sadece 7 ayetel kursi istiyorum yiğenimin rahatsızlığı için

minik11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2012
71
2
Merhaba bayanlar yiğenim 2.5 yaşında ve rahatsız bu önemli ayda farklı nefeslerden gelen dualar onun iyi olması için insallah yardım eder kulun kul için ettiği dua daha hayırlıdır der hep büyüklerimiz rica etsem yiğenimin iyileşmesi için 7 ayetel kursi okuyabilir misiniz?

Allah acil şifalar versin insallah okudum Allah kabul etsin şifa olsun yeğenine cok gecmis olsun ..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de okudum canm Rabbim kabul etsin inşallah şifa olsun bi daha dert göstermesin inşallah amin

Merhaba bayanlar yiğenim 2.5 yaşında ve rahatsız bu önemli ayda farklı nefeslerden gelen dualar onun iyi olması için insallah yardım eder kulun kul için ettiği dua daha hayırlıdır der hep büyüklerimiz rica etsem yiğenimin iyileşmesi için 7 ayetel kursi okuyabilir misiniz?

Bende okudum rabbim bütün hastalarımıza şifalar versin inşallah. :KK16:

yiğen diyince içim gitti yiğen candır Allah saglık sıhat versin sizlere bagıslasın onu.benim içinde öp olurmu onu.okuyorum bende simdi.Allah kabul etsin amin

X