sadece balayı oteli ismi..

biz eşimle ekim2009 da silence beach resortta balayımız yaptık tam sezon sonu olduğu için avantajlıkydık kalabalık değildi.çok ta güsel 2 katlı villa tarzında evlerde kaldık gölevi lüx .tek kelimeyle süperdi harka bi balayı :sm_cool:

kızlarr bizde bu c.tesi ets ye gidip karar vericez ama aklımızda iki yer var,
VOLAGE TORBA
AMARA DOLCE VıTA

ya kizlar sizin otellerinizin cogu antalya'da ben orda oturuyorum zaten farkli sehirler yok mu hic..

bi de biz nisanlimla suna dikkat edelim dedik otel merkezde olsun ki aksamlari disari cikabilelim sirf otelde kalmayalim..Otellerin bi cogu merkeze uzak..

voyage belek ,amara wing yada adam&eve (nişanlımın tercihi adam eve

benim favori otelim kısmet olursa voyage belek

buraya da 2. defa gitmiş olucam ama

amara wing te olabilir tercihi damada yaptırıcam artık

bizde uzuun araştırmaların sonucunda queen elizabethe karar verdık ve bugün rezervasyon yaptırdık.inşş çook mutlu geçer

dün ets tur ile konuşmaya gittik nişanlımla benim aklımda voyage sorgun vardı,bilemiyorum bakalım neye karar vereceğiz.Bugün de anı tur ile konuştum tlf.da bayan bana alva donna diye bir oteli tavsiye etti balayı için.Nişanlımla konuşup bu hafta sonuna kadar bir karar vermeliyiz.

ben bodruma gidiyorum balayı içinnnn bayanssulusmile

kadıkale resort&spa rezervasyon yaptırdık kaydirigubbakcemile2

voyage belek... bu arada ets erken rez fiyatları için son gün 8 mart diye biliyorum bilginize....

evet son gun 8 mart o yuzden daha bugun halledebildik ama indirimden yararlanmis olduk..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…