Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Herkese Merhaba aranıza yeni katıldım kızıl saç sevdasıyla bütün yazdıklarını okudum :)
benim saçımda gölgeler vardı ama aktığı için şuan doğal rengim koyu kahve.. Bugün ya da yarın saçımı Palette "Radiance Serisi" Gizemli Kızıl ile boyamak istiyorum...

ama saçımın tamamını ilk kez boyayacağım için biraz tedirginim... güzel olmazsa ya da yakışmazsa hemen birkaç gün içinde tekrar kahverengi boyayabilir miyim ? saçım hemen kızıldan kahveye döner mi ya da birkaç gün arayla boyamak saçımı yıpratır mı ? bu konudaki en iyi bilgiyi siz kızıl tecrübelilerden alabilirim sanırım :)) :uhm:

Arkaarkaya boya sacı yıpratıyor.Kazık gibi oluyor.kece kece.palatte nin boyaları guzel oluyor ama bende yeni boyadım ve palatte ile.memnunum.renkleri canlı duruyor her seyden önce.begenmezsen 1 ay sabredersin koyu bir renge boyayıp kurtulursun kızıldan.

bence beğeneceksindir. bahsettiğin renk de eğer o kahve tonlarındaysa saçın güzelce tutacaktır. rahatsızlık verecek bir kızıl değil. ama ben boyayı üst üste yapmanın iyi olmadığnı düşünüyorum. en azında 2-3 hafta geçmesi gerek.

Ben hep kizila boyarim saclarimi. Sadece bi kere karamele boyamistim. Kizila alistigim icin hosuma gitmemisti. Kizildan vazgecemiyorum nedense. Ama hep akiyo buda. 1, 1,5 ayda bi sacimi boyamak zorunda kaliyorum. Hemen hemen her markayi denedim. Hepside akiyo. Palette disinda onerebileceginiz marka varmi kizlar:uhm:

loreal açık kor kızıl diyorum başka da birşey demiyorum arkadaşlar....süper profesyonel bir ürün...

sıla merhaba bende aynı derten gıdıyorum arkadaslar sacınızı kızıla boyamayın yaaa sonunda kotu olyor sıla cewabına gekınce bende aynısını yaptım bu acık boyalarla satılan sıvı peroksır warya eczaneye gıd 2kutu sıwı peroksıt al sacını onlarla akıt cokda ucuz ustunede ıstedın boyayı boyaya bılırsın ben karamel bıyadım kuaforler cok yıpratıyor we kızldan dondurmek ıcın cok para alıyorlar bence kendın dene ben 2seneye yakındır kızıldım sımdı supper olduhihoyyyt

yalnız ondan benim annem kullandı da saçları çok yıpratıyor. aklınızda bulunsun. saçtan saça fark eder tabi ki.

ben kızılın her tonuna bayılıyorum. yıllardır kızıl kullanıyorum. bir kaç defa koyu renge döndüm ama her seferinde pişman oldum. hemen bir kaç hafta içinde yine kızıla döndüm. gerçekten çok zor bir renk ama uğraşmaya değer. bir süre sonra kızıl saç oturduktan sonra ilk zamanlardaki kadar uğraşmaıza gerek yok. eğer beyazınız yoksa 2 ayda bir boyamak yeterli olabiliyor. ayrıca piyasada çok hoş kızıl renk boyalar mevcut.

mrb kızlar benımde sacım rofleli bende kızıla geccem nampam lazım roflenın uzerıne dırek kızıl tutmaz deilmı acıl yardım edın

kızlar ben beyaz tenliyim gözlerim de açık kahve şuan saçlarım kumral gibi bişey ama ben kızıl tonlarını denemek istiyorum hatta kızıl kahve tam olarak rengi bilmiyorum .ama kuaföre götürüp haa işte bu demek istiyorum fotograflar varsa bu tonlarda koyabilirmisiniz rica etsem..

boyamak istediğim rengi becerebildim mi bilmiyorum ama eklentiye ekledim. şuanda saçım kendi rengim kahverengi aralarda çok az gölge vardı ama artık anlaşılmıyor kapandı onlarda

şimdi bunu boyarsam direk kutudaki renk çıkar mı acaba içinizde bu boyadan kullanan varsa renk kutudan daha mı koyu çıkıyor ?

Eklentiler

• $689_GIZEMLI_KIZIL.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 62
ben bu marka kullanıyorum. ilk boyamada biraz daha koyusu olabilir ama genelde sonuç başarılı olur.
ama dediğim gibi ilk boyama biraz farklı olabilir.

arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum. sizlerin de bilgilerinden yararlanmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun şu yeni çıkan palette radiance serisini kullanan var mı acaba?? şu anda saçlarım mavi siyah 2 ay oldu boyayalı. ama ben bu siyahtan artık çok sıkıldım üstüne palette radiance serisinden bir kızıl kullansam tutar mı çok merak ediyorum ama çok tereddütteyim. çünkü önceden koyu kahve boyanın üstüne kızıl boyamıştım kolestonun. sadece dipleri kızıl olmuştu o kadar o yüzden korkuyorum kuaföre mi illa gitmem gerekir

sumi yıllar önce bende mavi siyah kullanmıştım.mavi siyahı açmadan kızıl tutmuyor. mavi siyah koyu kahverenginden bile daha koyu ve iddaalı bir renk. o nedenle kuaföre gitmen gerekli.

ben saclarımı boyayaslı 2 hafta oldu koyu kızıl yaptım
ama uçaları kızıl
kuyrugumsa siyah gibi oldu üfff ((
kuaföre gitmeliyim ..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sumi yıllar önce bende mavi siyah kullanmıştım.mavi siyahı açmadan kızıl tutmuyor. mavi siyah koyu kahverenginden bile daha koyu ve iddaalı bir renk. o nedenle kuaföre gitmen gerekli.
doğru haklısın kuaföre gitmeliyim ben geçen sene koyu kahvenin üzerine yaptığımda bile tutmamıştı ama bu pallette radiance reklamlarda gördüm olur mu acaba dedim bencede olmaz:çok üzgünüm:
bu arada koyu kızıl bende yapmıştım hem de kendi saç rengimin üstüne çok güzel tutmuştu ama 3 hafta felan kendi renginde kaldı sık sık boyamak lazım:çok üzgünüm:

bu arada arkadaşlar saçımı açtırınca çok yıpranır mı acaba çok korkuyorum saçlarımı da uzattım tam istediğim uzunlukta şimdi, bide saçlarımı kestirmek zorunda kalırsam açtırdım diye:uhm: ince telli saçlarım ama gür bişey olmaz inşallah:çok üzgünüm:

ya arkadaşlar bnde bişi sorucam.benim saçlarım siyahtı direk aşk alevine boyadım.gayet güzel tuttu.ama üstler daha kızıl alt taraflar koyuydu.eylülün başında boyadm bn ve aktı tabi.saç diplerimden baya aktı ama kızıllık var saçlarımdan.diplerim siyah.şimdi ben bu palette ranyans mı kullansam normal boya mı?bi yardımcı olur musunuz fikirlerinizi bekliyrum.

siyah dediğin kendi saç rengin miydi yoksa boya mı gerçi boya olsa hiç tutmazdı çünkü ben boyadığımda hiç tutmamıştı:çok üzgünüm:
yeniden aşk alevi yapsan da olur bence çünkü güzel tuttu diyosun. ama palette radiance da dene istersen ama bence gerek yok

ablam palette radiancın gizemli kızılını yapmıştı.saçı solmuş kahverengiydi.kutudaki gibi çok kırmızı olmamıştı.ama güzel çok canlı göstermişti saçını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…