil tövbe estağfurullah bişeyler :KK70:
onlara ayrı dolap yaptım ben, bikaç tane de çakma barbie gelmişti, x hocanın kediciklerine benziyorlar, onları da doldurdum içine, bir ara hepsini toplayıp atıcam o olacak :mad:

senin dolap conjuring 4 için gerekli şartları tamamlamış :KK70: o koca gözlü atımsı kızlardan bana da geldiler, 7 yaşındaki yeğenim tam bir fanatik. ne güzel benim lahana bebeğim vardı, bebek gibi bebekti :KK53:

senin dolap conjuring 4 için gerekli şartları tamamlamış :KK70: o koca gözlü atımsı kızlardan bana da geldiler, 7 yaşındaki yeğenim tam bir fanatik. ne güzel benim lahana bebeğim vardı, bebek gibi bebekti :KK53:

ya ben hala bayılıyorum o lahana bebeklere,
bazen bizimkiyle oynarken dalıyorum bakıyorum o gitmiş ben hala kucağımda bebek besliyorum :KK70:

3nity 3nity cidden pipisi düşer diyen mi oldu:KK53:

Dun olani anlatayım. Oglani sardım Lila lila. Gittim markete. Hem bebek arabasi hem market arabasi zor olur diye.
Bir teyze yanıma yaklaştı.
Ay erkek gibi kızının yüzü, kulağını deldir bunun, kiz olduğu anlaşılsın dedi.
Ben de iyi de erkek bu dedim
Aaaa ama olmaz böyle pembe pembe pipisi düşer bunun! Dedi :KK70:
Etrafta cikciklayanlari söylemiyorum.

Ilk defa da duymuyorum. Daha önce dedesi büyüğün saçlar uzun diye de
pipin düşer oğlum söyle annene kessin saçlarını demişti..

Daha da var örnek şimdi ama söylüyorlar yani. Yaygın epey :)

Yahu "çocuğum kız" diye cevap verip "olsun o da evlat" diyen zihniyetten ne bekliyorsunuz?

Az sabırlı olun arkadan yeni, taze, mantıklı sahibi, Allah'ın emanetini hakir görmeyen beyinler yetişiyor. 50 seneye bu iş tamamdır.. :dua: :KK45:

X