Saç Kesim Şekilleri Sacimi ince corapla sardik bakin bakalim nasil olmus?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
çok güzelde ben pek anlayamadım nasıl yaptıgınızı???yanı ınce tutamlar halındamı sardınız ?nasıl sardınız sonra bağladınızmı anlamadım??:44:

ben okudum resimde açıldı ama ben bişey anlamadım postişmi yaptınız yanii çoraptann biri bana anlatsın lütfen yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu sefer resim acildi neyseki. Yalniz aciklamaniz biraz kafa karistiracak sekilde olmus. Dogrumu anladim bilmiyorum ama galiba sacinizi tülcorapla sarip bu kivir kivir hale getirmisiniz..Dogrumu? Eger öyleyse ne kadar tülcorap parcalariyla sarili beklettiginizi ve nasil acilmadan tülcorap parcalarini tutturdugunuzu yazmamissiniz...

ben cok begendım ama nasıl yapıldıgını daha detaylı yazar mısınız anlayamadım :)

bayıldım ben bayıldım :)) super olmus bı ogreneyım hep yapıcam..ne kdr sure kaldı sacında ( sekıl ve yaparken coraplar)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…