Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Bunu denemek istiyorum. Saclarimi bir türlü uzatamiyorum. Hep ayni boyda.. Kuaförde kiriklari aldiriyorum birdahaki sefere kadar ayni boya geliyor tekrar kiriklari aliniyor ayni :)) Acaba hic kestirmesemmi? Söyle belime kadar uzatmak istiyorum :)
Bide benim saclarim dogumdan sonra bi tuhaf oldu. Sac diplerim acaip yaglimi desem kurumu desem bende anlamadim. Saclarim COOOK asiri kuru, sac diplerim kepekli hatta 1-2 sivilceye rastladim. Cok kolay sac killarim yana falan yatiyor baglayinca oda cok aci veriyor basimi agritiyor. Kepek sampuani kullaniyordum eczaneden aldim, kuaförümden aldim sonra o fayda etmeyince.. Simdide napicagimi sasirdim...
Bu konuda bi önerisi olan varmi?

Bunu denemek istiyorum. Saclarimi bir türlü uzatamiyorum. Hep ayni boyda.. Kuaförde kiriklari aldiriyorum birdahaki sefere kadar ayni boya geliyor tekrar kiriklari aliniyor ayni :)) Acaba hic kestirmesemmi? Söyle belime kadar uzatmak istiyorum :)
Bide benim saclarim dogumdan sonra bi tuhaf oldu. Sac diplerim acaip yaglimi desem kurumu desem bende anlamadim. Saclarim COOOK asiri kuru, sac diplerim kepekli hatta 1-2 sivilceye rastladim. Cok kolay sac killarim yana falan yatiyor baglayinca oda cok aci veriyor basimi agritiyor. Kepek sampuani kullaniyordum eczaneden aldim, kuaförümden aldim sonra o fayda etmeyince.. Simdide napicagimi sasirdim...
Bu konuda bi önerisi olan varmi?

kafanda sivilce varsa bi doktora git bence bisey olabilir :) sacların uclarındaki kırık içinde badem yağı öneririm bende uclarına badem yağı suruyorum ve hergun düzlestirmeme ragmen saclarımda hiç kırık yok :)

ben de bugün 1 kilo turp aldım ve ilk kürüme birazdan baslicam öncesinde bugünün tarihini işaretleyip sacımın fotosunu koyucam ay ay değişime bakarız burda hepbirlikte..

ben dönyanın en gozel garısıyam die gezcem birazdan basımdan sıpır sıpır turp suyu damlarken..ıy ıy ! güzellik bu kadar zahmetli olmamalı..

kızlar ne yaptım ben biliyo musunuz..gülmek yok ama :)) turplu suyun altını kapattım süzgeci aldım lavaboya koydum turplu suyu bi güzel içine döktüm güya süzdüm elimde kuru kuru posası kaldı şifalı su oldugu gbi lavabodan aktı gitti :) aklım makarnaya mi gitti öylece kalakaldım elimde süzgecle :)inanmıyorum ya düşünme yetimi kaybettim bu kokudan..

Son düzenleme:
kızlar merhaba ben de uygulamak istiyorum bunu. çook çook uzun saçlar istiyorum açıkcası özeniyorum olanlara :KK43:
bi türlü uzatamıyorum ama kırık sorunu var ve saçlarım çok ince telli çok da az.
umarım bu kür işe yarar pazara düşsün turplar da başlayalım :KK70:

bende ilk turpla başladım.. turp sezonu bitince sinamekiye başladım.. ama saçımı yeni boyadım zaten açık renk istemiyodum bide sinameki açıyor saç rengini o yüzden kullanamıyorum :KK43:

X