Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

yok yok o kadarisini göze alamaz.. gebertirim valla Çok üzgünüm çoook:roflol:
ama cok kiskanirsa, askim ben sanki sana kisa saci daha cok yaskistiriyordum, gel gidelim saclarini kestirelim, uzun sac sana düsündügüm gibi yaskismadi, diye bilir :roflol::roflol:
aslinda yakisiyorda bana kisa sac ama uzunu cok seviyorum esimde cok sevdigi icin uzatmayi koydum kafaya.. yoksa ben hep kisa sacliydim, hani sibel can'in padisah kilibindeki sac modeli var ya.. ondna cok yaptirdim. ve en uzun sac modelimde omuzlarimi gecmemistir..

mademki bugüne kaadar saçlarını çok uzatmadın cnmm bu senin için bi değişiklik olacakkk.. :1hug: ben yatayımm artık cnmm sabah erken uyanıcammm kendine dikkat ettt yarın görüşürüz cnmm benimm tatlı uykularrr opuyorumnanaktan:1hug:

anladım cnmm o zaman sende toplarsın topuzz örgüü gibi modeller yaparsınn.. biraz sabırdann sonra istediğin saçlara kavuşucaksın nasıl olsa cnmm opuyorumnanaktan

belimde değil tam canm ben belimde istiyorum çok hemde:ecrin_bebek:
naz canm aldırıyorum kırıklarını düzenli nekadar aldırsamda gitmiyor tabi, uzadıkça yine kırılıyor. kestrdiğim kadarını uzatıyorum yine kırık yine kırık.
buarada dün gece içtim mayalı süt, süt koydum üzerinede bol su koydum mayayıda 1/4 kadar koydum, yine çok zor içtim dibini içemedim döktüm
içemiycem galiba ben bunu:gitme:

saol canim biz her yil 6 hafta geliyorduk ama bu sene 5 haftadan 3 gün eksik olcak izin
kaynanam ayni onlarin düsüncesi bile farkli nrmal degiller esim kac defa kovulmasina ragmen giderdi küslük olmasin diye ama bu sefer gitmiyo görüsmüyoz ben arada konusurum yine bu sene sünnete gelmezlerse bitti artik

anladım canım bende tek buradan kurtulmak istiyorum eşimle gitmek sende inşallah orada gönlüne göre birini bulursun esmacım çünkü insan içini dökecek birini arıyo türk dostun yokmu hiç yakınında

insallah en kisa zamanda kurtulursun bizim mahalle türk ama dedikodu laf sokma var burda düsman gibiler benimde iki tane iyi arkadasim var biri hatta usakli bu yil ikimizin ogluslarida ayni zamanda sünnet olcak görüscez izinde ama yinede insan sicak mahalle sohbetlerini ariyo 6 yil sabir sonra memleket diyorum birikimde yapiyrum düzenli olarak magaza ve ev icin birde aklimda okulumu bitirmek var tabi simdi degil oglanlar biraz toparlansin kendisi okulu idare etsin ortaokula baslasin o zaman lise ikinci sinifta tekrar basliycam belki ilerde iki yillik pazarlama bölümünü okumak istiyorum ama sinavlar cok zordur yapabilirmiyim acaba

hmm senin biraz uzunmuş yine ama olsun yaa o 6 haftanın nasıl geçtiğini anlamıyorsundur bile... türkiyeye kesin dönüş yaptığında unutacaksın inş hepsini. en önemliside kayınvalidenden uzaklaşmış olacaksın canım :))))

inşallah canım kurtuluruz psikolojim bozuldu artık paranoyak oldum srninde durumun zor canım ay allah gurbetteki herkese sabır versin işiniz zor inşallah ideallerini gerçekleştirirsin güzel düşüncelerin var çünkü allahım sana yardım etsin

Aliyecimm nasılsın cnm napıyosun:1hug:

oyy arkim gelmisss :1hug:
saclarima bakiyodum canim.. boyam akmis dibim artik hic belli olmuyor
kalici boya kullanmistim ama ne hikmetse kaliteli bir marka kullanmayinca istedigi kadar kalici boya yazsin üzerinde bende akiyor anlamadim gitti yaaa :S
normalde Loreal'in kalici boyalarindan kullaniyordum ama mayali süte basladigim günlerde markette markasini bile bilmedigim bi boya vardi indirimde.. hemen aldim, dibimi görmüs olurum diye.. ama daha 1 ay olmadan aktiii
uzama var ama normal uzama mi normalin biraz uzerinde mi anlayamiyorum benneyaptımki

merhaba kızlarrrr ben yeni üye oldum yazdıklarınızı okudum mayalı süt içmeye karar verdimmm.inşallah işe yarardelikafaduldendelikafadulden

nazcigim bana tarif edersen buraya nasil foto eklendigini, hemen ekliycem benim saclarimi gör.. bebisimde var fotoda onuda görmüs olursun..
nasil eklenir ??

ayyy kötüü olmuşş cnmm.. evet bazı boyalar maalesef böyle.. eminimki uzamıştır saçlarınnn.. boyamıyı düşünüyomusun tekrar???

nazcigim bana tarif edersen buraya nasil foto eklendigini, hemen ekliycem benim saclarimi gör.. bebisimde var fotoda onuda görmüs olursun..
nasil eklenir ??

cnmm netten ımmageshack online media hostıng yaz ilk çıkan linke tıkla orada browse var..ona tıkla pcden fotonu seç cnm. seçtikten sonraa altta şimdi yükle var ona tıkla yüklenecek hemen.. sonrada altta linkler çıkacakk.. doğrudan linki kopyalayıp buraya yapıştır cnmmopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…