Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ben saçımı kızıla boyamak istiyorum

Ama koyu kızıla..Yani turuncu değil,kırmızı tonunda olan kızıl..

Ama koyu bir renk olsun istiyorum..Koyu olması için ne yapmam hangi boyayı kullanmam lazım..?? Bilen var mı??

Bi de açık bir renk olursa kalırım ortada

Canım koyuluktan kastın yoğun kızılsa şarap kızılı, alev kızılı gibi renklere boyamalısın.
Ama kızılı az olsun ama koyu olsun diyorsan kızıl kahve-kızıl kestane gibi renklere boyamalısın.
Ben de birkaç ay sonra kızıl kahve yapmayı düüşnüyorum.

Son düzenleme:
küllümangocum bi sorum olcak tabı herkese sorum.benım saclarım kırmızıydı daha sonra üstüne 3 kahveyle boyadım aktı aktı ve cok ilginc bı renk oldu güneşte kızıl gıbı duruo saclarımı boyamak istiyorum ama acmadanda boyamıolar saclarımı acmadan hangı renkler tutar saclarımın uzamasınıda beklersem cok var daha acaba kızılamı boyasam ama bu kez koyu kızıl patlıcan morunuda merak edıyorum deneyen varmı nasıl oluyor ve benım sacıma tutarmı

Yani cnm kızıl olsun ama koyu olsun :bbo: Ve bu koyuluk kırmızı tonunda olsun :bbo:
Kızıl kahve- kızıl kestane kumral yada bakırımsı tonlarda oluyor sanırım,kırmızı tonlarında değil..Yani bende kıpkırmızı istemiyorum elbette ama,koyu kızıl gibi birşey..Kolestonun viyolesi gibi galiba..benneyaptımki

Bi de şu an saçımda PALETE SICAK ÇİKOLATA 5-60 var:sm_confused: Gerçi biraz aktı tabi..

Resmini koyayım ben istediğim rengin :CüvCüv: Sağol cevap için cnmkaydirigubbakcemile5

cnm şarap kızılı kızıl büyü bnlar koyu kızıllar bnlara boya. bnde açık kızıla boyamaya çalışıorm palette ye boyasam sonbahar kızılı çok gzl bi renk gibi duruo ama kullananlar rengn hemen solduğunu ve palettenin aktığını sölüolar???

Boyanın rengiyle ilgili resmi denemedim ama koyamadım,değişmiş resim koyma olayı... Valla aktı tabi diplerden,ama çok mu aktı az mı aktı bilmiyorum :uhm: Yani normal gibi..İlk defa boyamıştım ben.Ama çok marjinal bir değişiklik olmadı benim için,yani çok çok ta belli değil saçımı boyadığım,hafif bakır kızılımsı parlıyor bu renk..

Ya istediğim koyu kızıl için o boyalardan ikisini karıştırsam filan..fisfisfis Denemek lazım saçımın bir tutamında...:sm_confused:

canım oldukça koyu,siyaha yakın ve ışıkta mor yansımaları olan bir renk.
ve aktıkça iyice morarıyor renk.
ben pek beğenmemiştim kendimde .

Çok sağol verdiğin bilgi için canım, daha açık bir renkle karıştırıp yaparım o zaman yerimseniben

Patlican moru, koyu kahve, koyu kestane saçını açtırmadan muhakkak kapatır canım ama sonra açık bir renge dönmek istersen tekrar açtırman gerekir

Numaraları kaçtı canım İstanbul viyolenin tek tonu olduğunu sanıyordum diğeri ultra viyole olan mı

kıslar bı zmanalar saclarım kızıldı ınanın boyyatıgım zmn sokakta durdurp rengını soruolardı
kuaforume gelen baska musterıler bnm tarıf edıp o kızıl saclı kızın rengını ıstıyoruz dıyolarmıs
aammma şoyle bı durum vardı kıı bnm kullandgım rengı baskaları da kullandı (ana sacına kullanmasına rağmen)bnm gbı olmadı
tavsıye kolleston ask alevıı

kızlar ben kolleston özel kızıllar serisinden aşk alevi'ne boyuyorum saçlarım çok canlı ve az akıyo yaklaşık 1sene oldu kestirdikten sonra 2kez boyadığım halde saçlarımda kırık dahi olmadı tavsiye ederim

bnmde kullandıgım dı gercekten cok gusel kalıcı vede gusel bı renk

evet canım gercekten ole ben kendım boyuyorum sımdı yenıden boyayacagım karar veremıyorum ama bi kere boyayıp 2tüp mü kullansam yoksa ilk sefer 1tüp aradan 15gun gectıkten sonra dıger tüpümü kullansam diye en son boyadıgımda 1tüp yetmişti ama şimdi saçım çok uzadı yetmeyebilir ne yapsam karar veremedim

cnm bnm bn kızıl kullandgım zaman 2tup yapıodum cok daha ıı oluodu bde sacının tutmasına baglı yeter dıosan en ıısı 1tup sacıda cok yormamak gerek sonucta kımyasal bıseyyyy

evet haklısın zaten senede 1kez boyuyorum geçen yıl 1tüple boyadım 15gün sonra 2.tüpü kullandım süper olmuştu.yeterse 1tüp boyarım artık

canım ben palette sonbahar kızılı kullanıyorum.hiç akmıyor ve de rengi boyayana kadar solmuyor.
tavsiye ederim.
ama ilk boyamadan sonra 2 kez 3 hafta aralıklarla boyaman lazım ki renk otursun canım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…