Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
demothy duy sesimi.......... kızıldan önceki saaç rengim demişsin. adını öğrenebilir miyim. bayıldım vallaaaaaa.. bilen varsa yazsınn lütfen

yorumun icin tesekkürler :)

ben praline braun`u daha cok begendim...sacinda boya yoksa acmak gerekmiyor aslinda cünkü praline braun zaten koyu ama renk varsa baska tabi ...
birde yurtdisinda yasiyorsun sende galiba??? eger almanyada yasiyorsan sinemaki burdada satiliyor

Son düzenleyen: Moderatör:

evet bende almanyadayim. burdada sinemakinin adi ne ki ? koyu olmasina koyu da belli olur mu ki ? yani biraz da degisiklik olsun istiyorum..

canım ben kendi saçını beğendim, sarı tonlarından kaçın bence soluk durmuş, ayrıca yüzün güzel ve beyaz tenlisin sende koyu renkler daha güzel olucaktır..

evet bende almanyadayim. burdada sinemakinin adi ne ki ? koyu olmasina koyu da belli olur mu ki ? yani biraz da degisiklik olsun istiyorum..

ozaman herhangi bir apothekeye gidiyorsun "Sennesblätter Tee" istiyorum diyorsun cok pahali birseyde degil...abführmittel olarak kullaniliyor gitmisken vitamin b ampüllerinide alabilirsin

praline braunu kullanirsan bence degisiklik olur ama cappucinoyu kullanirsan saclarini acman gerekir oda biraz riskli bence

aufheller kullanmama degmez mi dersin ? cok sagol cnm, süper, sennesblätter ha, alirim. peki nasil uyguluyorsun saca ?

aufheller kullanmama degmez mi dersin ? cok sagol cnm, süper, sennesblätter ha, alirim. peki nasil uyguluyorsun saca ?

bence degmez saclarini yipratmis olursun ama tam istedigin renk cikarmi bilemem tabi...bir arkadasin topigi vardi burda kontesìndi sanirsam ben kuru saca uyguluyordum sac diplerini az biraz islatiyordum...bir kac kez uyguladim sonrada biraktim...war zu anstregend 3,4 stunden zu warten...birde kokusu cok kötü

kontessin topigini biliyorum bemiks de kullaniyorlar. kokuyo ha ? o kadar bekletmek zormus ya. saca uygulamadan kaynatiyor musun ? yoksa sivi mi ?

hmm, bakalim kararsiz kaldim bugünlerde biseye boyarim heralde, her halukarda degisiklik olur...

kontessin topigini biliyorum bemiks de kullaniyorlar. kokuyo ha ? o kadar bekletmek zormus ya. saca uygulamadan kaynatiyor musun ? yoksa sivi mi ?

hmm, bakalim kararsiz kaldim bugünlerde biseye boyarim heralde, her halukarda degisiklik olur...

bence kokuyor hatta annemlerde baya kizdi sacina herseyi sürüyorsun saclar iyice dökülecek diye ....ben sinemakiyi kaynatiyordum sonra icine bademyagi vitamin b ekliyordum ...sonra sogumasini bekleyip sacima uyguluyordum :86:

zaten her yikamada sacin rengi aciliyor ne renge boyarsan boya...hosuna gitmezse bidaha boyarsin sende

konuya pat diye dalıyorum ama buda benim saç rengim kızlar, kışın boyatmıştım, yazın tekrar boyattım ama yazın fazla dayanmıyor bu renk, denizden güneşten hemen açılıyor, hafif turuncumsu bir sarı oluyor..

anneler kizar. ben bi keresinde sarmisaklarla geziyordum evde, kizdi sonra kendi de yapti ben bu bakimlari uzatmaktan cok sac ciksin diye istiyorum alnim cok acik ve gecenlerde o incecik telli saclari kenardaki jiletledim simdi daha gürler sanki arada lazim böyle seyler. alayim da yapayim sinamekiyi bi ara..

boyayi da aldim simdi, sadece blondierung (cok kisa, azcik acmak icin) ile mi onsuz mu ani karar olacak, bakalim cok kötü olursa üzerine bisey atarim... sonucunu buradan paylasirim

haha evet anneler hep ayni herhalde..bende yeni saclar ciksin saclarim gürlessin istiyorum cünküü saclar zaten uzun ama ince ...
bencede blondierungu fazla bekletme saclari cok fena yakiyor cünkü...hadi bakalim hayirlisi yeni sac rengini merakla bekliyorum

benim saclarim ince ve düz, lastik bile kayip gidiyor, hic boyamayinca saclarimi güzel saglikli duruyorlar ama sekil almiyorlar, biraz yipraninca daha ele gelir hale geliyorlar. siyah ve farkli koyu renklerde yine ayni sekilsizlik oluyor, bu yüzden blondierung´a meyilim var, hazir yazken, acma sebebim sirf hacim ve rengi daha iyi alsin diye. öldürmek istemem ama sacimi. sence ne kadar bekletiym ? en acik rengini almadim, 2. derece..

paketin üstünde ne yaziyor??? oxydant`a bagli eger yüksekse fazla bekletme derim cünkü saclari yakiyor...benim bir arkadasimin saclari schokobraundu ve saclarini acmaya calisti turuncu oldu saclari :44: biraz riskli yani

Son düzenleme:
paketin üstünde ne yaziyor??? oxydant`a bagli eger yüksekse fazla bekletme derim cünkü saclari yakiyor...benim bir arkadasimin saclari schokobraundu ve saclarini acmaya calisti turuncu oldu saclari :44: biraz riskli yani

oxydanti ne zaman yüksek oluyor yani hangi orana göre anlayabilirim ? turuncu :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…