Saç Kesim Şekilleri Sacimi ince corapla sardik bakin bakalim nasil olmus?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
arkadas bu sac rengini 52 numara ince coraplamı tutturcaz -tatlicadiarzu- yoksa düz siyahmı alalım yoksa dantellimi ayyy ben dikişli giyemem :1shok: kaşınırım ama atmayın niye atıosunuzki ne gerek war sardık süper oldu :eek:klava: ama cekemedik de koy perugu sardım de anlamıyorum ya hayret bendemi bi gariplik war arkadaş bide herkese tarif yazmıs 7 sayfaya zor geldim bide 1 gün 2 gün yazmıssın neden ? 1 gün su jöle 2 gün sabah papatya suyu jöle aksamada kafamçokkarıştı oryal ve 30 luk oksidan we su wede jölemi :uhm:

Alıntı:
prediletto kullanıcısından alıntı
harika bi analiz olmuş tebrikler, koptum sabah sabah

allahtan yanlıs bi degerlendirme olmadı iyi katıldıgına sewindim oho daha neler war burda daha cok güleriz bak bende gece saç ektim güsel olmusmu sarı olan 1 gün ısıktan böyle oldu 2 gün kahwe olanda normal banyo yapılmıs hali susuz jölesiz :roflol: :mymeka:

ne yapacaksınız neye bayıldınız arkadaslar ortada yapılms bişey yokki

Son düzenleme:
cnm sen dalga mi geciyorsun yoksa soru mu soruyorsun?
1nci ve 2nci gunu koydumki belli olsun diye cunku 2nci biraz daha aciliyor ve 2nci gunde hemen bozulmuyor...
nasil bir corap kullanacagin sana bagli.
ister jole kullanirsin istersen kullanmazsin...

arkadas bu sac rengini 52 numara ince coraplamı tutturcaz -tatlicadiarzu- yoksa düz siyahmı alalım yoksa dantellimi ayyy ben dikişli giyemem :1shok: kaşınırım ama atmayın niye atıosunuzki ne gerek war sardık süper oldu :eek:klava: ama cekemedik de koy perugu sardım de anlamıyorum ya hayret bendemi bi gariplik war arkadaş bide herkese tarif yazmıs 7 sayfaya zor geldim bide 1 gün 2 gün yazmıssın neden ? 1 gün su jöle 2 gün sabah papatya suyu jöle aksamada kafamçokkarıştı oryal ve 30 luk oksidan we su wede jölemi :uhm:

Alıntı:
prediletto kullanıcısından alıntı
harika bi analiz olmuş tebrikler, koptum sabah sabah

allahtan yanlıs bi degerlendirme olmadı iyi katıldıgına sewindim oho daha neler war burda daha cok güleriz bak bende gece saç ektim güsel olmusmu sarı olan 1 gün ısıktan böyle oldu 2 gün kahwe olanda normal banyo yapılmıs hali susuz jölesiz :roflol: :mymeka:

ne yapacaksınız neye bayıldınız arkadaslar ortada yapılms bişey yokki

o saclari saran benim ve
gercekten ben sizin ne demek istediginizi anlamadim
orda sac renginde bi degisiklik yokki
ayni renk resimden biraz parlak cikmis
birinci gun cok kivrisik
ikinci gun ise kivrisi biraz daha acilmis hali
corap konusuna gelincede corabi kafana giymiyorsun
kesipte yaptigin icinde hic fartketmez dantelli dantelsiz
eger sormak istedigin bisey olursa hani anlamadigin cevaplamaya hazirim

harıka canım ya yengene hurmetler benım sacım pırasa gıbı dumduz bende hep kıvırcık olsun ıstıodum artık denerım bundan fevkaladenın fevkınde olmus yawww alkisalkisalkis

kesinliklee çoook güzel olmuş bende deniyeceğim sçlarım dümdüz olduğu için böyle bukleli saçlara bayılıyorum:KK1:

bende maşayla yapıyorum saçlarım belime kadar alkisalkisalkis 15-20 dk da bukle bukle oluyor.Ama bu kadar sık olmuyor maşa biraz geniş...Bu şekilde de denemeyi düşünüyorum ama...çok güzel olmuş..!!!

X