Saçlarımı kazıttım, nasıl hızlı uzatabilirim?

Teşekkür ederim. Bir aktar bulmaya çalışıp sorarım ya da online bakıp bulabilirim sanırım. Bu arada, bebeğini sağlıklı, sıhhatli kucağına almanı diliyorum.
Çok teşekkür ederim amin isteyen herkese hayırlı evlatlar versin Allah🥰

Amin🙏Kesinlikle gelecektir 👌ben cok arastırmıstm ve yorumlar inanılmazdı yoksa o zahmete giremezdim :) resimli paylasımlar var bide bakarsınız netten. Bende dogumdan bu yana hıc agrı kesici kullanmadım bas agrım dıs agrım oldu cok sukur ılacsız atlattık Allah baska dertler vermesin AMİN AMİN AMİN 🙏🐣🥳
Siz o zahmete girdiyseniz mutlaka değmiştir. ☺ Sizden alacağım mesaj sonrası dediğiniz gibi bakarım mutlaka. Allâh evlatlarımıza; bahtları güzel, gelecekleri parlak, hayatlarında başarılı, sağlıklı, güzel bir ömür nasip etsin. (Kızım da beğenmedi beni böyle, yoksa bu kadar dert etmezdim.) 🤗 Teşekkür ediyorum. Tarifi sizden alıp en kısa sürede uygulamaya koyulacağım.

Benım saclarım da cok yavas uzar cook cok yavaas hemde ama bıkac yıl once netten buldugum bir yontem ile inanılmaz uzatmıstım 2 3 ayda gorenler hayret ediyordu kndı saclarımı hayatımda ilk defa bukadar uzun görmustm hatta ozaman ki fotolarıma bakıp hayal kuruyorum yine boyle olsa diye ki okadar hsretım uzun saça.. Biraz zahmetli ama . Yıne yapmak ıstyorum ama ıcerıgınde serumlar var emzirdigim ıcın cekıniyor um acıkcası 🙄
Merhaba canim. Benim.sacim da ne yapsam.uzamaz
Ve ben hep uzun saçlarım olsun diye birşeyler çabalarım
Bir sene kesmesem uzayacağı 4 beş cm 😔 zorluğu onemli değil. Rica etsem benimle paylaşır mısın formülünü

Merhaba canim. Benim.sacim da ne yapsam.uzamaz
Ve ben hep uzun saçlarım olsun diye birşeyler çabalarım
Bir sene kesmesem uzayacağı 4 beş cm 😔 zorluğu onemli değil. Rica etsem benimle paylaşır mısın formülünü
Mesj gonderemıyorum siz bana yazın bende ordan gondereyim.

Teşekkür ederim. Şampuanın fotoğrafını atabilirseniz çok sevinirim (emin olmak açısından). Umarım bir faydasını görürüm. Sağolun.
Merhaba kusura bakmayın çok sık girmiyorum siteye mesajınızı yeni gördüm ekliyorum şampuanın resmini

Eklentiler

• Screenshot_20200723-151140_Chrome.jpg
    Screenshot_20200723-151140_Chrome.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba,
Bir kaç yıl önce bende delirip kesmiştim saçlarımı sonra çok pişman oldum. Çok araştırdım çok şey denedim önce derma roller alıp sarimsak yağı sürdüm cok yandı saç diplerim başka yağlar denedim amaaa pirinç kürü inanılmazzz hızlı saç uzatıyor karanfil kürü de acayip gürleştiriyor kalınlaşan saç daha da hızlı uzuyor garanti ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Günaydın kızlar. Mutlu sabahlar. Geçen sene rokfor peynirinin saça iyi geldiğini duydum. Birkaç arkadaşım da sarımsak yut dedi (çünkü yiyemiyorum). Bu sabah itibariyle iki diş sarımsağı ortadan ikiye kesip hap gibi yuttum, aynı şekilde peyniri de yuttum (3 küp şeker boyutunda). Yuttum diyorum çünkü çiğnemek zordu nasıl bir peynirse tuhaf bir tadı var. :olamaz: Sizlerin de yardımıyla sene sonuna kadar uzar diye düşünüyorum. Teşekkür ederim. Sevgiyle kalın.:KK28:
Tansiyon problemimiz yoksa sarımsak tutmak çok faydalıdır saclarinizida uzatır vücudunuza başka faydalarida olur. Her gece yatmadan önce bir adet sarimsagi hap gibi çiğnenerek tutun
Ayrıca biraz kokusu olur ama sarımsak yağı alıp saçınıza surebilirainiz.
Zeytinyağı surebilirainiz.
Onun dışında karışım saç bakım yağları oluyor içinde her yağdan oluyor saça fayda eden onlardan alabilirsiniz

Yağları saçlarınız yikamadan önce surup firiksiyon yapıp 2 saat bekletin ve saçlarınızı yıkarken önce sampuanlama yapın suyu sonra dökün daha çabuk arıyor yağlardan. Böyle böyle kisa zamanda saçlarınız uzar.
Birde restorex diye bir şampuan vardı sarmaşık özlü marketlerde satiliyor bir ara kullanmıştık saçlarını güzel uzatmıştı ama kepek problemi yaptı sonra bıraktım saçlarınız uzayana kadar kullanabilirsiniz

Tansiyon problemimiz yoksa sarımsak tutmak çok faydalıdır saclarinizida uzatır vücudunuza başka faydalarida olur. Her gece yatmadan önce bir adet sarimsagi hap gibi çiğnenerek tutun
Ayrıca biraz kokusu olur ama sarımsak yağı alıp saçınıza surebilirainiz.
Zeytinyağı surebilirainiz.
Onun dışında karışım saç bakım yağları oluyor içinde her yağdan oluyor saça fayda eden onlardan alabilirsiniz

Yağları saçlarınız yikamadan önce surup firiksiyon yapıp 2 saat bekletin ve saçlarınızı yıkarken önce sampuanlama yapın suyu sonra dökün daha çabuk arıyor yağlardan. Böyle böyle kisa zamanda saçlarınız uzar.
Birde restorex diye bir şampuan vardı sarmaşık özlü marketlerde satiliyor bir ara kullanmıştık saçlarını güzel uzatmıştı ama kepek problemi yaptı sonra bıraktım saçlarınız uzayana kadar kullanabilirsiniz
Teşekkür ederim. ☺️ Cidden sarımsağı çiğneyemem sanırım, yutarken bir faydası oluyordur umarım. Sağlık açısından da tüketmek gerekiyor, birçok faydası var doğru yazmışsınız. Daha önce kazıttığımda hindistan cevizi, jojoba, argan yağlarını ve zeytinyağı sarmısak özünü karıştırıp kullandım. Ama sonradan öğrendim ki, saç diplerinde gözeneklerin nefes almasını engelliyormuş. Tabii ne kadar doğru bilemiyorum. Yine de arada bir zeytinyağı uygulayabilirim, çok az miktarda da olsa. Yazdığınız şampuana bakacağım. Umarım iyi gelir. Sağolun.

Merhaba arkadaşlar, umarım iyisinizdir. Sadece sebze tüketmeyi sevdiğim ve nadiren et, balık, tavuk ve meyve yediğim için bir süre önce almış olduğum C vitamini ve OMEGA-3 kapsüllerim. 2 aydır kullanıyorum bunları. 5 gün önce Solgar Vitamin D3 ve Solgar Biotin sipariş ettim, iki kez kullandım 4 gün içerisinde, ikisinden de birer kapsül sadece. Burada bir arkadaş Biotin kapsül önermişti denemek istedim. Onun dışında saçlarıma masaj yapmak için Vitamin E kapsül alacağım bu hafta. Yalnız bunları kullanmak biraz riskli olduğu ve iç organlara zarar verebileceği için, dönüşümlü olarak kullanmaya başladım. Her gün içmiyorum mesela, aralarında bir gün boşluk bırakıyorum. Sadece Biotin ve D3'ü birer kapsül aynı gün alıyorum. Et ve benzeri ürünler tükettiğim gün sadece C vitamini alıp yine bir günü boş bırakıyorum. Umarım faydası olur. Sizlerden aldığım paylaşımları da sipariş etmek için araştırma içerisindeyim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. :KK24::KK24: Bir ilerleme kaydedersem buraya yazacağım. Sağolun kızlar.

Eklentiler

• DSC_1099.JPG
    DSC_1099.JPG
    73 KB · Görüntüleme: 26
  • DSC_1101.JPG
    DSC_1101.JPG
    69,2 KB · Görüntüleme: 25
hamile kalmadan once folik asite baslamistim hem hizli uzamisti hem dokulmesi azalmisti. Takviye vitamin gibi dusunun bi zarari yok. Bi arastirin isterseniz

Merhaba,
Bir kaç yıl önce bende delirip kesmiştim saçlarımı sonra çok pişman oldum. Çok araştırdım çok şey denedim önce derma roller alıp sarimsak yağı sürdüm cok yandı saç diplerim başka yağlar denedim amaaa pirinç kürü inanılmazzz hızlı saç uzatıyor karanfil kürü de acayip gürleştiriyor kalınlaşan saç daha da hızlı uzuyor garanti ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Merhaba, teşekkür ederim. Gerçekten o an nasıl bir psikolojik bunalımdaysa insan, bir anda kıyıyor güzel saçlara. Ben de onlardan biri olduğum için üzgünüm açıkcası. Şu an saçlarınız iyi durumdadır umarım. Pirinç kürü tarifini Google'dan bulabilirim sanırım. Karanfil konusunda biraz şüphedeyim açıkcası, bu ve başka birkaç platformda etki görülmediği yazılıydı. Denemeden bilemem tabii ki. Kısa sürede denemek ümidiyle. Sağolun. ☺️

X