Saç Kesim Şekilleri Sacimi ince corapla sardik bakin bakalim nasil olmus?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Karagozlum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
472
1
34
Kizlar yengem eskiden yaparmis bizde denedik ve cok guzel oldu bakalim sizde begenecik misiniz..
Nasil mi yaptik..?
Hepimiz giydigi ince coraplar warya iste onlari kestik kucuk kucuk ve aralarinida kestik uzunca oldu.. Tabi once sacimiza su ve jole yapioruz boyle daha iyi tutuyor sonrada corapla sarmaya baslioruz tabi di$indan sariyoruz.. Boylece hemi sac zarar gormuor hemide ucuz... zemuszemus
Bukadar.. kaydirigubbakcemile2
InSallah anlatabilmi$imdir.. :kedi:

Buyrun bunlarda resimler..

Harika canim ya kaydirigubbakcemile2

benim saclarimda kivircik, azbucuk toparlayabilmek icin cok ugrasiyorum :umursamaz:

Yengeni öpüyorum, ne varsa eski toprakta var ya zemuszemus

süper görünüyor kivir saclara bayiliyorum benimkiler düp düz seninkilerin normal sekli nasil tam düzmü hafif kivrikmi? keske corapli halini ve coraplarini resminide ekleseydin ben pek cakmadim :)

vayyy süperrr ya.bayılıyorum kıvırcık saca.benimkilerde dümdüz pırasa gibikaydirigubbakcemile3bide uzunnn muu uzunnnnnn iiicene pırasa oldular yahu

Harika canim ya kaydirigubbakcemile2

benim saclarimda kivircik, azbucuk toparlayabilmek icin cok ugrasiyorum :umursamaz:

Yengeni öpüyorum, ne varsa eski toprakta var ya zemuszemus

sagol canim begenmene cok sevindim.. opuyorumnanaktan

süper oolmuş canım yaaaaaaa. masrafsız uğraşsız:)) benden 10 puan

sagol barbiem begenmene sevindim.. opuyorumnanaktan

süper görünüyor kivir saclara bayiliyorum benimkiler düp düz seninkilerin normal sekli nasil tam düzmü hafif kivrikmi? keske corapli halini ve coraplarini resminide ekleseydin ben pek cakmadim :)

aslinda aklima geldi ama corapli hali cok komikti kaydirigubbakcemile3 bidahiki sefer yapinca eklerim canim corapli halinide.. kendi saclarimda kivircik ama boyle kivircik degil.. kendi sacimin resminide bir ara eklerim.. ayrica tesekkur ederim yorumun icin. kaydirigubbakcemile2

2.gün cok guzel olmuş :))
bencede cnm .. tesekkurler.. kaydirigubbakcemile2

ince coraplar warya iste onlari kestik kucuk kucuk ve aralarinida kestik uzunca oldu demişsin ben anlamadım yaaaa
daha düzgün bir şekilde anlatabilir misin acaba

süper olmış yaa bayıldım bende yapiciğimm
sagol canim yap yap.. zemuszemus

vayyy süperrr ya.bayılıyorum kıvırcık saca.benimkilerde dümdüz pırasa gibikaydirigubbakcemile3bide uzunnn muu uzunnnnnn iiicene pırasa oldular yahu

aslinda ben duz saci daha cok seviom ama artik duzle$tiremiorum cok zarar verior..
tesekkur ederim cnm..

güzel olmuş :)

opuyorumnanaktan

Herkesin merak ettiği soruyu soruyorum :roflol:çorabın markası neydi acaba:kedi:
Yok o kadarda değil tabi şaka dediydim ama gerçekten bir yaşıma daha girdim dersem inanın içtenlikle söylüyorum ve bu gidişle de erken yaşlanacağım sanırım.-tatlicadiarzu-

Çok güzel ve yaratıcı bir fikir olmuş.:içelim:

ince coraplar warya iste onlari kestik kucuk kucuk ve aralarinida kestik uzunca oldu demişsin ben anlamadım yaaaa
daha düzgün bir şekilde anlatabilir misin acaba

canim ben anlatayim sirine66 nin sacini ben yaptim
evet ince corabi iki parmak araliklarda kestim
arsinida kesiyoruz ip gibi oluyo yani
onuda sacin en ucundan tutup yaptigimiz corabla bigudiye sarar gibi sariyoruz
ve tek dugum atip bagliyoruz acmasi kolay olsun diye tek baglamak yeterli
bu kadar umarim anlatabilmisimdir cok basit

Son düzenleme:
canim ben anlatayim sirine66 nin sacini ben yaptim
evet ince corabi iki parmak araliklarda kestim
arsinida kesiyoruz ip gibi oluyo yani
onuda sacin en ucundan tutup yaptigimiz corabla sariyoruz
bu kadar umarim anlatabilmisimdir cok basit

canım ya harika yapmışsın... şimdi bu ince çorabı uzun serit haline getirip sanki şeride dolar gibi doladık sacı.. aynen bigudiye sarar gibi sonra iki ucunu bagladık demi....? dogrumu anlamışım.... ayy harika olmuşş ya...

benım pırasa saclaro lmaz sanırım boyle
olur canim niye olmasin joleyle tutar.. :)

hahah :roflol:
cnm hergun yeni seyler ogrenioz iste. kaydirigubbakcemile5
sagol cnm yengem sagolsun.. yerimseniben

Son düzenleme:

evet canim aynen oyle yapdik.. yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…