Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok yağlı çok dökülüyor bana bir şampuan önerir misiniz?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

bnm saçımda hiç krprk yoktu şampuan kuruttu sanırım benle anlamadım..
bıoblaskullanmıorum cnm örnet verdim hani onlar gibi sert yapmıyo saçı saçım yumuşscık
saol bebem inş düzelir..

tr-lelli hadi gözümüz aydın :) inşallah şu yağlanma probleminden kurtulursun bu şampuanla ama unutma bende placentayı ilk kullandıgımda süperdi fakat bir süre sonra yağlanma devam etti. Dur bakalım 2 hafta kullan canım. Umarım iyi gelir sacına.

inşallah cnm yumuşaklık ve parlaklık gsl
bakalımm olmazsa değişirim alıştım artık saç saçlıkdan çıktı

bnm saçımda hiç krprk yoktu şampuan kuruttu sanırım benle anlamadım..
bıoblaskullanmıorum cnm örnet verdim hani onlar gibi sert yapmıyo saçı saçım yumuşscık
saol bebem inş düzelir..

aman diyim zannettim onu kullanıyosn DD inşallah faydasını görürsün...bende uzun zamandır iki şampuan arasında muallakta kalmıştım...birisi otacının naturvayı sarmısaklı digeride babenin saç dökülmesine etkili şampuanı...babenin saçın yagı kurutugunu ögrendim, 3.gün yaglanıyomuş ancak saç o kadar iyimiş yani.. bayagı etkilendim..heresden olumlu şeyler duyunca babeyi aldım..dün kullandımm..saçımda sabundan dolayı kepek oluşmaya baslamıştı..bu sampuan biranda kepegi yok etti.dökülme kve yaglanma konusunda suanlık bişe söylemek mümkün degil...ama babeye basladım.1 ay bi kullanayım olmazsa naturway alıcammm...oda olmazsa artık çıldırıcamm DDDDDD

babe diye şampuan mı var.....ismini tam olarak yazarsanız..nerede satılıyor ve fiyatı ne kadar?

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan
Anti-Hair Loss Shampoo pH 5.5

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan Özellikleri:

Güçlendirici ve yenileyici etki gösterir.
Saç folikülü hücrelerini aktive eder.
Büyüme fazını uyarır · saçı güçlendirir
Geçici saç kaybı için endikedir
Yağlanmaya karşı etkilidir
Zayıf, ince ve kırılgan saçlar içindir
Doğum sonrası ve mevsimsel saç dökülmesinin önlenmesinde yardımcı olarak kullanılır.
Saç dökülme tedavilerine yardımcıdır.

250ml : 35.5o lira..

yaa kafayıı yicemm bu yasımaa kadar gür ve kalın telli olan saçlarım artık yokk bu sonbahar o kadar döküldükii hiç böyle olmamıştıı suana kadar ve artık saclarım cok kırıkk ince telli ve az..gürlüğü gittii.. bayanlar basına böyle bişi geleneniz varmı ya nasıll düzeltcemkii ben bunuu acaba bir daha eskisi gibi oluur mu ??

canım bu dert bu aralar hepimizin genel problemi. Kızlar dün kuaföre gittim iki tel saçım vardı bari perçem kestireyimde çok görünsün istedim! Herneyse kuaförde dertli bu yıl saç dökülmesinden şikayet edenlerin sayısı o kadar çokmuşki, hatta kuaförüm bile ağlamaklı iki tel saçını nasıl kurtarabilecegini düşünüyırdu.

bende kısa lkestirim diyorum ama zaten seyreldi iyice az durur diye korkuyorum..
pff dururmu acep bu dökülme

kızlar artık bıktım yağlanmadır saç dökülmesidir boyadan yanmadır ve sonunda çareler buldum..
öncelikle yağlanma için çam terebentin deneyin ama bi iki kerede anlaşılmaz içine döktüğünüz şampuanı bitirin bi iki yıkamada saçlar alışamıo çünkü...
sonra kıyabildiğiniz kadar saçınızı kestirin... saçlar çook güçlenio emin olun...
saçınızı koyu bir renge boyayın unutmayın açık renk saç ,saçı ve saç diplerini maaf ediyor..(yada çok seviosanız benim gibi :) saçınızı bir süre koyu renkle dinlendirin ) ve kuaförde bile olsanız zeytinyağı koyun boyayı karıştırırken çokçana koyun ama azıcık diil bi kaç boyamadan sonra şok olucaksınız saç boyadan yıpranmıo ve pırıl pırıl :)
ardından haftada sadece bir gün 30 dk bekletin bi aktardan saf zeytinyağı,kayısı yağı,yılan yağı alıp karıştırın diplerine masaj yapın ardından uçlarınada yedirin 30 dk sonra yıkayın...saçınız hem sağlıklı olucak güçlenicek hemede çabuk uzadığını görüceksiniz :)
saçınız için kesinlikle heleki boyalıysa kesinlikle bir saç açıcı alın ,duştan çıktıktan sonra havluyla kurulamanın ardından saçınıza iyice sıkıp bi iki dk sonra tarayın ve kurutun en azından bunu deneyin çok yararını görüceksiniz saç çabucak açılır yolunmaz yıpranmaz örneğin ben pantene nin onarıcı bakım yazan etiketi kahverengi olan spreyini kullanıorum yağlandırmıo saçı bastırmıo hafif bişiy ve saçımı açarken dökülmüyo :)
bu spreyi söledim çünkü duşta saçımı bittim sabunuyla yıkıorum şampuan yok kesinlikle sadece wella nın beyaz kutuda saç kremi var çok iyi kesinlikle çok azıcık ondan sürüyorum uçlarına :)
ben çareyi böyle buldum inanın ama bıkmadan devam ediyorum...

karar verdim en sonunda gittim aldım sebamed şampuan nizoralle dönüşümlü kullanmak için umarım iyi gelicek nizoral şuan da hapla birlikte gayet iyi geldi ama artık hergün saç yıkamaktan bunladım dönüşümlü kullanmaya başlıyorum şimdi bakalım ikisi birarada nasıl gelicek

gerçekten faydalı oldu mu bu yöntemler?

arkadaşım bende saçlarımın yağdan dolayı döküldüğünü geç farkedenlerdenim. Saçlarım önceden yağlanmazdı ve çok gürdü. tabi kimyasal içerikli şampuanlar saçları yağlandırıyorlar. ben bir ay kadar önce otacının yağlı saçlar için olan şampuanını aldım. şampuan 400 ml. içine kendi kapağı ile 2 kapak çam terebentin esansı karıştırdım. sakın bana yaramadı diye devam etmekten vazgeçmeyin. etkisini şampuanın yarısını geçtikten sonra farkediyosunuz. şu anda hem yağlanma hem de saç dökülmesi baya azaldı. lütfennn birde böyle deneyin derim. ben memnunum

Kızlar, uzuuun zamandır iki tane şampuanı arastırıyordumm..birisi otacının naturway sarmısaklı şampuan digeri iste babenin dökülmeyi önleyici sampunı..babenin saçları yaglandırmasını geciktirdigini yıkandıktan sonra 3. gün yaglandırdıgını iyice arastırınca ilk önce babeyi almaya karar verdim.. eczaneden babeyi aldımm..helelik 2.kullanımım.. helelik bişe söylemek için erken ama benim önceden sabun kullandıgım zaman acayip kepegim olmuştuu....ilk yıkamamda babeyle kepwgi yok etti...şimdi bunu aldım bakalım iyi geklecekmi....şampuan biyene kadar kullanıcamm...olmazsa iyi gelmezse naturwayı alıcam..bakalım ne olucak...

BENİM PROZİNÇDE 1 gün idare ediyo şimdilik..
normalde sabah yıkasam akşama yağlanırdı şimdi ertesi sabaha yağlanıyoo..
canım haberdar et gidaşattan bilgilendir..

tabiki haber veririm canım benim, sende haber ver bakarsın ikimzinden birinin iyi gelir...hep onu kullanmaya baslarız..zetionu bıraktın mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…