Saçlarımı kazıttım, nasıl hızlı uzatabilirim?

Selam güzel hanımlar, uzun bir süredir belli problemlerden dolayı paylaşım yapamadım. 😊😊 Ne yazık ki, hiçbir şey saçlarıma yaramadı. Bu uzun süreçte kendi kendine uzadıkları kadar uzadılar. 😅😅 Ben de uğraşmadım artık vazgeçtim. En büyük etken sanırım gece uykusu/stres araştırmalarım sonucu böyle görünüyor. Onun dışında işte 10 cm falan saçım var şu an. Fotoğrafımdaki gibi turuncu yaptım yine dayanamadım. Umarım düşüncelerini paylaşan siz değerli hanımların paylaşımları, başkalarına yarar. Gerçekten çok meşakkatli işmiş. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Üçüncü kez kazıtır mıyım? ASLAAA 🤟🏻🤟🏻 Sevgiyle kalın. 🤗🤗🤗🤗🤗

neden kazıttınız seyrek oldugu için mi acaba ? at şampuanı adı altında geçen bir ürün var uzatıyor deniliyor.
Bir arkadaşım hediye etmişti kullandım fakat inanılmaz sertleştiriyor saçı , o sebeple 1 kez kullanıp bıraktım ama çok faydasını gören olmuş. Deneyebilirsiniz belki.

neden kazıttınız seyrek oldugu için mi acaba ? at şampuanı adı altında geçen bir ürün var uzatıyor deniliyor.
Bir arkadaşım hediye etmişti kullandım fakat inanılmaz sertleştiriyor saçı , o sebeple 1 kez kullanıp bıraktım ama çok faydasını gören olmuş. Deneyebilirsiniz belki.
Merhaba, geçen sene Mart 2020'de pandemi sürecinde yurtdışından gelip Türkiye'de ilk kez kızımdan ayrı, mahsur kalmıştım. Psikolojik bunalımdan dolayı kazıtmış bulundum. Epey bir stresli dönemdi. Kimse evladıyla sınansın istemem ama zordu. İlk kazıtışım da Eylül 2017'de oldu. O da saçlarım yıprandığı içindi. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Bilgilendirme için teşekkür ederim. 🤗☺️ Sanırım ihtiyacımız olan tek şey pozitiflik, düzenli uyku vesaire. Bir de zor uzuyor ki sormayın. Şimdilik idare ediyorum. Bahsettiğiniz şampuana mutlaka bakacağım. Teşekkür ederim. ☺️ Ama üçüncü kez kesinlikle ve kesinlikle kazıtmam.

Merhaba, geçen sene Mart 2020'de pandemi sürecinde yurtdışından gelip Türkiye'de ilk kez kızımdan ayrı, mahsur kalmıştım. Psikolojik bunalımdan dolayı kazıtmış bulundum. Epey bir stresli dönemdi. Kimse evladıyla sınansın istemem ama zordu. İlk kazıtışım da Eylül 2017'de oldu. O da saçlarım yıprandığı içindi. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Bilgilendirme için teşekkür ederim. 🤗☺️ Sanırım ihtiyacımız olan tek şey pozitiflik, düzenli uyku vesaire. Bir de zor uzuyor ki sormayın. Şimdilik idare ediyorum. Bahsettiğiniz şampuana mutlaka bakacağım. Teşekkür ederim. ☺️ Ama üçüncü kez kesinlikle ve kesinlikle kazıtmam.
merhaba,
En önemli şey pozitiflik haklısınız. Bir de çok kafaya takmamak sanırım :)
Bir şeyi ne kadar çok istersek o kadar zor oluyor galiba :)
Kazıtmak çok büyük bir cesaret ama eminim ki size çok yakışmıştır.
Umarım en kısa zamanda istediğiniz saçlara kavusursunuz. Sağlık olsun gerisi zaten gelir :nazar:

merhaba,
En önemli şey pozitiflik haklısınız. Bir de çok kafaya takmamak sanırım :)
Bir şeyi ne kadar çok istersek o kadar zor oluyor galiba :)
Kazıtmak çok büyük bir cesaret ama eminim ki size çok yakışmıştır.
Umarım en kısa zamanda istediğiniz saçlara kavusursunuz. Sağlık olsun gerisi zaten gelir :nazar:
Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 🤗 Evet, pozitiflik birinci sırada olmalı. Ben saçları çok zor uzayan biri olduğum için çok üzüntü yaşamıştım.🤦🏻‍♀️ Ama sonuç olarak geçti gitti. Akışına bırakmak gerekiyormuş. ☺️ Yakıştığını söylediler, sizin de güzel görüşünüzden kaynaklı. Lakin 1-2 cm olduğunda kötü duruyor. Sıfır kazıttığım halimi size özelden mesaj atabilirim. Umarım bu zor süreçte hepimiz tüm güzel dileklerimizle kavuşuruz. Çok sağolun. 💗

Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 🤗 Evet, pozitiflik birinci sırada olmalı. Ben saçları çok zor uzayan biri olduğum için çok üzüntü yaşamıştım.🤦🏻‍♀️ Ama sonuç olarak geçti gitti. Akışına bırakmak gerekiyormuş. ☺️ Yakıştığını söylediler, sizin de güzel görüşünüzden kaynaklı. Lakin 1-2 cm olduğunda kötü duruyor. Sıfır kazıttığım halimi size özelden mesaj atabilirim. Umarım bu zor süreçte hepimiz tüm güzel dileklerimizle kavuşuruz. Çok sağolun. 💗
insan iyi hissediyorsa, kendini ve çevresindekileri güzel görüyor. Atmak isterseniz tabii ki görmek isterim :)
Kış geldi renkli berelerle de cool olabilirsiniz :)

Uzun bir aradan sonra merhabalar hanımlar,
Saçlarımı akışına bıraktım. ☺️ Bu sene stresi de bıraktım her şey olacağına varıyor sanırım. Özel hiçbir şey kullanmadım. Ve anladım ki çok uğraşmayınca hem kendinizi hem de saçlarınızı daha iyi hissediyorsunuz. Yavaş da olsa uzadılar şimdilik tam olmasa da memnunum gibi.
Sevgiler...

X