Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar benim 3 aydır kullandıgım sac rengim de bu...

her ay dip boyası yaptırmaktan imanım gevrildi, her seferinde 50 tl cebe zarar walla :KK70:

kendi sac rengim koyu kestane, neyle boyayabilirim evdeeee?

teşekkürlerrrr

gündüz, akşam ve evde çekimleri ekliyorum..

$DSC00902.jpg
Eki Görüntüle 225293
$DSC00866.jpg

Eki Görüntüle 225101 bu da benim yeni boyadığım saçlarım:KK1:
canım hangi boya ve nosu kaç acaba ? şu an saçlarım bu renk ama kendim evde boyamak istiyorum ben de..
kızlar benim 3 aydır kullandıgım sac rengim de bu...

her ay dip boyası yaptırmaktan imanım gevrildi, her seferinde 50 tl cebe zarar walla :KK70:

kendi sac rengim koyu kestane, neyle boyayabilirim evdeeee?

teşekkürlerrrr
gündüz, akşam ve evde çekimleri ekliyorum..

Eki Görüntüle 225292
Eki Görüntüle 225293
Eki Görüntüle 225294

canım bence saç rengini değiştirmelisin, beyaz tenlisin yüzünü daha canlı gösterecek renkler kullanmalısın canım..ayrıca beyaz tenli olduğun için şanslısın sana birçok renk yakışacaktır...bir de küllü sarı,küllü kumral tonları sende daha hoş olur gibi geldi bana..

Son düzenleyen: Moderatör:
Tşkler cnm :KK16: rengi fındık kabuğu garnier( Açılmış saçlarımın üzerine yaptım yalnız), şeklide banyodan sonra iki topuz yapıp açmıştım öylece:KK61:

aaa fındık kabuğu bu kadar açık bir renkmiymiş ? benim saçımda aynı bu renk ama kuaför açık karamel demişti bana..çok şaşırdım:KK53::KK53: ben koyu kahvemsi birşey sanıyordum, acaba boyamadan önce saçların ne renkti ?

$Görüntü0183.jpg $Görüntü0182.jpg cnm böyleydi saçımın rengi baya açıktı yani, ama zaten kutunun üstündeki gibi oldu keza bu rengi koyu saça uygularsan pek sonuç elde edebileceğini sanmıyorum ama saçların zaten bu renkse ben çook memnun kaldım garnier den,İLk defa bir boya saçımı yumuşacık yaptı,kesinlikle tavsiye ederim

aaa fındık kabuğu bu kadar açık bir renkmiymiş ? benim saçımda aynı bu renk ama kuaför açık karamel demişti bana..çok şaşırdım:KK53::KK53: ben koyu kahvemsi birşey sanıyordum, acaba boyamadan önce saçların ne renkti ?

Eki Görüntüle 225459 Eki Görüntüle 225460 cnm böyleydi saçımın rengi baya açıktı yani, ama zaten kutunun üstündeki gibi oldu keza bu rengi koyu saça uygularsan pek sonuç elde edebileceğini sanmıyorum ama saçların zaten bu renkse ben çook memnun kaldım garnier den,İLk defa bir boya saçımı yumuşacık yaptı,kesinlikle tavsiye ederim

önceki rengin de, saçların da mükkemmel canım :KK71::KK70: benim diplerim çıktı , ama geri kalan o tonlarda..

Tşkler cnm :KK16: rengi fındık kabuğu garnier( Açılmış saçlarımın üzerine yaptım yalnız), şeklide banyodan sonra iki topuz yapıp açmıştım öylece:KK61:

banyodan sonra topuz yapinca bende feci duruyor ben dügüne giderken 2 saat hazirlikla o kivrimlar olmuyo masallah sana :nazar:

Blondiereung olduğu için paketin üzerinde % olarak yazması gerekiyor... Sanırsam 6% 9% ve 12% var ama tam emin değilim..eğer 12%se fazla bekletme bence

cnm ben boyadim ama tirstim, blondierungu cok az kullandim yarisini bile kullanmadim.. birkac strähnchen yaptim aklimca, gerisini de saclarimi birkac kisima bölüp ördüm oralara kaziya kaziya azar azar sürdüm. cok fazla da bekletmedim yarim saat ile 45 dakika arasi diyordu 20 dakika falan biraktim galiba.. üzerine kullandigim coloration buydu

cok acarsam ve turuncu olursa bu renk de kurtarmaz dedim.. neyse ki hafif bi bakirlik olustu sacimda turuncu degiller, aslinda cok da belli olmuyor da rengi biraz farkli oldu. bir aya en gec renk akiyor zaten. o zaman cappuchino´yu yaparim heralde, simdi nasilsa azar azar biraz acildi saclarim, rengi alir..

resim eklerim düzgün bitane cekemedim henüz olmazsa kendim ceker eklerim

Saol cnm güzel bakışınızdan öyle görüyorsunuz:KK71: ayrıca kısa saça da gayet güzel olur bence:KK66:

öyle bir geçer zamankideki aylinin saç rengi değilmi bu?tam olarak ne renk saçların yani numarasıyla?aslında bende istiyorum ama pek cesaret edemiyorum sürekli röfle yaptırıyorum acaba sarının verdiği iddiayı bu renkde verirmi?sonra hemen sıkılırsam tekrar röfleye dönüşüm zor olur diye tedirgin oluyorum.birde çok akıyormu yani kullanımı nasıl?bu arada hem rengi hemde şeklini çok beğendim ben:KK34:harika duruyor saçların:KK19:

öyle bir geçer zamankideki aylinin saç rengi değilmi bu?tam olarak ne renk saçların yani numarasıyla?aslında bende istiyorum ama pek cesaret edemiyorum sürekli röfle yaptırıyorum acaba sarının verdiği iddiayı bu renkde verirmi?sonra hemen sıkılırsam tekrar röfleye dönüşüm zor olur diye tedirgin oluyorum.birde çok akıyormu yani kullanımı nasıl?bu arada hem rengi hemde şeklini çok beğendim ben:KK34:harika duruyor saçların:KK19:

cnm çok tşkler öncelikle, ve şöyle söliyim saçlarımı sedef sarı diye bi renge boyamıştım ama boyanın içine oriel de katmıştım birazcık baya açıldı saçımın rengi dipler çirkin olunca 1 hafta fln ancak dayanabildim bende gittim garnier fındık kabuğu aldım numaraya gerek yok bu markanın fındık kabuğunu alırsan ve saçların röfleliyse kesinlikle öneririm açık renk saçta direk böyle ya da buna çok yakın tutar..benim tenim beyaz ama hafif bronzlaşırsan aynen röfleli saçın yakıştığı gbi bu da afet olursun ve iddialı olucagına ınanıyorum,ayrıca sevmezsen röfleye geçişinde çok kolay olur.Son olarak şu ana kdr bir çok marka boya kullandım ama garnier kadar saçımı yumuşak yapan görmedim keza sen daha ii bilirsin röfleli saça krem uygulamazsan kazık gbi oluyor ki benim saçlarımıda orielle açmıştım saçlarımı yumuşacık yaptı krem sürmesem yeri vardı yani..kesinlikle öneririm:KK34:

Güzel olmuş yalnız sarıdan dönen herkes ben de dahil dayanamayıp yine sarı yapıyoruz ben o yüzden şimdilerde hep açık renkler tercih ediyorum ki sarı yapıcağım zaman fazla yıpranmasın saçlarım:KK1:

Güzel olmuş yalnız sarıdan dönen herkes ben de dahil dayanamayıp yine sarı yapıyoruz ben o yüzden şimdilerde hep açık renkler tercih ediyorum ki sarı yapıcağım zaman fazla yıpranmasın saçlarım:KK1:

Sağol Canım,bebek düşünüyorum ve hamilelik döneminde dip boya problemi yaşamak istemiyorum,zaten yıkadıkça saç rengim açılıyor,dönmek istediğimde sıkıntı yaşamam heralde :))))

X