sadece emziren kalmadı mı??

hasret...

elveda istanbul:(
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
365
3
kızlar dün 4 ayımızı doldurduk. bugün drdaydık. 6700 olmuş kızişim.:nazar:
ama dr mamaya da ek gıdaya da geçme dedi.gördüğüm kadarıyla herkes geçmiş. yok mu benim gibi sadece anne sütü veren yaaa, kendimi yalnız hissediyommsenağlama

hissetme canım 4 ay 11 günlük oğluşum sadece anne sütü veriyorum ve bundan dolayı çok mutluyum ek gıdaya nasıl olsa geçicez 6ay sadece anne sütü almasını istiyorum inşallah sonradan sorun olmaz ikimizede

canım bizde 4. ayımızı doldurucaz bende daha hiçbişey vermedim..6. aydan sonra o zamana kadar inşallah sütüm yeter bebişime........

canım bende sadece anne sütü veriyorum doktor başlamamı istemedi.. aslında baya heveslenmiştim ama sonra doktorumun telkiniyle vazgeçtim.. sadece meyve sularından arada tattırmak istiyorum o kadar...cokacimcoook

çogumuz zaten sadece anne sutu verıyoruz.meyvlerden ,sebze pürelerınden tattırıyoruz yalnızca.

Biz bugün 4 ay 9 günlüğüz bizi dr.muz da daha beklememizi söyledi.bizde 8.700gr .5 ayda meyve sularına başlayabilirsin dedi.

ben de ben de varıımmm sadece anniş sütü veren benim bu ay hem de 490 gram aldığı halde drum başlama dedi 15 gün sonra 5 ayımız dolacak bakalım nolcek

nurcecim 41 kere maşallah meleğine canım ya sen devam et gerçekten.benim kız daha 6700 yeni oldu.dr ayına göre kilosu normal dedi.bütün bebişlere rabbim sağlık nasip etsin

bende sadece anne sütüyle besliyorum kızımı sadec 2 kere elma suyu verdim azıcık.doktorum artık başlayabilirsin ek gıdaya dedi yoğurt falan azar azar yedir dedi bugün birazcıkta yoğurt yedirdim ama anne sütüyle besleniyor kuzucuğum.

canım merhaba benimde bi kızım var bizde 4 ayın içindeyiz bende anne sütü dışında hiçbirşey vermedim daha

nurce sadece anne sütüyle maşallah valla ya..[/QUOTE

nisa77
nurcecim 41 kere maşallah meleğine canım ya sen devam et gerçekten.benim kız daha 6700 yeni oldu.dr ayına göre kilosu normal dedi.bütün bebişlere rabbim sağlık nasip etsin

bebişlerimizi allah nazardan sakalsın :nazar:
sağlık versin. sadece anne sütü, sıpa höpür höpür götürüyor.

ben de sadece anne sutu veriyorum.doktor 5. aya bakarız kilo alımına gore dusunuruz dedi..ama herkes sonradan alışmaz diyor :KK43: yine de henuz vermeyi dusunmuyorum

bende varımm henuz bızde ek olarak hıc bıseye gecemedık dr muz onermedı 6 ya kadar 4. ayımız bıttı bakalım herkes alısması zor olur dıyo basla dıyenler var ama ben sımdılık vermeyı dusunmuyom
kaydirigubbakcemile

cevaplarınız için teşekkürler kızlara.s.. bi süre daha vermicez bakalım hiçbişey. inşallah sonradan alışmaları zor olmazz:Saruboceq:

canım bende sadece anne sütü veriyorum.dr asla ek gıda yok nerdeyse diyet verecektim bebeğin kilosu normalin üzerinde seyrediyor dedi.ben ara ara heves ediyorum 1-2 kaşık tarhana çorbası falan içirdim sevdi ama henüz ek gıdaya bizde geçmedik.
birde bebeğin doğum kilosunu 5.ayında 2 ye katlamsı lazımmış eğer öyleyse sorun yok dedi.benimkisi 3.ayında geçti maşallah:))

bende bende sadece anne sütü veriyorum:)) Nasıl mutlu oluyorum bilemezsiniz ve 6 aya kadar sadece anne sütüne devam insaallah :)))

benim bebeğim de 5 aylık kilosu 8.300 maaşallahı var sadece anne sütü su dahi yok ama çok huysuz sanırım diş çıkarıyor çok ağlıyorr şaşırıyorum valla sizinkiler den de öyle çok ağlayan var mı benm kimi böylee ???

X