Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

bu kürü kullananlar gercekten memnunlar mı saclarımı uzun yıllar platın kullandım kahveye dondugumden bu yana bıraz uzadı ama saglıklı gözukmuyo kullanmayı dusunuyorum sacıma ama aksı bır sonuc almam demıııııı ???

Kızlar bu turp kürü saç dökülmesine karşı etkili mi acaba?? benim saçlarım bu aralar yine çok dökülüyor, çok üzülüyorum:KK43::KK43::KK43:

ilk yorumları okudum süpermiş ya:KK70: ben de denicem inş. etkili olur ama geçen sene kullanan arkadaşlar şimdi saçlar ne durumda çok merak ediyorum cevap verirseniz çok mutlu olurum :)))

merhabalar kızlar,ben yeni üyeyim buraya .. turplu suyu 5 haftadır kullanıyorum saçlarım 8 santime yakın uzadı benim....eskiden çalı süpürgesi gibi ve çok seyrekti saçlarım .açarak gezdiğimi hatırlamam saçlarımı ama bu turp mucize..saçlarım o kdar yumuşak ve öyle güzel parlıyo ki..daha gür ve daha bakımlı duruyo artık ..uzamasını bi yana bırakın sırf bu bakımlı görüntü için bile kullanılır...deneyin kızlar ..kötü kokuyo ama denemeye değer:)

merhabalar kızlar,ben yeni üyeyim buraya .. turplu suyu 5 haftadır kullanıyorum saçlarım 8 santime yakın uzadı benim....eskiden çalı süpürgesi gibi ve çok seyrekti saçlarım .açarak gezdiğimi hatırlamam saçlarımı ama bu turp mucize..saçlarım o kdar yumuşak ve öyle güzel parlıyo ki..daha gür ve daha bakımlı duruyo artık ..uzamasını bi yana bırakın sırf bu bakımlı görüntü için bile kullanılır...deneyin kızlar ..kötü kokuyo ama denemeye değer:)

canım her gün mü yapıyorsun ve kaç saat bekletiyorsun saçında ?

canım her gün mü yapıyorsun ve kaç saat bekletiyorsun saçında ?

bazen iki bazen üç günde bir yapıyorum canım. içine zeytinyağı da katıyorum yalnız...ve uzun süre bekletiyorum 5-6 saat kadar ama 2 saatte yeterli vaktin yoksa... genelde öyle yapıyolar sanırım..

Son düzenleme:

:KK9:8 santim uzadıı mıı :) yarın hemen alıp denicem bende :)

ya bende baslayayım dedm ve anneme dedm bana turp alsana anne die oda bana dediki bu havada bulursam alırım :))) kızlar ya nerden alıyorsunuz yani bulabilyormusunuz :)

X