Saç Rengi ve Saç Boyama Saçım ve boya kızlar lütfen bakın yardıma ihtiyacım var:(

Aljezid1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
5
0
34
Merhaba benim doğal sac rengim kahverengi ve ben kızıla boyattım fakat acıcı kullanmadan kızıl yaptım yani açık bi kızıl değil ve saçımı kahve yapıp uçlarına sarı ombre yaptırmak istiyorum sizce imkanı var mı çok kararaız kaldım kahve olur gibi geliyorda sarı ombre ne kadar olur sizce :KK43:

Sokaktaki 10 kadından 20'si ombreli cidden yaa. Ama o 20 kadından sadece birininki doğru düzgün yapılmış oluyor genelde. Gerisi altı aydır boyanmamış çiğ sarı saç kıvamında.

Açıcı olmadan sarı tonları olmaz sanırım... Ama açıcıda çok yıpratıyo canım. Valla ben 1 sene içinde 2 defa açtırdım lastik gibi oldu saçlarım. saçlarım kendine gelsi diye belimdeki saçlarımı omzuma çıkarmal zorunda kalmıştım... ay aklıma geldi üzüldüm yine. Bence saçlarına yakın çıt çıt falan dene bi. Atçtırmak son çaren olsun

bende platin istiyorum esmerim şahken şahbaz olmayayım:))
Merhaba benim doğal sac rengim kahverengi ve ben kızıla boyattım fakat acıcı kullanmadan kızıl yaptım yani açık bi kızıl değil ve saçımı kahve yapıp uçlarına sarı ombre yaptırmak istiyorum sizce imkanı var mı çok kararaız kaldım kahve olur gibi geliyorda sarı ombre ne kadar olur sizce :KK43:
0

Önceliğiniz zemini oturtma çabası olsun.6.1 küllü kumral ve 7.0 kumral ile başlayın. Tüp olsun.Ombre daha sonra yaparsınız.(O kızıl iyice akacak yanliz akmadan boyamayın)

X