Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ya büyük resim koymayı bilmiyorum :KK17: o yüzden üstüne tıklayıp bakarsan daha iyi anlaşılır sanırım canım

Sinameki cnm..en ii bu geldi.Hatta etki görüyor muyum diye 2 haftada bir tişört üzerine çizgi atıyordm tarihini yazıodum baya uzattı canımm..Görüosun saçlarımı istiosan bi kaç tane daha ekliyimmm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
sinamekiyi duymuştum ama boyalı saçlarda pek tavsiye edilmiyordu sanırım saç rengi değişiyormuş:KK58:maya duymuştum şimdi onu deniyorum bakalım umarım uzayıp gürleşirler.birde maşanın kalınlığı ne merak ettim bukleleri çok doğal duruyor çok beğendim şeklinide

Hmm doğrudur hayatım..Benmkiler boyalı olmadığı için herşeyi kullanabiliyorum..=/

Maşam da Babyliss 19 mm bir kez yapınca 2-3 gün gidiyor..Avonun krem jölesini kullanıyorum sertleştirmiyor aama şekli de bozulmuyor..:21:

Son düzenleyen: Moderatör:
asi melek saçlarına bayılldım maşallah.. saçların düz mü? ve ne aralıklar la düzleştiriyosun?

Saçlarım hafif dalgalı gibi hergün ya maşa yada düzleştirici kullanıyorum..Ama gel görki 1 kırık bulamazsın cnmm:))

bunu nasıl başarıyosun canım :KK9: ben düzleştire düzleştire yedim saçlarımı mahfoldular sinamekiyi kullanıyorum şimdi uzasın diye hiç düzleştirmiyorum :KK53:

bunu nasıl başarıyosun canım :KK9: ben düzleştire düzleştire yedim saçlarımı mahfoldular sinamekiyi kullanıyorum şimdi uzasın diye hiç düzleştirmiyorum :KK53:

Bütün paramı bakım ürünlerine yatırıyorum..!:) Hergün bakım maskesi yaparken kırık losyonları kullanırsan çeşit çeşit aynı bnm gbi olur cnm düzleştirincede kolayca şekil alırlar..:63::KK49:

Son düzenleme:
Bütün paramı bakım ürünlerine yatırıyorum..!:) Hergün bakım maskesi yaparken kırık losyonları kullanırsan çeşit çeşit aynı bnm gbi olur cnm düzleştirincede kolayca şekil alırlar..:63:

ya neler kullandığını sorsam acaba paylaşırmısın canım :26:

ya neler kullandığını sorsam acaba paylaşırmısın canım :26:

Tabiki :)

Her yıkadığımda saçlarıma avon planet spa saç bakım maskesi yapıyorum..
Yine avonun her yıkadığımda kullandığım kırık saç ucu onarıcı losyonu var bilirsin mavi bi şişede yeni çıktı sayılır..
Saçlarımı şekillendirdikten sonra elidorun parlatan bir losyonu var ondan kullanıyorum dolaşmıyor ve bozulmuyorlar..
Sinameki uyguluyorum ara sıra.
Yıkamadan önce yumurta ve zeytinyağı karışımı kullanıyorum..
Sirkeli su döküyorum saçlarmı yıkadıktan sonra.
Saçımın son durulama suyu soğuk olmalı çünkü parlatıyor ve daha hacimli görünüyor..Yoksa maşalarım böyle olmazdı..Düzleştirince saçlarımı istersem topuz yapımı açııyım yine dümdüzdür..:)
Böle tatlımm saç yapısına göre de değişir tabi..en bunları kullanıyorum sormayan yoktur ne kullandığımı hergn başka model yapıosun 1 kırık yok diye sinir olurlar :KK9:

Tabiki :)

Her yıkadığımda saçlarıma avon planet spa saç bakım maskesi yapıyorum..
Yine avonun her yıkadığımda kullandığım kırık saç ucu onarıcı losyonu var bilirsin mavi bi şişede yeni çıktı sayılır..
Saçlarımı şekillendirdikten sonra elidorun parlatan bir losyonu var ondan kullanıyorum dolaşmıyor ve bozulmuyorlar..
Sinameki uyguluyorum ara sıra.
Yıkamadan önce yumurta ve zeytinyağı karışımı kullanıyorum..
Sirkeli su döküyorum saçlarmı yıkadıktan sonra.
Saçımın son durulama suyu soğuk olmalı çünkü parlatıyor ve daha hacimli görünüyor..Yoksa maşalarım böyle olmazdı..Düzleştirince saçlarımı istersem topuz yapımı açııyım yine dümdüzdür..:)
Böle tatlımm saç yapısına göre de değişir tabi..en bunları kullanıyorum sormayan yoktur ne kullandığımı hergn başka model yapıosun 1 kırık yok diye sinir olurlar :KK9:

saol canım benim iyi oldu yarın alışverişe çıkmam gerekiyo o zaman benim :KK52: ben sadece sinameki yapıyorum başka bişey kullanmıyorum saçıma biraz zahmetli ama deymiş saçların muhteşem :KK31:

asi melek saçların gerçekten çok güzelmiş maşallah :nazar::nazar: bişey sorucam bu sinamekiyi ve sirkeli suyu tam olarak nasıl uyguluyosun cevaplarsan sevinirim canım

asi melek saçların gerçekten çok güzelmiş maşallah :nazar::nazar: bişey sorucam bu sinamekiyi ve sirkeli suyu tam olarak nasıl uyguluyosun cevaplarsan sevinirim canım

Teşekkür ederimmm :) sinamekinin formülü var sitede canım karışımı hazırlıyorum saçıma uyguluyorum özellikle diplerine masaj yaparak..2-3 saat bekletiyorum..Ama şimdi o kadar bekletmiyorum yarım saat fln uzadıkları için :)) zatn 1 kr yetiyor iki katını yapıyorum :KK61:
Sirkeli su: saçlarımı yıkadıktan sonra en son bunu doküyorum ve son kez soğuk suyla yıkıyorum saçımı şampuanlamıyorum ama duruluyorum sadece..10 bardak suya 1 bardak sirke cnm..saçlarımı bir iki dk suyun içinde bekletiyorum sonra döküyorum saçlarıma..:)

Beğendiğin için çok çok teşekkr edermm :nazar:

Hmm doğrudur hayatım..Benmkiler boyalı olmadığı için herşeyi kullanabiliyorum..=/

Maşam da Babyliss 19 mm bir kez yapınca 2-3 gün gidiyor..Avonun krem jölesini kullanıyorum sertleştirmiyor aama şekli de bozulmuyor..:21:

19mm mi:KK53: gerçektenmi ama ondan bendede var hemde aynı marka seramic kaplamalı olan değilmi?19-21 birde 36 sı var bablıssin seninki en ince yani öylemi?peki buklelerin niye öyle kalın duruyor?tamam belki saçı kalın alıyorsundur da bu yeterlimi böyle kalın bukleler için:44:saçına şekli nasıl veriyorsun peki?yukardan aşağımı yoksa ucundan başlayıp yukarımı sarıyorsun?benim geçen yıl saçlarım uzundu ama bu kadar kalın bukle yapamıyordum o maşayla:44:

19mm mi:KK53: gerçektenmi ama ondan bendede var hemde aynı marka seramic kaplamalı olan değilmi?19-21 birde 36 sı var bablıssin seninki en ince yani öylemi?peki buklelerin niye öyle kalın duruyor?tamam belki saçı kalın alıyorsundur da bu yeterlimi böyle kalın bukleler için:44:saçına şekli nasıl veriyorsun peki?yukardan aşağımı yoksa ucundan başlayıp yukarımı sarıyorsun?benim geçen yıl saçlarım uzundu ama bu kadar kalın bukle yapamıyordum o maşayla:44:

ben de çok şaşırdım 19mm oldugunu okuyunca. asi melek uzun saçları sarıyo mu bu kadar 19 mmlik olan:44:

Saç yapısı hayatım kolay şekil alır saçlarım..Evet seramic..İncecik incecik alıyorum bütün saçlar bitince saçlarımı ellerimle tutup aşağıya doğru çekiyorum biraz salıoyr kendini..Sonra 2-3-5 ince bukleyi birbiriyle karıştırıyorum cnmm:) Ellerim hep saçlarımdadır dolayıp dururuyorum işte..Birleşince bozulmuyor zaten kalıyor öyle..Kalın gbi gözüküyor..:KK34:

enteresanmış canım.ama sende saçlarına çok emek veriyormuşsun ya.ben hiiiiç uğraşamam o kadar ruhum sıkılır:KK17: birde üstüne her hafta bakım kürleri falan sanırım bana göre değil bu iş:KK17: ben bu kısa saçlarılada mutluyum yinede seviyorum onları beni hiç uğraştırmıyolar :KK4:e yakışıyolarda biraz tamamdır benim için:KK51:

enteresanmış canım.ama sende saçlarına çok emek veriyormuşsun ya.ben hiiiiç uğraşamam o kadar ruhum sıkılır:KK17: birde üstüne her hafta bakım kürleri falan sanırım bana göre değil bu iş:KK17: ben bu kısa saçlarılada mutluyum yinede seviyorum onları beni hiç uğraştırmıyolar :KK4:e yakışıyolarda biraz tamamdır benim için:KK51:

Herkes kendine beğenini kullanmak ister cnm..ana da kısa yakışmaz..O yüzden herşeyi yapabilrim saçlarım için..:)

X