sadece balayı oteli ismi..

alva donna exclusıve pasha suıt,presidental suit mukemmellll...anlatya
baia bodrum (odalar mukemmel jakuzısı falan....)
rıxos belek

3üde harıkaaa...

kızlar bizde geciken balayımızı ( düğünümüz eylüldeydi ve okullar acılmıştı eşim öğretmen )
mukarnas spa resort 'e karar verdik otelimiz alanyada
gidenler cok memnun kalmış beğenmeyeni neredeyse hiç görmedim
bakalım bizim yorumumuz ne olacak ??? a.s.

kızlar bizde geciken balayımızı ( düğünümüz eylüldeydi ve okullar acılmıştı eşim öğretmen )
mukarnas spa resort 'e karar verdik otelimiz alanyada
gidenler cok memnun kalmış beğenmeyeni neredeyse hiç görmedim
bakalım bizim yorumumuz ne olacak ??? a.s.

canım bizde oraya yaptırdık temmuz için..acaba nasıl ki??? hiç de bilmiyorum

club voyage torba 16-23 temmuz 7 gece 4.500 TL rezervelerimizi yaptırdık. voyage beleğe karar vermiştik aslında ama ets turla görüştük balayı çiftleri için torbayı öneriyoruz dediler belekte otel dışında hiçbir şey yapılamıyormuş gidenler de böyle söyledi biz hem güzel bir otelde balayımızı geçirmek hem de gerektiğinde eğlenmek istediğimiz için torbaya karar verdik bodruma 10 dk mış.o yüzden torbayı seçtik.

Son düzenleme:
Kesinlikle ADAM&EVE-belek 2 sene önce erkek arkadaşımla gitmiştim sadece çiftler vardı ortada çoluk çocuk gürültüsü olmadan herşeyin keyfine varıyorsunuz..:asigim::asigim:

club voyage torba 16-23 temmuz 7 gece 4.500 TL rezervelerimizi yaptırdık. voyage beleğe karar vermiştik aslında ama ets turla görüştük balayı çiftleri için torbayı öneriyoruz dediler belekte otel dışında hiçbir şey yapılamıyormuş gidenler de böyle söyledi biz hem güzel bir otelde balayımızı geçirmek hem de gerektiğinde eğlenmek istediğimiz için torbaya karar verdik bodruma 10 dk mış.o yüzden torbayı seçtik.

ayni düsüncedeyim..1. Bodrumu merak ediyorum 2. otel disindada eylenme gezme imkani 3. otel cok güzele benziyor merkezi hem sesiz :)
Imkanim olsa büyük ihtimal voyage torba secerdim
benim yerimede gez eylen güneslen denize gir fotograflarinda ekle lütfen bende uzaktan nasipleneyim :) simdiden tesekkürler.. hayirli ugurlu olsun tebrik ediyorum

evet bendeee 11 temmuzda ordaım :dance: herkes siddetle tavsiye edio umarım bzde memnun kalırız ozellkle blind restaurant die bişeden bahsettiler bzde orda yemek yemei cok istiorm cok farklı 1 deneyim olcak

balayı için gitmemiştik ama aşkım ve kuzenlerle SANTANA HOTEL/ALANYA 'ya gitmiştik süperdi :lepi:

size sadece belek otellerini tavsiye ederim çünkü türkiyenin en kaliteli otel ve tatil köyleri belekte
isim ver derseniz adam&eve, ela quality resort, calista, voyage belek, rixos premiurum belek bunlar kalite bakımından en iyi oteller

balayından bugun dönen biri olarak keisnlikle daima resort oteli tavsiye ediyorum..kemerde..
..temiz yemekleri güzel denizi süper..zaten havuzu okdr büyükki aqua parkı muhteşem..akşamlarııı animatörlerin gösterileri çok eglenceliii...tavsiye ederim:)

X