sadece balayı oteli ismi..

Arkadaşlar 1 ağustosta otele giriş yapmak istiyoruz ama hala karar veremedik.antalya belekte yoğunlaştım ama sizin söylediklerinizin fiyatı bütçemizi aşıyor. xanaduresort otel e gideniniz varmı? sımdıye kadar o içime sindi ama yardımcı olabilrmisiniz gidenler görenler?:KK43:

Son düzenleme:
Belek ve Lara bölgesindeki hemen hemen tüm oteller çok çok iyidir
ve hepsi kalite ve güzellik olarak birbirine çok yakındır.
ama maddi olarak da antalyanın en yüksek otel fiyatlarının bulunduğu yerdir
maddi anlamda uygun bir yer isterseniz side veya kemer bölgelerinede bakın derim
sizlere tavsiyem; balayı için otellere bakın yerlere bakmayın
sonuçta balayı tatillerinde otelden dışarı çıkmıyorsunuz
o yüzden önemli olan otelin iyi ve güzel olmasıdır.

benim favori otellerim şöyledir;
Belek ; Voyage Belek (delux veya executive odalar biraz pahalı ama değer )
Calista Luxury Resort
Cornelia Delux
Rixos Premium

Lara ;Kervansaray
Concorde Delux
Titanic Resort
Delphin Palace
Delphin diva

Kemer ; Magic Life Kiriş İmperial
Güral Premier Tekirova
Rixos Tekirova ve Rixos Sungate
Club Phaselis
Limak Limra Resort

Side ; Crystal Sunrise Queen
Crystal Palace Luxury Resort
Silence Beach
Selge Beach

kafanızı çok fazla karıştırmak istemediğim için çok fazla otel ismi yazmadım
ben tur operatörüyüm o yüzden az çok bilirim otelleri :))
bu yazdıklarım bulundukları yerdeki en iyi otellerdir diyebilirim

bir tavsiye ;elbetteki herkes maddi imkanlarına göre gidecek ama
evinize eşyalar düzerken üç beş tanesini ertleyip adam gibi bir balayı yapın
eve eşya iyi veya kötü bir şekilde alınıyor ama balayı
geri dönemeyeceğiniz telafisi olmayacak mutlu rahat geçireceğiniz bir hafta tatil
bunun değeri ölçülmez olsun bence

herkesin gönlünce bir balayı tatili geçirmesini dilerim

Son düzenleme:
Ayvalık taraflarında bildiğiniz güzel bir otel varmı kızlar:26:

Rozelinda merhaba :)
Benim de düşündüklerim arasında Ayvalık balayı için ama bize daha var tabii :)
Müstakbel eşim emniyet mensubu, inşallah yer bulabilirsek emniyetin tesislerinde kalacağız. Ama ben asıl Cunda'ya gitmek istiyorum. neredekal.com diye bir site var, ordan yorumlara bakabilirsin. Oranın yapısıyla uyuşmuş harika butik oteller var sitede. Umarım gönlünce bir yer bulabilirsin, kolaylıklar diliyorum :)

Rozelinda merhaba :)
Benim de düşündüklerim arasında Ayvalık balayı için ama bize daha var tabii :)
Müstakbel eşim emniyet mensubu, inşallah yer bulabilirsek emniyetin tesislerinde kalacağız. Ama ben asıl Cunda'ya gitmek istiyorum. neredekal.com diye bir site var, ordan yorumlara bakabilirsin. Oranın yapısıyla uyuşmuş harika butik oteller var sitede. Umarım gönlünce bir yer bulabilirsin, kolaylıklar diliyorum :)

Canım değerli yorumun için çok teşekkür ediyorum:KK16: Evimiz Bursa' da olduğundan, balayına çok uzak yere gitmeyi istemiyor, müstakbel eşim. Ayvalık olarak düşündük. Fiyatı çok önemli değil, güzel ve nezih bir yer olsun yeter. Söylediğin yere bakacağım canım. Darısı sana olsun inşallah:KK19:

Canım değerli yorumun için çok teşekkür ediyorum:KK16: Evimiz Bursa' da olduğundan, balayına çok uzak yere gitmeyi istemiyor, müstakbel eşim. Ayvalık olarak düşündük. Fiyatı çok önemli değil, güzel ve nezih bir yer olsun yeter. Söylediğin yere bakacağım canım. Darısı sana olsun inşallah:KK19:

Bizim nerden balayına gideceğimiz bile belli değil :) Önce giden deneyimlerini paylaşsın :) Rum evleri olabilir diye düşünüyorum ben, tarihleri kesinleştirince daha derin bir araştırmaya girişeceğim inşallah :)
Rica ederim canım ne demek :)

Ayvalık taraflarında bildiğiniz güzel bir otel varmı kızlar:26:

canım orada tek 5 yıldızlı bir Grand Temizel Otel var Ayvalık Sarımsaklı Plajında
onun dışında genelde küçük butik oteller var o bölgede
ama çok güzel bir yerdir ayvalık bölgesi
cunda adası,şeytan sofrası..
butik otellerde kalıp yakın bölgeyi gezebilirsiniz
romantik güzel mekanlara sahiptir orası

Son düzenleme:
canım orada tek 5 yıldızlı bir Grand Temizel Otel var Ayvalık Sarımsaklı Plajında
onun dışında genelde küçük butik oteller var o bölgede
ama çok güzel bir yerdir ayvalık bölgesi
cunda adası,şeytan sofrası..
butik otellerde kalıp yakın bölgeyi gezebilirsiniz
romantik güzel mekanlara sahiptir orası

Orayı önerirmisin canım, nasıl bir yer diye emin olamadık. Butik otelleride nişanlım istemiyor. Cunda adasınıda gezmek istiyoruz. Çok teşekkür ederim canım yardımlarına:KK19:

Orayı önerirmisin canım, nasıl bir yer diye emin olamadık. Butik otelleride nişanlım istemiyor. Cunda adasınıda gezmek istiyoruz. Çok teşekkür ederim canım yardımlarına:KK19:

canım butik otelleri istemiyorsanız dediğim otel o bölgenin en iyisidir.
ben birkaç yıl önce kalmıştım orda
Grand Temizel Otel

birde Haliç Park otel var buda 5 yıldızlı iyi bir otel ama kalmadım burda

eğerki ayvalık bölgesini kesin düşünüyorsanız
bu dediğim iki oteli araştır bak internetten resimlerine felan
bunları beğenirsen gidebilirsin
Haliç Park | Hoşgeldiniz
Grand Hotel Temizel'e Hoşgeldiniz
ama bunlar dışındaki diğer tüm oteller bunlardan iyi değildir

ama cunda adası ve özellikle şeytan sofrası denilen tepe inanılmaz bir manzaraya sahiptir
orde cefaler var o manzarada kahve içmek çok güzel..

canım butik otelleri istemiyorsanız dediğim otel o bölgenin en iyisidir.
ben birkaç yıl önce kalmıştım orda
Grand Temizel Otel

birde Haliç Park otel var buda 5 yıldızlı iyi bir otel ama kalmadım burda

eğerki ayvalık bölgesini kesin düşünüyorsanız
bu dediğim iki oteli araştır bak internetten resimlerine felan
bunları beğenirsen gidebilirsin
Haliç Park | Hoşgeldiniz
Grand Hotel Temizel'e Hoşgeldiniz
ama bunlar dışındaki diğer tüm oteller bunlardan iyi değildir

ama cunda adası ve özellikle şeytan sofrası denilen tepe inanılmaz bir manzaraya sahiptir
orde cefaler var o manzarada kahve içmek çok güzel..

Çok teşekkür ederim canım:KK19: ikisinide inceliyoruz, artık ikisinden birine gideriz inşallah. Cunda adası ve şeytan sofrasını görmeyi çok istiyorum. Bir günümüzü mutlaka oraya ayırırız. İlgin için tekrar teşekkürler:KK71:

antalya kemer reach otel derim kesinlikle balayı ıcın mukemmel balayı odasını tutuyorsunuz balayı odaları suoer yuvarlak koca bir yakat tulden cibinlikli falan balayı oldugu için her gun odanıza kaca bır sepet içinde tropikal metvelerinde bulundugu meyve sepeti kadeh sarabınız odanızda hazır oluyor hergun tazesini getiriyorlar yemekleri muhtesem sabah kahvaltı eger erken kalkamazsanız saaat 10 dan soonra brunch öğle yemeği 5 çayı havuz basında aksam yemeği yemekten sonra bar istersenızde havuz basında animatorlerle eglence süper yanii ayrıcasadece otel musterilerinin girebildiği kumsal deniz kum gunes yanı kumsalı ve denizide cok guzel

biz de paloma pasha resort e gitmeyi düşünüyoruz.. izmir özderede.. hem yakın hem bu kadar lüks, ultra herşey dahil otel başka bulamadık :) umarım güzel olur.. :26:

kızlar ne olur imdadıma yetişin ets turdan balayı için erken rezervasyon yaptırıcaz ama otel seçiminde kafayı yicem maxx royal çok pahalı concorde delux otel için iyi yorumlar okumadım adam & eve otelde ben kıskançlık krizine girebilirim yani anlayacağınız bi türlü seçim yapamadık belekte bir otel istiyoruz :KK53:

kızlar ne olur imdadıma yetişin ets turdan balayı için erken rezervasyon yaptırıcaz ama otel seçiminde kafayı yicem maxx royal çok pahalı concorde delux otel için iyi yorumlar okumadım adam & eve otelde ben kıskançlık krizine girebilirim yani anlayacağınız bi türlü seçim yapamadık belekte bir otel istiyoruz :KK53:

voyage belek antalya...tam bir bal ayı oteli zaten bu hususta ödül sahibi tavsiye ederim şahane bir balayı yaşadım..

yaklaşık 1 haftadır balayı için otel bakıyoruz..beynimiz döndü..cumartesi karar vericez artık görüştük ets ile fikirler aldık.. nedense Voyageleri istemedim :)) aklımızda sizin de dediğiniz gibi Amara Wing var birde Hotel Long Beach buranın villa tipi odalarını beğendim sana ait merdiven falan..

var birkaç güzel yer daha ama cumartesi kesinleşsin paylaşırım arkadaşlar..:))

long beach kesinlikle öneririm. çok büyük bir otel çok memnun kaldım ben geçtiğimiz yaz ordaydım

X