Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
daha önce denedinmi kısa saç?ya hani çok kısa olmasada daha rahat kullanımlı bir model düşünebilirsin ileride belki.sanırım daha küçüksün öğrencimisin sen?valla bu kadar zamanında ders yapsan emin ol profösör bile olursun tatlım:KK34:tabi bu sadece benim düşüncem çünkü geçen yıl benim saçlarımda biraz uzundu yani seninki kadar değil ortalama belimle kürek kemiğim arası bir yerdeydi.yazın kestirdim sıcakta insanın uğraşası gelmiyoki onlarla:KK1:birde yüzün güzelse eğer çoğu model gider bence önemli olan rahatlık

canım bak bu linki tıkla son 2 yılda 3 değişik halim var.yani kökü sende ya sürekli değişebiliyorsun saçını.ortadaki resim yani doğal hali biraz seninkine benziyor hani belime yakındı demiştim ya o.ama işte çok çabuk sıkılıyorum ben:KK5:hatta sende fikrini yazarsan sevinirim en iyi hangisi duruyor :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçlarım hafif dalgalı gibi hergün ya maşa yada düzleştirici kullanıyorum..Ama gel görki 1 kırık bulamazsın cnmm:))

evet cnm sende kırık olamaz çünkü katlı saçların uçları çok az görünüyor katlı saçları uzatmak çok kolay düz şekilde uzatmak çok zordur kuaförler bana saçlarına kat atalım boyunu ellemiyelim saçların daha bakımlı olur diyorlar ama hayır ben attırmıyorum :) senin saçlarında benim kızımın saçları ile aynı kızım kendi jiletli tarakla üstlerinden alıyor aynı böyle duruyor yoksa düz kesim yaptırdığı zaman ne maşa nede fön yapabiliyordu ama katlı model sana yakışmış cnm hem hepsi aynı boydaki saçla uğraşması zor oluyor :KK68:

golden lady açıklama oldukça aydınlatıcı olmuş canım:KK34:uzatmak isteyen arkadaşların işine yarayacaktır .yani kızlar kısacası bakım yaparsanız birazda sabrederseniz herkesin saçı bu şekilde olur:KK34:ama aranızda benim gibi sabredemeyen veya uğraşmak istemeyen varsa işte onu bilemem:KK1:mesela ben yazın kestirmeseydim şimdi bu kadar olurdu sanırım :KK75:

evet cnm sende kırık olamaz çünkü katlı saçların uçları çok az görünüyor katlı saçları uzatmak çok kolay düz şekilde uzatmak çok zordur kuaförler bana saçlarına kat atalım boyunu ellemiyelim saçların daha bakımlı olur diyorlar ama hayır ben attırmıyorum :) senin saçlarında benim kızımın saçları ile aynı kızım kendi jiletli tarakla üstlerinden alıyor aynı böyle duruyor yoksa düz kesim yaptırdığı zaman ne maşa nede fön yapabiliyordu ama katlı model sana yakışmış cnm hem hepsi aynı boydaki saçla uğraşması zor oluyor :KK68:

Katla kırığın hiçbir alakası yok ki. kat atınca saç kırılmıyor mu bi daha :KK9:
Düzleştir maşa yap bakalım kırılıyo mu kırılmıyo mu?
katlı değil saçlarım sadece v şeklinde kesildi..
Bakımla alakalı bakımını yapmasam saçlarıma berbat durumda olurdular!
Uçları az görünür diosun da ben görünmeden bahsetmiyorum saçlarımı elime alıp baktığımda 1 tane bile kırık bulamıyorum. Bakım!!Üşenen kestirsin kısacık o zaman..:KK49:

Katla kırığın hiçbir alakası yok ki. kat atınca saç kırılmıyor mu bi daha :KK9:
Düzleştir maşa yap bakalım kırılıyo mu kırılmıyo mu?
katlı değil saçlarım sadece v şeklinde kesildi..
Bakımla alakalı bakımını yapmasam saçlarıma berbat durumda olurdular!
Uçları az görünür diosun da ben görünmeden bahsetmiyorum saçlarımı elime alıp baktığımda 1 tane bile kırık bulamıyorum. Bakım!!Üşenen kestirsin kısacık o zaman..:KK49:

katla kırğın alakası olmaz olurmu tepen beline kadar uzun saç düşün birde yukardan aşağı kısalmış saç düşün benim kuaförüm müşterilerin saçlarını örnek olarak gösteriyor katlı daha az yıpranmış görünüyor çünkü uçlar gitmiş oluyor alttaki saçlar uzunda olsa fazla yıpranmıyor demek istediğim bu yani üstteki saçlarla alttaki saçların sağlık yapıları daha farklıdır tabii bakımında faydası var ama bakım ölen saçı tekrar canlandırmaz sadece biraz daha iyi gösterir birde daha çok kırılmasını önler kuföre gittiğin zaman bir sor istersen katlı saçmı düz saçmı daha bakımlı görünür diye

Son düzenleme:
ebrucum bu saçlar hem bu kadar uzun hemde nasıl böyle canlı parlak duruyr :nazar:şampuan reklamlarında oynamalısın cnm:KK16:

aynen ya nasıl böyle parlak ve canlı duruyor anlamıyorum ben:44: birde bakım yapmıyormuş sadece elidor şampuan kullanyorum diyor demek bakım yapsa ne olacak saç :KK53: rapunzeli sollardı valla:KK1:

katla kırğın alakası olmaz olurmu tepen beline kadar uzun saç düşün birde yukardan aşağı kısalmış saç düşün benim kuaförüm müşterilerin saçlarını örnek olarak gösteriyor katlı daha az yıpranmış görünüyor çünkü uçlar gitmiş oluyor alttaki saçlar uzunda olsa fazla yıpranmıyor demek istediğim bu yani üstteki saçlarla alttaki saçların sağlık yapıları daha farklıdır tabii bakımında faydası var ama bakım ölen saçı tekrar canlandırmaz sadece biraz daha iyi gösterir birde daha çok kırılmasını önler kuföre gittiğin zaman bir sor istersen katlı saçmı düz saçmı daha bakımlı görünür diye

Ona bişiy demiyorum cnm..Diyorsun ki katlı saç daha az yıpranıyor..Sadece ilk kestirdiğinde o etki olur ki sonra düzeştire düzleştire uçlarıyla aynı etkiyi görecek sonuçta sadece ucunu düzleştirmiyoruz :KK43:

asi_meleğe katılıyorum, katlı saçta kırık ilk kesimde tabiki yenilenmiş göründüğünden kırıksız gibi olsada özellikle ve özellikle tarama esnasında tüm uçlar hemen hemen elektrostatik ve tarağın & fırçanın uçu ile temasa geçtiğinden, düzleştirme esnasında çoğunluğunun etkiye maruz kalmasından daha çabuk yıpranmasına, çatallaşmasına vede kırılmasına neden olur, zaten öyle olmaması fizik kurallarına aykırı olurdu, hepsi aynı hizada ve bir aradayken bu aşınma etkisi daha az olur, ne demişler birlikten kuvvet doğar :KK70:

asi melek saclarin gercekten cok guzel..
tum parani yatirdigina deyiyo yani:KK1:

bende duzlestiriciyle mahvettim saclarimi simdi
her hafta maske yapiyorum
ve duzlestiriciden uzak duruyorum:KK20:

Hem halaa görüntüden bahsediyorsun..Benim bahsettiğim ne? bir tane kırık yok diyorum saçlarını eline alıp baktığında anlaşılıyo öle uzaktan bakmakla görüntüyle değil..katlı saç mı düz saç mı bakımlı görünür diosun ben yapısından bahsediyorum.Kırık yok görüntü değil.:KK49:

asi melek biraz daha nazik ol tatlım.ben en çok senin konuşma şekline takmış durumdayım:KK19:kızımın saçı dediğine göre senden kat kat büyük birisiyle muhatap oluyosun yada bende şaşırdım 19 mm olduğuna diyen bir arkadaş vardı onada cevap olarak ''ya oluyormuş demek ''gibi bir cevap vermiştin ve seni kırmak istemem ama açıkça çok antipatik gelmişti bana bu cevap:KK20:yada herkes benim saçımı görünce işte bakım yapmaya başladı gibi bişeyler sonra saça şekil verirken bile niye ince olmuyor dediğimizde bunu bile saçın cinsinden falan diye hava atmalar:KK1:maşa aynı maşa canım yabuklenin kalınlığıyla saçın ne alakası var her saçta farklı kalınlık yaparmı Allah aşkına.kırıcı olurum diye söylemek istemedim o zaman ama sen hala aynı tarz konuşuyorsun ve bende uyarma gereği duydum tatlım birkaç yazın daha vardıda şuan hatırlıyamadım:44: sana bir abla tavsiyesi sanal ortam bile olsa biraz dikkatli konuş canım.

asi melek biraz daha nazik ol tatlım.ben en çok senin konuşma şekline takmış durumdayım:KK19:kızımın saçı dediğine göre senden kat kat büyük birisiyle muhatap oluyosun yada bende şaşırdım 19 mm olduğuna diyen bir arkadaş vardı onada cevap olarak ''ya oluyormuş demek ''gibi bir cevap vermiştin ve seni kırmak istemem ama açıkça çok antipatik gelmişti bana bu cevap:KK20:yada herkes benim saçımı görünce işte bakım yapmaya başladı gibi bişeyler sonra saça şekil verirken bile niye ince olmuyor dediğimizde bunu bile saçın cinsinden falan diye hava atmalar:KK1:maşa aynı maşa canım yabuklenin kalınlığıyla saçın ne alakası var her saçta farklı kalınlık yaparmı Allah aşkına.kırıcı olurum diye söylemek istemedim o zaman ama sen hala aynı tarz konuşuyorsun ve bende uyarma gereği duydum tatlım birkaç yazın daha vardıda şuan hatırlıyamadım:44: sana bir abla tavsiyesi sanal ortam bile olsa biraz dikkatli konuş canım.

yorumlari okumadan direk resimlere bakiyordum sona gozum takildi ve bu yorumu okudum, arkasindanda onceki sayfalardakileri...
ve cok hakli oldugunu gordum:KK19:
soylediklerine aynen katiliyorum...
üslubu biraz ters olmus gercekten..:KK20:

Yunus Emre siirinde ne kadar guzel soylemis:

Tevazu ile gelsin,
Kimde erlik var ise.
Merdivenden iterler,
Yüksekten bakar ise.

Kim ki yüksekte gezer,
Er geç yolundan azar
Dış yüzüne o sızar,
İçinde ne var ise.

Aksakallı pir koca,
İsmi olsa da hoca,
Boşa gitmesin hacca,
Bir gönül yıkar ise.

mermaid gerçekten çok güzel bir şiirmiş canım.paylaştığın için teşekkürler.cuk oturdu konuya gerçekten:)

niye hava atsın ki ben ne saçlar gördüm hava atılacak onunki sönük kalır gördüklerimin yanında..:KK51:

haklısın canım ama henüz küçük sanırım pek düşünemiyor onları.ben zaten kibar bir dille uyardım abla olarak.hatta hatırlarsan kendisi de saçımla hiç hava atmam iki fön çeken hava atıyor gibi bişeylerde söylemişti.şimdi tam hatırlıyamadım geçmişte vardır sanırım:)onun için mazur görmemiz gerekir bu dönemde olur böyle şeyler.yoksa elbet burda çok daha güzel saçlar var .bu kadar bakımdan sonra her saç böyle olur zaten olmaması imkansız.asıl bakım yapmadan hala güzelse işte o zaman saçın kalitesi anlaşılır.hatta burda bir arkadaş sadece elidorla yıkıyorum hiçbişey sürmüyorum demişti üstelik saçı boyalıydı yani kimyasallar bile hiç zarar vermemiş saçına işte böyle saçlar kalitelidir asıl bence.neyse daha fazla uzatmak istemiyorum ben .yoksa uyarımı bile farklı algılıyabilirler

ebrucum bu saçlar hem bu kadar uzun hemde nasıl böyle canlı parlak duruyr :nazar:şampuan reklamlarında oynamalısın cnm:KK16:

valla bende anlamıyorum cnm sadece temizliğine özen gösteriyorum sampuan saç kremi başka bişi hiç sürmedim saçlar mecbur uzun eşim kestirtmiyor (bende eşime diyorumki bari saçlarımı arada sev okşa da bende niye kestirtmiyorsun hiç onu anlıyayım :KK70:D )

aynen ya nasıl böyle parlak ve canlı duruyor anlamıyorum ben:44: birde bakım yapmıyormuş sadece elidor şampuan kullanyorum diyor demek bakım yapsa ne olacak saç :KK53: rapunzeli sollardı valla:KK1:

sagol tatlım :)

X