Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Amphitrite arkadaşım neden vazgeçtin.sence güzel bir renk değilmi viyole.benimde gizemli kahve şu an saçım ama çok istiyorum viyole kızılı karar veremiyorum ne yapsam.

Canım güzel bi renge benziyor fakat cesaret edemedim. Hani birisinde görsem belki ama yani istemedim.

Canım güzel bi renge benziyor fakat cesaret edemedim. Hani birisinde görsem belki ama yani istemedim.

bende bu yüzden pek cesaret edmiyorum aslında.bir resim var bende ama buraya yükleyemedim.ordaki renk tam istediğim gibi.ama ne bileyim kahverengide hoş aslında.en iyisi bende biraz kullanayım.belki sonra cesaret ederim.

sağol canım yaaaa saçımda zarar yokta bu rengi düzeltmeye çalışırken olacak sanırım aslında zarar yoktra demiyeyim benim saçlarım lüle lüledir su dalgası gibi boyattığımdan beri hiç kıvrılmıyorlar

canım bende aynı sorunu yaşıyorum benimde dalgalıydı saçlarım boyadığımdan beri dümdüz niye böyle oluyor anlamadım.

acaba saçımız yandıdamı kıvrılmıyor belkide ben anlamadım yandığını süpürge püsgülü gibi oldular güzelim dalgalı saçlarım

acaba saçımız yandıdamı kıvrılmıyor belkide ben anlamadım yandığını süpürge püsgülü gibi oldular güzelim dalgalı saçlarım

galiba öyle yandı zavallılar.yoksbenim saçımın çok tatlı bir dalgası vardı röfleyi bir yaptırdım o gün bugün dümdüz hayretler içindeyimmmm.

arkadaşlar bende kuaförün mağduruyum kızıl balyaj istiyorum dedim kadın bana resmen röfle yaptı oryal ile paket paket açtı olacak sen merak etme dedi koltuktan kalktığımda saçlarım resmen turuncu oldu ve acayip yanmış durumdalar ve dökülüyorlar nasıl kendine gelmesini sağlayabilirim.

canımcım geçmiş olsun yapabileceğin bişey yok...kestireceksin tek çözüm o..yoksa mısır püskülü gibi oluyor..arkadaşımın kızının saçını kuaför rengiini açmak isterken senin gibi yakmıştı..kestirmekten başka çare yok demişti başka bir kuoför..fisfisfis

teşekkür ederim kestirmekten başka çare yok dediğin gibi kıyamıyorum da kestirmeye ama ne yapalım mecburen öyle olacak

canım ben saçlarımı kestirmiştim yoksa hiçbirşey düzeltmiyor yanan saçı.daha sonra da susam yağı zeytinyağıyla haftada bir bakım yaptım şimdi fena değiller.

benimde saçlarım dalgalıydı bir yıldır dalgaları açıldı gibi ve sertleşti kuaförüme dalgasının neden açıldığını sordum boyandan olur o dedi :1shok:
yıllarca kırmızı kızıl siyah vs. boyadım durdum saçlarımı bir kaç ay öncede kızıldan vazgeçtim ve şimdi kahverengi saçlarımla mutluyum çok ta yakıştı. ancak rengin dönmesi çok zor geçen sene kırmızının üstüne siyah boyadım o bile aktı ( kırmızıya boyayabilmek için açmışlardı saçın rengini ondanda olabilir),şimdide iki defa çikolata kahveye boyattım 3. sünüde istiyor. kahverengi saçlarım olsa bile bir kızıl aşığı içimde hep olacak yerimseniben

mrb arkadaşlar benimde saçlarım kızıl ve çok memnunum önemli olan kızılın ten renginize yakışması ben ilk kızıla boyattığımda herkesten onay aldım bana kızıl kesinlikle senin rengin dediler.
bende iki yıldır kızıl kullanıyorum.saçlarım koyu kahve idi.ilk önce palettenin koyu yakutu ile başladım.sonra şarap kızılına geçtim

saçınızı ilk kez kızıl bıyatacaksanız koleston kızıllar serisini tavsiye ederim
ama zaten kızılsanız kolesten naturals kullanın diğer boyalara göre daha doğal
daha az kimyasal içeriyor üstelikte hiç akmiyor. kesinlikle tavsiye ediyorum.

nezdacım bnm de saçlarım siyahtı aşk alevine boyadım sonuç mükemmel.büyük bi hevesle boyadım çok güzel oldu ama çok kuruttu saçımı koleston bi daha kolestonla boyamayı düşünmüyorum ama naturalsleri nasıl onlarda kurutuyor mu?

geçmiş olsun yaaa bu kuaförleri ne yapmak lazım azıcık dikkatli olsalar ne var sanki hem kendileri müşteri kaybetmeyecekler hemde biz mutlu olacağız yanınca çare kestirmek benimde yanmıştı ve bende kıyamayıp azar azar kestirdim en azından yavaş yavaş alıştırdım kendimi ama saç uzatmak içinde bazı başlıklar şimdi onları inceleyeceğim eğer gerçekten işe yarıyorsa sanada tavsiye ederim

kızlar geçen gün yazmıştım kuaförüm beni kırmızı istediğim halde mora boyadı diye bu gün başka bir kuaföre gittim ve saçımı koyu kahve boyattım morda kapandı çokta güzel oldu hem hatalı olup hemde hiçbirşey yapamam diyen kuaförümde neden müşteri kaybediyorum diye düşünüp dursun bakalım

sağol canım ya sanada geçmiş olsun düzeltmişsin gerçi sen biraz bende uğraşıyorum bakalım sonu nasıl olacak

kuaföre gittimboyamak için saçlarda uzun pahalıya patladı biraz neyse
bi kızıl tonu begendim boya dedim aç die ısrar etmeme ramen açmadı
üstüne boyadı altlar aynı tepeler çok kızıl oldu
(altlarda siyah boya kalmıştı) sonra o sinirle mavi siyah boyadım şimdide pişmanım
hey allhım bi kere kuaförden güler yüzle çıkmıcakmıyım

aynn bnmde canım öle oldu yha altlar küllü kızıl gibi oldu tepem kızıl ama yinede beendim

istediğim gibi kırmızımsı kızılı acaba koleston aşk alevi ve palette sonbahar kızılı karıştırarak elde edebilir miyim ki?
farklı markada iki boyayı karıştırmak olumlu sonuç verir mi yoksa kimyasalları farklı olduğundan olumsuz bir durumla karşı karşıya kalırmıyım?
saçlarım şu an çok koyu değil ama çok açık da olmayan kırmızımsı kızıl. ben kuaföre gidip açtırmak da istemiyorum.çünkü kuaförler bazen ne istediğinizi anlamayabiliyorlar.

işte bu da tam olarak istediğim renk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…