Saç Kesim Şekilleri Sacimi ince corapla sardik bakin bakalim nasil olmus?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bende dun gece yaptim boyle dumduzdu saclarim evet ise yaradi ama simdi cok kotu duruyo sekil veremedim bi turlu ve 1saat icinde disari cikicam rezil olucam ühü

ben bi kere bu yolla yapmıştım(çorap değil de kumaşla ama)
tam bonus gezdim 2 gün :roflol: çok komik olmuştu normalde saçlarım düzdür kaydirigubbakcemile3

bizde yapıodukk annemler sağolsun, yaklaşık 2 parmak kalınlığında kesip, saça kolay sarmak içinde kalem geçirioduk öle sarıodukk, hey gidi eskiler kaydirigubbakcemile2

arkadas bu sac rengini 52 numara ince coraplamı tutturcaz :uhm: yoksa düz siyahmı alalım yoksa dantellimi ayyy ben dikişli giyemem kaşınırım ama atmayın niye atıosunuzki :umursamaz: ne gerek war sardık süper oldu ama cekemedik de koy perugu sardım de anlamıyorum ya :sm_confused: hayret bendemi bi gariplik war arkadaş bide herkese tarif yazmıs -tatlicadiarzu- 7 sayfaya zor geldim bide 1 gün 2 gün yazmıssın neden ? 1 gün su jöle 2 gün sabah papatya suyu jöle aksamada oryal ve 30 luk oksidan we su wede jölemi :mymeka:

efetubı gulecegım yokdu ne goz varmıs sende ısık olsa tama dıcemde okadar ısık altında resım cekıldım sdutyoda nıye benım sıyah saclar sarı olmadı ben onu anlamadım ya :)

:roflol:

harika bi analiz olmuş tebrikler, koptum sabah sabah :roflol:

harika bi analiz olmuş tebrikler, koptum sabah sabah :roflol:

allahtan yanlıs bi degerlendirme olmadı iyi katıldıgına sewindim oho daha neler war burda daha cok güleriz bak bende gece saç ektim güsel olmusmu sarı olan 1 gün ısıktan böyle oldu 2 gün kahwe olanda normal banyo yapılmıs hali susuz jölesiz
:1hug: :roflol:

Son düzenleme:
benim saçlarım kalın telli ve gür olduğu için eğer denersem çok kabarır,, papaz gibi olabilirim.. mafoldumben

Alemsin yaa nerden geldi aklına :roflol: :roflol:

vallahi çok güzel olmuştaaa bence çok ugraştırıs maşa daha kolay :)

arkadaşlar ben çoraba saçın ne şekilde sarıldığın anlamadım o kısım resimlerde atlanıyor.nasıl öyle yuvarlak hale geliyor saç?söyler misiniz??ayrıca çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…