Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Allahim sacin ne kadar cok öyle masallah *-*.
Nasil bu kadr gürlesti ya banada söyle canim lütfen

Aah ah canım benim, ben sana şu saçlardan çektiklerimi bi anlatsam...
Bu düzleşmiş ve az görünen hali, herhangi bir şey kullanmadım kendinden böyle. Ama sen gürleşmesini istiyorsan sitede saç dökülmesiyle ilgili forumda ve doğal saç bakım kürleri forumunda bir sürü tarif var insanlar özellikle sarımsaklı şampuandan çok memnun, sitede gezin bulursun bişeyler. Umarım işine yarayacak bişey bulursun... Sağol bu arada..

Rica ederim canım... Ne tonlarda bir kızıl istiyorsun?
Kaybettin sanırım, üzüldüm...

Elossa sana bakir tonlari da yakisir aslinda.. kahvenin her tonu acar sana. kizilda bilmiyorum yakisir, ama hani siyah disinda kolay kolay kapatamazsin geri. Ama degisiklik istiyor bazen insan, nasil bi kizil istiyorsun ki ?

sbaran sac kesimin cok sirin, yakismis sana. balyaj da var sanirim ?

slania masallah cok gür ve kalin telli saclarin. siyahta daha belli oluyor ama simdiki hali de cok hosmus. özel bir bakim yapiyor musun ?

ipekbalik sana bence kesinlikle yeni bir kesim sart.. düz ve küt bir kesim olabilir mesela..

Tatlim_10 hem güzel giyiniyorsun hemde saclarin güzel masallah

kizlar ben de saclarimi boyamaya niyetliyim. kuaför sorunundan dolayi evde yapmayi düsünüyorum. ama birseyi daha denemek istedim hep hic cesaret edemem, evde bi sac acici boya var, onu kullanip öyle yeni renk mi yapsam diye düsünür oldum.

düsündügüm renkler su sitedeki

cappuchino braun twist (acik renk sac icin aslinda, olur mu bilmiyorum)

ve Praline Braun twist

su anki sac rengimi ekledim, bana fikir verirseniz cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kırmızı yada bakırımsı bi kızıl istiyorum ..en azından hayal ediyorum kızlar ama karar verebilsem bi..:S

ben kırmızı yada bakırımsı bi kızıl istiyorum ..en azından hayal ediyorum kızlar ama karar verebilsem bi..:S

kuaförüne bir de danis istersen. istiyorsan yap bence. bende hic kizil tonlara girmemistim gecen kis bi kara kiraz tonlarinda bisey denedim hicde fena olmadi ve icimde kalmadi..

slania masallah cok gür ve kalin telli saclarin. siyahta daha belli oluyor ama simdiki hali de cok hosmus. özel bir bakim yapiyor musun ?

Teşekkür ederim canım... Sadece sinameki uyguluyorum uzatmak için. Düzleştirici, maşa fazla kullanmıyorum. Ama saçlarımı siyahtan açtığım için şu an durumu pek iyi sayılmaz. Brezilya fönü yapacağım yaz sonu, yaptıktan sonra koyarım fotoğraflarımı fikir edinmiş olursunuz brezilya fönüyle ilgili...

Bunun gibi mi mesela?

Türkiye´ye gittigimde ilk isim sinameki almak olacak. Saclarin tabi yipranmistir, ama eski halini alirlar umarim, güzel görünüyorlar.

Brezilya fönüyle ilgili cok sey okudum, deneyeni hic görmedim, merakla bekliyorum :)

Sac rengimle ilgili bir fikrin var mi ? Burada düzgün kuaför yok TR deki gibi, mesela karamel istiyorsun sari yapiyorlar türkler, almanlar ise siyahin cevresinden baska bana bisey yapmiyorlar, bakir tonlari hic yapamiyorlar. bi kere asama asama anlattim, balyaj istiyordum, pahali
bir kuaföre gittim ki yaparsa o yapar diye, ama nafile, birkac röfle yapti sac uclarima ama o kadar belliydi ki yerleri, rengi iyiydi ama olmamisti yani. 80 euro verdim ayni seyin daha iyisini kendim evde bile yapabilirdim heralde o kadar yani.. degisiklik sart su an, saclarimi kurban sectim, napsam ki :26:

bence yukarıdaki resimdeki kızıl rengi taşımak zor.yani herkese gitmez bir kere çok beyaz olmak lazım hatta açık renkli gözlerle daha iyi durur.o rengi genellikle doğal saçı olanlarda görüyorum ben.boya çok hoş durmaz diye düşünüyorum ve ileride turunculuktan sıkılıp daha küllü bir renge dönmek istesen işin çoook zor olur.normalde ben küllü bir sarı kullanıyordum ama yıkandıkça ister istemez bakırlaşıyordu sırf bu yüzden röfleye döndüm.çünkü turuncudan nefret eder olmuştumki böyle bir turuncuyu açık renkle kapatmak nerdeyse imkansız ancak siyah paklar bunu

Neden olmasın..bu arada kuaföre gittiğimde 90 tane rengi birden gösteriyor..haydii bakalım yeni baştan Elossa:))

Deneyen mi görmek istiyorsun buyur tatlım.

Anlamıyorum Avrupa niye kuaförlük konusunda bu kadar berbat.. Herkes bundan şikayetçi, beceremiyorlarmış boyayı röfleyi. Siyah derken sadece siyah mı yapıyorlar? Oradaki hatunlar genelde sarışın, o yüzden koyu renkleri tercih ediyorlar. Her neyse senin saçlara gelelim. :82: Canım saçların doğal renginde mi? Eğer doğalsa tutar o renkler ama değilse açmak zorununda kalabilirsin. İstersen saç rengi topiğinde konu aç bununla ilgili oradan hem ben hem başkaları yardımcı olalım sana, ben pek bu topiğe girmiyorum o yüzden unutuyorum yazmayı. :78:

Evet haklısın genelde bembeyaz, renkli gözlü, çilli hatunlara yakışıyor o renk. Ama kimisi var ki buğday tenli olduğu halde taşıyabiliyor bu rengi. Sanırım biraz da yüz tipiyle alakalı...

Neden olmasın..bu arada kuaföre gittiğimde 90 tane rengi birden gösteriyor..haydii bakalım yeni baştan Elossa:))

Tekrar baktım resmine, kızıl yakışır sana bence denemelisin. Ama fazla koyu olmasın sıkıldığında kurtulman zor olur.

kızlar buda benım saclarım yapmadıgım baıkm kalmadı bu saclara ama daha gur olmasını ısterdım

Eklentiler

• $DSC01048uuuuuuuuuu.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 69
genellikle sana gitmez diyorlar. ne istesen gitmez. bide gözlerini patlatiyorlar bu rengi mi acmayi düsünüyorsunuz diye. yani bizimle dalga mi geciyorsunuz edasiyla tabi kendileri hep kumral veya kirli sari renge sahip ya, secenek cogaliyor. Türkiyede rahatlikla platin sarisina gecis yapabilirken bizim kizlar,burada sarisin istersen bile cok uylayip, en az 5 seansa bölerler ve sonuc söyle bisey cikar: koyu kahve tonlarina boyadilar beni cok, güzel de ama kendi rengim zaten öyle bisey hem onu evde de yapabilirim dimi.. kuaföre gittigime degmiyor. gecen sefer gittigimde az kivrat gelmisken dedim, ama fircayla istedim, düzlestirici ile yapti. hayir, o da güzel ama onu kendim de yapabiliyorum, fircayla güzel güzel yapilan fönü beceremiyorum ben kendim, neymis o demodeymis üseniyorum demedi de..

Benim saclarim boyali ama kisin boyamistim koyu kiraz rengine, simdi gördügün cikmis hali, yani bozarmis.. o topikte de acayim ok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…