Saç Kesim Şekilleri Sacimi ince corapla sardik bakin bakalim nasil olmus?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Bende kağıtla sarıyorum aynı bu şekilde ama kafamda toplanıyo kabarıyo böyle durmuyoo:gitme:

Bende bir deniyeyim dedim gercekten cok güzel oldu hemde zahmetsiz jole fln sürmeden daha güzel oluyor.... Cok tsk ederim bizimle paylastigin icin :)

ay süpermiş ya benimde saçlarım çok kıvırcık ve sık olurmu ki acaba yaa. Banyodan çıkınca daha bir iyi oluyor denemek lazım birde kaçık çoraplardan yapalım ki yazık olmasın çoraplara ay geçen bir dolu kaçmış çorap attım bilsem atmazdım yaa.:) Yılvaşı gecesi dışarı çıkcaz denesem güzel olur mu acaba...

benimde izmirli yengem öğretmişti bize... bilirsiniz izmirin hanımlara pek bi bakımlıdır:):):)şimdi tesettürlüyüm diye saçlarımla uğraşmıyorum ama zamanında az sarmazdık bizde:):)

çocukken ilkokula gidiyordum halamın kızı bana ve kız kardeşime kağıttan yapmıştı hatırlıyorum.Hatta ertesi gün 23 Nisandı onun için yapmıştı sanırım.Sabah bir uyandım resmen saçlar dalga dalga ama bizimkisi biraz bonusa benzemişti.Gene de güzeldi yaaa.Hatırlattın bana o günleri ince çorapla deneyecem ama yapabilir miyim bilemiyorum:)

bende sardım şimdi saclarımı basımda birsürü corap var kaydirigubbakcemile3 tek yapmak baya zor oluyor bazı yerleri yapamadım tel toka ile tutturdum...inş. güzel olur:Saruboceq:

elinize sağlık keşke benimde bukadar becerikli bir yengem olsaaaasenağlamasenağlamasenağlama

X