Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

aldım öylece duruyor daha denemedim ama yarın kesin denicem :) internette de bir cok yerde etkili oldugunu söylemişler yani denemeye deger :KK34:

bende araştırdım ya öyleymiş, ben hala alamadım ya migrosa baktım yoktu marketlere baktım hep yarın bide manavlara bakıcam bugün başlardım da off :KK43:

Bende yarın alıp denemeyi düşünüyorum ama ufacık bir korkum var daha önceeden saçlarımda kepek problemi vardı ve bir ilaç kullandım alllaha şükür geçti şuanda bioblas kullanıyorum ve normal saçlarım. Acaba bu karışım bir yan etki falan yapar mı kepekleri geri getirir mi?

Birde karışımı sürdükten sonra saçımızı neyle sarmamız gerekli?

benim turplu su yine kafamda :) bu sefer de gece bekletiyim dedim..bakalım nasıl olacak çok fazla bekletmiş olmam inş..gündüz yapınca olmuyo öyle yumurtalı yumurtalı elaleme rezil oluyorum:KK70:

ay sonunda aldım turbumuuu :) buldum pazardan, ben yatmadan yapıcam kafamı sarıp yatıcam inşallah denilidği kadar işe yarar heycanlandım yaaa :))))

tarfe uygun bir şekilde hazırladım gece yaptım poşetlerdim sardım yattım kafamı :)) ama saat baya geçti 3 falandı birazdanda yıkıcam bakalım düzenli şekilde yapıcam çok merak ediyorum ya işe yarıcakmı herkez o kadar olumlu konuşmuşki neler denedim keşke bunu uygulasaymışım en başında :KK43:

X