Saç Kesim Şekilleri Sacimi ince corapla sardik bakin bakalim nasil olmus?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ne güzel bi fiikir hiç duymamıştım ama çok güzel kıvır kıvır beğendim

ya gerçekten çok güzel ama ben pek anlamdım yapılışını daha ayrıntılı ve resimli olsaydı keşke

ahh ahhh saçlarımın doğal hali böyleydi düzleştire düzleştire mahvoldu güzelim saçlarım şimdi duş alıp çıkamıyorum mutlaka bi kuaföre uğramam gerekiyor üstü kabarık uçları düz bişi oldu çıktı :KK43: bu saçları görünce içim parçalandı paylaşıımm istedim :)

ya burada saça jöle uyguluyor ama ben jöle kullanmıyorum saç spreyim var onu en sonunda kullanabilirim saç kremi sürüp sarsam tutar mı yine bi fikri olan varsa söylesin lütfen denemek istiyorum ben de:nazar:

bu yazıyı gördükten sonra okulun son günü yaptım ben de :KK70: Herkes çok beğendi :KK70: yazacaktım bugüne kısmet oldu gerçekten harika bir yengen varmış :KK70:

arkadaşlar nasıl sarıldığınıda gösterir seniz çok iyi olur ben kafamda tasarlayamıyorum tam fotolu olursa aşama aşama rica ediyorum:)

ben beğenmediiiiiiimmmm:KK43: kıvırcık sevmem zaten ama bu ilginç olmuş..kusura bakma canımda ne bileim işte..
bende gazete kağıtları ile dalga yapıorum..

hakikaten bravoo!! çok tatlı görünüoo saçların.. kıvırcık-dalgalı saç çok seviyorum. benimde saçlarım dalgalı ama saçlarıma hakim olamıyorum o yüzden hep toplamak zorunda kalıyorum

Son düzenleme:
X