Saçımı boyadım baya turuncu oldu

Masal Deniz Ada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
11
2
26
Arkadaşlar imkandan dolayı evde iki gün önce doğal saçımı ilk defa açtım boyadım birinin önerisiyle 911/1 küllü sarı ile 912 sarıyı karıştırıp boyadım diplere vurmadım boyayı... çok kötü oldu saçım turuncu oldu baya karışık bir hal almış ne yapmam lazım düzelmesi için lütfen yardım edin çok üzgünüm ağlayacak durumdayım :KK43:(

Eklentiler

• IMG_20221101_170534.jpg
    IMG_20221101_170534.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 109
Hepsini boyasaydiniz keşke. Bu sekilde boya akmış gibi duruyor.
Zaten açıcı olmadan yaptığınız bu işlemle ancak bu renk çıkar ortaya oyle sarı falan olmazdi.

Evet bende diyorum keşke hepsini yapsaydım ama açıcı kullandım sonra boya sürdüm sonuç bu
Açıcı surduyseniz de gerektiği kadar açılmamış zaten.
Keşke buraya konu açıp öyle boyasaydiniz size yardımcı olunurdu.
İsterseniz bir süre sonra kendi renginize yakın bir renge boyayın tamamen.

Ben de bu yanlısı yaptım .
Evde saç açmak pişmanlık.
Saç dipleriniz baya koyu sanırım .
Koyu kahveye boyayın isterseniz ya da çikolata kahve tam girer mi emin olamadım .
Hem de çok pişmanlık gerçekten bir daha asla ve asla yapmam evet koyu kahve diplerim çok koyu olsun istemiyorum saçlarım çikolata kahve tutar mı onu da bilmiyorum

Ya evde tekrar koyuya boyucaksınız yada kuafore gidiceksiniz açıcak saçınızı ve istediğiniz rengi yapıcak

Arkadaşlar imkandan dolayı evde iki gün önce doğal saçımı ilk defa açtım boyadım birinin önerisiyle 911/1 küllü sarı ile 912 sarıyı karıştırıp boyadım diplere vurmadım boyayı... çok kötü oldu saçım turuncu oldu baya karışık bir hal almış ne yapmam lazım düzelmesi için lütfen yardım edin çok üzgünüm ağlayacak durumdayım :KK43:(
Uzulme düzeltiriz 😊 Nasıl bir renk istiyorsun ona gore boya numarası vericem

X