Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok yağlı çok dökülüyor bana bir şampuan önerir misiniz?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kızlar bu şampuanı ve bunun serisi olan saç diplerine uygulanan spreyi kullanıyorum. saçımı özellikle üç günde bir yıkamaya çalışıyorum şımarıp hemen yağlanmasın diye. ilk günler düzenli kullanıyordum. spreyi güzel kokuyo saç diplerime masaj yaparak uyguluyorum yatmadan önce tabi doktorun verdiği demir vitamini de düzenli kullandım. ilk hafta dökülmesi azaldı. sonra üşengeçlik arasıra yapmaya başladım vitamin de bitti. hala feci şekilde dökülüyo. nefret ettim artık kendimden. evden sırf saç topluyorum.

yağlanmaya iyi çözümü olan var mı kızlaarr...(
aynı dertten bende muzdaripim
avonun limonlu sampuanını kullanıyorum(çam terebenti kattım)
elidor,dove,pantene,loreal ...
hepsini denedim en iyi bu geldi
cildim de yağlı yine avonun matlaştırıcı kreminden kullanıyorum
doktora gitmeyi düşünüyorum
bakalım ne önericek

Son düzenleme:
gülben cnm naptınn şampuan işini benim şampuan almam lazım ne alıcam yafuuu kafam karışık..

hc19 yağlı saşlar için olanını ve yanında hc19doping yada komlex öneriyorum sana canıım. bir şişe bitmesine yakın etkisini bariz farkediosun.ben çok memnun kaldım şaçlarım normal bir ınsanın saçının yarısı kadar kalmıştı aşırı dökülme vardı tahlıller yaptırdım ama bişi çıkmadı ve hc19 denedım çok memnunum resmı satış sitesine girip bilgi alabılırsın umarım sen de faydasını görürsün

gulbenn ben sana dermosilver ı öneririm gerçekten bu yağlı saçlar konusunda mükemmel bi şampuan.dene görüceksin zaten gümüş iyonlu bi şampuandır ben kullanıyorum çok güzel.

yağlanma için 10 gunde bır 1 yemek kasıgı sampuanla 1 yemek kasıgı karbonatı karıstır sacını normal sampuanıyormus gıbı yıka,bu sac dıplerını tertemız yapıcak ve yag fazlasını alacaktr.dökülme içinse haftada bır sacının dıbıne yetecek olcude kuru mayayı ılık suyla karıstır boza kıvamına getır sür,40 dakıka sonra normal yıka.sacım ne zaman dokulmeye baslasa maya maskesı keser cok memnunum.ama sen genede bır dermatologa danıs belkı daha ıyı bı tavsıyesı olur canım

1 yemek kasıgı karbonat mı :44: gerçekten mi ?? fazla gelmez mi , yani sen denedin mi faydasını gördün mü?? çok ilginç geldi

şampuan değil doğal bir şey önersem defne sabunu derim alışana kadar biraz zor ama denedim zararını görmedim aksine daha yavaş yağlanıyor

loreal elseve arginen de vasat başka şampuan bakıyorumm dökülmede durmadı yağlanmada pöff pöffff

yağlı saçlarım için piyasadaki bütün şampuanları kullandım.. ama sana yağlanan saça en cok kuru sampuan tavsiye edebilirim. orıflameden yağlı saç icin kuru sampuan alıp kullanmıstım. ıdare edıyor en azndan dger sampuanlar gibi deil

şampuanı kullandım tam bir vasatlık abidesi birde bunun saç kökleri için spreyi var akşamları yatmadan önce kullanıp masaj yapıyodum dökülmeyi ve yağlanmayı engellenmedi ama dökülenlerin yeniden çıkmasını sağladı saçlarım felaket halde

şimdi araştırıyorum ya saç köklerim için ya mezoterapi yaptırıcam ya da serum kullanıcam bu konuda önerisi olan var mı??

marketlerde ve kozmetikte satılan şampuanlar saç dökülmesine daha kötü etki ediyormuş, dökülen saçlar için yazanlar kırılarak dökülme içinmiş. doktorum söylemişti bana da
benim önerim şu bunu bir kaç insandan da duymuştum iyi geldiğini biliyorum. kem yağını azaltıyor hem dökülmeyi durduruyo. küçük küçük saçlar çıktığını görüyosun yeni yeni :) sarımsaklı şampuan alıp içine çam terebentini koyarssan hem yağlardan hem dökülmelerden kurtulursun .çam terebentinin ölçüsü 200ml şampuana 1 kapak. çam terbentinin kağaıyla. 700 ml lik şampuana ben 1 küçük şişe koyuyorum iyi oluyor.

mrb benimde aynı derdim vr çok yaglı ve dökülüyor ama baya bi süredir dökülmesi durdu.hakiki yeşil sabun kullandım uzun bi süre hem saçlarımı canlandırdı hemde dökülmeyi kesti tavsiye ederim.

mrb benimde aynı derdim vr çok yaglı ve dökülüyor ama baya bi süredir dökülmesi durdu.hakiki yeşil sabun kullandım uzun bi süre hem saçlarımı canlandırdı hemde dökülmeyi kesti tavsiye ederim.

bu yeşil sabunda fazla ilgimi çekmeye başladı yeşil sabun dediğiniz zeytinyağlı sabun mu oluyoo?
gülben bebeğim ne dersin yaa denesek mi?

yan, ben sabun kullandım dalanı hatırlarsan :44: yani işte benim saçlarımı çok yaglandırdı,bi cagre göremedim ama bunun hakikisini nerden bulucan, marketten aldıgın yesil sabunla olmuyo bu iş canımın içi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…