Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

bu saçların üzerine kına yaparsan çok canlı bir kızıl elde edebilrsiniz fakat dipten gelen kendi saçlarınız bukdr kızıl olmaz arada baya fark olabilir diye düşünüyorum:26:

dip yok suan cok aslında yarım santim falan cıktı kararsız kaldım cok:26:

valla ben kına yaptıktan sonra boyadığım yıllar için pişmanlık duydum. koyu bir kızıl elde edersin ama dediğim gibi uçlar daha canlı kızıl olur. kına tam kırmızı bir kızıllık katmıyor çünkü :KK31: ben perşembe yeniden kına yapıcam başka bir tarifle daha kızıl olması için. ozmn yine paylaşırım rengine göre karar verirsiniz sizde. cuma resim eklicem:KK12:

valla ben kına yaptıktan sonra boyadığım yıllar için pişmanlık duydum. koyu bir kızıl elde edersin ama dediğim gibi uçlar daha canlı kızıl olur. kına tam kırmızı bir kızıllık katmıyor çünkü :KK31: ben perşembe yeniden kına yapıcam başka bir tarifle daha kızıl olması için. ozmn yine paylaşırım rengine göre karar verirsiniz sizde. cuma resim eklicem:KK12:

aslında bende taa 12-13 yasından beri kına yakıyordum saclarımın o anki haline bakıyorum harikaymıs hos bir kızıllık varmıs:KK31: ne zaman boyamaya basladım saclarım haşat oldu simdi de boyamak istiyorum saclarımı duramıyorum:26: o yuzden kına yapıyım kendimi durdurıyımda istiyorum hem canlansında biraz saclar ama dedigin gibi uzadıkcada dipler koyu kızıl asagılar canlı kızıl olursa napcam ben:44:...cuma gununu bekliyorum bakalım nasıl oluck seninki

Son düzenleme:
aslında bende taa 12-13 yasından beri kına yakıyordum saclarımın o anki haline bakıyorum harikaymıs hos bir kızıllık varmıs:KK31: ne zaman boyamaya basladım saclarım haşat oldu simdi de boyamak istiyorum saclarımı duramıyorum:26: o yuzden kına yapıyım kendimi durdurıyımda istiyorum hem canlansında biraz saclar ama dedigin gibi uzadıkcada dipler koyu kızıl asagılar canlı kızıl olursa napcam ben:44:...cuma gununu bekliyorum bakalım nasıl oluck seninki

valla bendede renk farklılığı 3 şerit halinde olucak. uçlar mavi siyah dibe doğru olan bazı kısımlar kızıl kahveydi diplerde kendi rengim... inanın renk artık umrumda değil saçlarım çok yıprandı. bende boyamadan duramıyorum diye kınayı vurimda istesemde boyayamim diye düşündüm:KK9: kına 3 4 yapıma renk oturur diye düşünüyorum. renk farklılığının olmasıda doğallık katıyor aslnda çok aşırı fark olmuyor çünkü. doğal saçlardada uçlarla dipler arasında 1 tona kadar renk farkı var biliyorsunuz:21:

an itibariyle kınamı hazırlayıp bir kosede bekletiyorum yarın yapıcam insallah yaptıktan sonra resmimi koyarım bende:44:

karışıma neler koydun? valla seninki capcanlı bişi olur herhalde merakla bekliyorum :) aman az bekletme 1 gün dursun saçında:26:

karışıma neler koydun? valla seninki capcanlı bişi olur herhalde merakla bekliyorum :) aman az bekletme 1 gün dursun saçında:26:

senin koyduklarının hepsi yoktu bende kafama gore bişiler yaptım ne cıkarsa bahtıma artık:KK53: çay demi koydum sonra sacıma uyguladıgım bi karısımım vardı zeytinyagı yumurta sarısı ondan koydum:26: badem yagı sinamekiyi kaynatıp onun suyunu ekledim uydurmasyon bisiler yaptım:KK9: umarım iyi bir sonuc cıkar olmazsa siyah yapcam saclarımı:KK1: ya bir gun nasıl bekletiyorsun bas agrısı yapmıyormu

Son düzenleme:
senin koyduklarının hepsi yoktu bende kafama gore bişiler yaptım ne cıkarsa bahtıma artık:KK53: çay demi koydum sonra sacıma uyguladıgım bi karısımım vardı zeytinyagı yumurta sarısı ondan koydum:26: badem yagı sinamekiyi kaynatıp onun suyunu ekledim uydurmasyon bisiler yaptım:KK9: umarım iyi bir sonuc cıkar olmazsa siyah yapcam saclarımı:KK1: ya bir gun nasıl bekletiyorsun bas agrısı yapmıyormu

cevap: ben bekarken saçlarıma kına yakardım size bir formül vereyim yaktıgım kına rengine herkes hasta olurdu kuaförler bu rengi nasıl tutruyorsun derdi.formül:suyun içine çay ,sogan kabugu varsa ceviz yapragı kaynatıyorsunuz ve süzüp kınayı karıyorsunuz.sonra işte size mükemmel bi renk.benim kök saç rengim koyu kestaneydi.onun üstüne mükemmel oluyordu.malasef şimdi yapamıyorum malum beyazlardan kaynaklı:))
:21:

içine asitli bişey koymanız lazım o renk tutması için çok önemliymiş. ya limon suyu ya sirke ya da portakal suyu. şarap ta olabilir kızıllık katıyor.valla baş ağrıyo kaşınıyor ama sonucuda baya güzel olduğu için dayanmaya değer:KK16::KK16: rengi beğenmezseniz siyah yapmayın karışımınızı değişip yeniden kına yaparsınz boyadan kurtulmak lazm:KK31:

Son düzenleme:
içine asitli bişey koymanız lazım o renk tutması için çok önemliymiş. ya limon suyu ya sirke ya da portalak suyu. şarap ta olabilir kızıllık katıyor.valla baş ağrıyo kaşınıyor ama sonucuda baya güzel olduğu için dayanmaya değer:KK16::KK16: rengi beğenmezseniz siyah yapmayın karışımınızı değişip yeniden kına yaparsınz boyadan kurtulmak lazm:KK31:

limon suyu ekliyim ben ozaman birde icine..ya ben nasıl bir renk cıkar diye tedirginim sadece saclarım kahve olsa cok sorun etmem ama kızılın ustune nasıl olur pek bilmiyorum neyse deneyi gorucem artık:))

cevap: ben bekarken saçlarıma kına yakardım size bir formül vereyim yaktıgım kına rengine herkes hasta olurdu kuaförler bu rengi nasıl tutruyorsun derdi.formül:suyun içine çay ,sogan kabugu varsa ceviz yapragı kaynatıyorsunuz ve süzüp kınayı karıyorsunuz.sonra işte size mükemmel bi renk.benim kök saç rengim koyu kestaneydi.onun üstüne mükemmel oluyordu.malasef şimdi yapamıyorum malum beyazlardan kaynaklı:))
:21:

ceviz koyulaştırıyor diyorlar ondan koymadm ben içine:KK31: ama bu hafta yapacağım kınaya kırmızı soğan kabuğu eklicem kızıllık katsın diye:KK16:

limon suyu ekliyim ben ozaman birde icine..ya ben nasıl bir renk cıkar diye tedirginim sadece saclarım kahve olsa cok sorun etmem ama kızılın ustune nasıl olur pek bilmiyorum neyse deneyi gorucem artık:))

valla benim saçlar kızıl kahveydi bukdr kızıl diildi kesinlikle. kızıl yansımalarımı fotodan gördünüz kırmızımsı oldu. bakalm inşallah güzel sonuç elde edersiniz :KK16:

X