Saç Şekillendiriciler Saça Bukle Yapan Maşa

bende philipsin düzleştiricisini kullanıyorum çok memnunum....
maşa bende almak istiyordum...philipsi iyi diyorsunuz yani...CADIARZU

fiyatıda uygunmuş....ama benim saçımda kıvırcık...önce düzleştirip sonra amaşa yapmam gerek benimde ama inşallah güzel tutuyordur bukleler o şekilde....

bu arada evet saçlarınızın yapılmış halini koyarmısınız kızlar..özellikle kıvırcık saçlı olup yapan varsa çok iyi olur...

Ben de maşa alıcam ama Braun'un saç düzleştiricisini kullanıyorum çook memnunum, o yüzden Braun düşünüyodum. Philips diyen daha çok burda, kafam karıştı şimdi. Bİ de bunlar ses çıkarıyo mu bu da önemli hakkaten?

İşte bu canım.kaydirigubbakcemile2

downloadBLOB.jsp

Sayemde kaç arkadaşım aldı valla, hepsi de memnun.a.s

Bu modelle ilgili yorumlar güzel ama maşa seramik değilmiş, saçı kırmaz mı o zaman? Fiyatı çok uygun gerçekten.

Evet kızlar, araştırdım ve en iyi yorumlar island'ın kullandığı ürüne yapılmış ayrıca fiyatı çok uygun, marka da güvenilir. Biraz önce sipariş verdim netten, kullanınca yazarım.

kızlar geldi bugün maşam we denedim su dalgası tam istediğim gibi süper bişi eğer yarın yaparsam deneme amaçlı fotomu koyarım bakarsınızzzzkaydirigubbakcemile2

Evet kızlar, araştırdım ve en iyi yorumlar island'ın kullandığı ürüne yapılmış ayrıca fiyatı çok uygun, marka da güvenilir. Biraz önce sipariş verdim netten, kullanınca yazarım.

Canım ben haftada 1 kere yapıyorum. O yüzden zarar vermiyor saça.yerimseniben
Seramik de olsa yakar saçı her zaman yapma sakın.süprizzzzz
Benim saçlarım düz ve uzun bazen hepsine yapmıyorum. Aralara birkaç tane yapıyorum bukle çok güzel oluyor. Saçların düzse bu şekilde de yapabilirsin.
Ama haftada 1 kereden fazla yapmanı tavsiye etmem.a.s.
Bir de ben deneterek aldım keşke sende bir yerde deneseydin.
Çünk
ü herkesin saçı aynı değil. Ben burdaki yorumlara güvenerek babyliss düzeştirici aldım, hiç beğenmedim, kullanmıyorum.
Ama maşadan memnun kalırsın bence, şimdiden güle güle kullan.kaydirigubbakcemile5

Canım buklelerin biçimi aldığın saç tutamına bağlı.
Be iri dalga sevdiğim için biraz kalın alıyorum. İnce alırsan kıvırcığa yakın olur.
Bu arada saçlarım dümdüz, maşa çok güzel tutyor ve kalıcı oluyor.kaydirigubbakcemile5

teşekkürler canım, biz bir alışveriş mağazasında görmüştük o zaman 30 ytl civarınddaydı sanırım bu makinaydı çok şaşırmıştık. şimdi tam fikir sahibi oldum. çok sağol...

Canım ben haftada 1 kere yapıyorum. O yüzden zarar vermiyor saça.yerimseniben
Seramik de olsa yakar saçı her zaman yapma sakın.süprizzzzz
Benim saçlarım düz ve uzun bazen hepsine yapmıyorum. Aralara birkaç tane yapıyorum bukle çok güzel oluyor. Saçların düzse bu şekilde de yapabilirsin.
Ama haftada 1 kereden fazla yapmanı tavsiye etmem.a.s.
Bir de ben deneterek aldım keşke sende bir yerde deneseydin.
Çünk
ü herkesin saçı aynı değil. Ben burdaki yorumlara güvenerek babyliss düzeştirici aldım, hiç beğenmedim, kullanmıyorum.
Ama maşadan memnun kalırsın bence, şimdiden güle güle kullan.kaydirigubbakcemile5

Verdiğin bilgiler için sağol canım, ben zaman bulamıyorum haftada bir bile yapamam sanırım. Ama nette başka yerlere de baktım hep bu ürün öne çıktı. Ben minicik bir ilçede oturuyorum, mağaza bile yok deneyebileceğim maalesef, şehre inmek hayal oldu kar yüzünden, yani bakalım, umarım memnun kalırım. Saçlarım dalgalı, kolay olur inşallah. Gelsin, deneyince yazarım.

bnde yapmayi cok isterdim, saclarim kisa sayilmaz ama cok kat kat kesti kuaför o yüzden sadece alt kisma yapabilirim bukle :KK43:
uzamasini beklicem mecburen...

bende rowentanin elite setini aldım içinde istediğin şekli verecek bir çok maşa ucu var
düzleştiricisi tostu cartı curtuda dahil .. düşünenlere tavsiye ederim

Artık sadece saçımı kestirmek için gidiyorum kuaföre :KK70:

ben de yeni maşa aldım.. çok da güzel yapıyo gibi ama pek beceremedim kendi üstümde.. daha önceden bi mağazada satıcı kız çok güzel yapmıştı aynı benimkinin modeliyle.. nasıl öğrenebilirim şekillendirmeyi?

Philips saloncurl essential aldım ben, burda arkadaşlar tavsiye etmişlerdi, resmi var önceki sayfalarda, 40 tl civarında.

bende maşa istiyorum ama kendi kendime maşa yapabilirmiyim şüpheliyim açıkçası :uhm:
bide benim saçlarım fazla uzun sayılmaz hangi kalınlıkta almalıyım diye sorucaktım. :1rolleyes:
fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum :1closedeyes:

Philips saloncurl essential aldım ben, burda arkadaşlar tavsiye etmişlerdi, resmi var önceki sayfalarda, 40 tl civarında.

iyiymiş aslında fiyatı. bi kullan bakalım memnun kalacak mısın.. benim saçım düz ve ince telli. kolay kolay fön bukle vs vs tutmuyor da..:/

ben babyliss kullanıyorum 45ytl'ye aldım marketten.seramik kaplı ve ısı ayarlı ben çok memnunum.çok para vermeden saçlarımı çok güzel şekle sokabiliyorum .tavsiye ederim...

bende braun maşasını aldım çok ince değil , biraz kalın bi maşa zaten çok ince çok kıvırcık gibi durduğu için sevmiyorum , ayrıca seramik kaplı olduğu için aldım .

çok güzel gerçekten ben çok memnunum , tabii bide kendi kendime adam gibi maşa yapabilmeyi öğrenirsem çok daha iyi olacakkaydirigubbakcemile3
önler kolayda özellikle arkalarda çok zorlanıyorum yaa , varmı bi formül bilenler daha acemiyim bu konuda :smiley-cool:

Bende babyliss 2361 var 200 dereceye kadar ısınabiliyor. Saçlarım çok fazla gürdür benim kuaförüm hep 2 bayanın saçını toplasak anca senin saçın kadar olur der :). Ama ben o saçlara hemde kaynaklarım varken bile çok güzel maşa yapabiliyordum. Gerçekten babyliss iyi bi marka. Tek düşüncem keşke 2362 sini alsaydım çünkü maşası 25mm lik daha kalın bukleler yapardım onunla :)

X