Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

sinamekiye kurban olimm turplu su yaptım şimdi strechledim kafamı. allahım bayılmak üzereyim yumurta yapmıcam bidahakine

bende deniycem bu formülü 2 hafta sonra sonucu bende bildiririm.Görücez bakalım gerçekten uzatıyor mu?Ben şampuan yerine 4aydır zeytinyağlı sabun kullanıyorum. saçlarım eskisinden daha sağlıklı ve daha hızlı uzayor ama bunuda merak ettim doğrusu.

arkadaşlar ben iki kere yaptım ancak biri beyaz turp diğeri kırmızıydı. saçlarım sarı siyah turpla yapsam renkte bir değişim olur mu acaba?

1 haftadır, 3 günde 1 saçıma turplu su yapıyorum ve hepsi bakım günlerinde. saçlarım omzuma değmiyor, bakalım sonuç ne olack.

Son düzenleme:
kizlar bugün argan ve badem yagi alip onlardan katicam turplu suyuma sizce bi sorun olurmu?

Cnm bir sorun olmazda bence yaglari hic karistirma..tarifi orjinal haliyle ya da sadece turp suyunu yap..ben son zamanlarda yag eklemiyorum ve simdi daha etkili olmaya basladi gibi..bir kuafor arkadasim yaglari sac koklerine degil sac uclarina surmem gerektigini soyledi..ben de badem yagini sadece uclara suruyorum saclarimin kirilmasini onluyor

tesekkür ederim cnm :) badem yagini uzattigini duydugum icin icine katmak istedim ama haklisin en iyisi dogal haliyle sürmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…