Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

evet bende aynen öyle yapmayı planlıyodum haftalık kaynatsam olmazmi ki yumurtayıda her yapışta kırıcam bide düşündüm fısfıslı şişeyle mi uygulasam diye heryere bulaştrmak istemem

canım üç günü geçmemesi gerek özelliğini kaybediyor o yüzden haftalık yapman imkansız fıslı şişeylede uğraşmana da gerek yok banyoya gidiyorsun saçını küvete eğiyorsun saçının diplerine uçlarına heryerine gelecek ıslatacak şekilde yavaş yavaş döküyorsun ben altına bazen tasda kokuyorum saça dökerken küvetede dökülüyor boşa gidiyor gibi oluyor tasa dolanı bir kez daha başıma iyice boca edip streçliyorum o yüzden fıslı şişeyle falan hiç uğraşma hadi kolay gelsin:KK1::KK1::KK1:

kizlar bu suyun icine badem veya argan yagi döksem olurmu? badem yaginin saci uzattigini duymustum fazla etkisi olur mu acaba?

bende 3 günden fazla bekletiyorum bazen, demek etkisini kaybediyor :KK43:

Evet cnm her gun 1 turp yemek saclari hizli uzatir ibni sinanin kitabinda var :KK66:

canım ben de kıtapta ve nette okumustum her gun yemeye calısıyorum 1tane sıyah 1 tane de kırmıı turp.hem saglık acısından hem de uzaması acısından.2 ay flan yerım sonra bırakırım.sac kış aynda uygulamak yerıne ıcten beslemeyı tercıh edıyorum.turp yıyorum dıstanta sınamekılı kürü uylguyorum.he turp hem sınamekı olmus oluyor.zaten prıorın table tkullanıyorum ve cook faydasını gordum dokulmem cok cok azaldı ve hıc uzamayan saclarım ızamaya basladı turpu yenı yenı yemeye basladıgım ıcın turptan uzadı demem dogru olmaz.hapı 4 aydır kullanıyorum.

canım ben de kıtapta ve nette okumustum her gun yemeye calısıyorum 1tane sıyah 1 tane de kırmıı turp.hem saglık acısından hem de uzaması acısından.2 ay flan yerım sonra bırakırım.sac kış aynda uygulamak yerıne ıcten beslemeyı tercıh edıyorum.turp yıyorum dıstanta sınamekılı kürü uylguyorum.he turp hem sınamekı olmus oluyor.zaten prıorın table tkullanıyorum ve cook faydasını gordum dokulmem cok cok azaldı ve hıc uzamayan saclarım ızamaya basladı turpu yenı yenı yemeye basladıgım ıcın turptan uzadı demem dogru olmaz.hapı 4 aydır kullanıyorum.

woooowww turp yemek saci uzattigini bilmiyordummmmmm

woooowww turp yemek saci uzattigini bilmiyordummmmmm
ben yenı basladım canım turp yemeye ama bı cok yerde okumustum 4 ay boyunca turp yedım saclarım nrmal uzamasındna daha hızlı uzadı dıye.hem cok saglıklı salataalrnızdan eksık etmeyın ve saca surmekten daha kolayy ve kalorısı cok dusuk yedıgımızde cılde de faydası oldugunu duymustum.cok asırıya da kaçmamak gerekıyormus guatr hastalıgına sebep olabılıyormus guatr hastalarınında yemesı sakıncalı.

ben yenı basladım canım turp yemeye ama bı cok yerde okumustum 4 ay boyunca turp yedım saclarım nrmal uzamasındna daha hızlı uzadı dıye.hem cok saglıklı salataalrnızdan eksık etmeyın ve saca surmekten daha kolayy ve kalorısı cok dusuk yedıgımızde cılde de faydası oldugunu duymustum.cok asırıya da kaçmamak gerekıyormus guatr hastalıgına sebep olabılıyormus guatr hastalarınında yemesı sakıncalı.

ay ben yemiyim simdilik ozaman guatr doktoruna gitmem gerekiyor tahlil icin anneminde oldugu icin bende de ayni sikayetler var. kafama sürmeye devam ediyim. bisey cikmazsa yerimmmm :KK1:

ay ben yemiyim simdilik ozaman guatr doktoruna gitmem gerekiyor tahlil icin anneminde oldugu icin bende de ayni sikayetler var. kafama sürmeye devam ediyim. bisey cikmazsa yerimmmm :KK1:
öyle bı duurm varsa yeme canımm ...dökulmesı ve uzaması ıcın priorın tablet reklam gıbı oldu ama memnun kaldıgım ıcın söyluyorum ve devam edıcem.hem vıtamın tabletı hem de turp:)

öyle bı duurm varsa yeme canımm ...dökulmesı ve uzaması ıcın priorın tablet reklam gıbı oldu ama memnun kaldıgım ıcın söyluyorum ve devam edıcem.hem vıtamın tabletı hem de turp:)

priorin nasil bisey resmi var mi? ben yurt disinda oldugum icin bulamiyorum herseyi :KK31:

dökülmesine karsi sarimsakli sampuan kullaniyorum ben cok iyi geldi bana hic sacim dökülmüyor :KK1:

priorin nasil bisey resmi var mi? ben yurt disinda oldugum icin bulamiyorum herseyi :KK31:

dökülmesine karsi sarimsakli sampuan kullaniyorum ben cok iyi geldi bana hic sacim dökülmüyor :KK1:
canım gogoleden aratırsan cıkıyor hapı da sampuanı da.sampuanı ıcın pek bısey dıyemıcem belkı ıyıdır bılemıyorum am saclarımın sekıl almasını engellıyordu.ama hapından cok menunum 4 aydır kullanıyorum.ve uzun bı sure devam etmeyı dusunuyorum.yesıl bı kutuda googleden aratırsan cıkıyor canım.gunde 2 kez alıyorum.hem uzatıyor hem de dokulmesını englelıyor.hıc bı yan etkısını de cok sukur görmedım

canım gogoleden aratırsan cıkıyor hapı da sampuanı da.sampuanı ıcın pek bısey dıyemıcem belkı ıyıdır bılemıyorum am saclarımın sekıl almasını engellıyordu.ama hapından cok menunum 4 aydır kullanıyorum.ve uzun bı sure devam etmeyı dusunuyorum.yesıl bı kutuda googleden aratırsan cıkıyor canım.gunde 2 kez alıyorum.hem uzatıyor hem de dokulmesını englelıyor.hıc bı yan etkısını de cok sukur görmedım

tamam bakarim cnm :KK1: tsk ederim bilgilendirdigin icin :KK19:

kızlar üçlü resim tee geçen sene diger resimde bi senedeki uzama işte ben yarın başlıyorum turplu suya bi yumurtalı bi yumurtasız olmak üzere haftada 3 kez uygulayayımm diyorum 2 hafta sonrada sadece turp suyuyla devam etmeyi düşünüyorum umarım faydasını görürüm kızlar bir ay sonra tekrar yazacagımm ve resim ekleyecegim:18::KK37::nazar:

Eklentiler

• $fotoğraf.JPG
    $fotoğraf.JPG
    126,7 KB · Görüntüleme: 43
  • $xxx.jpg
    $xxx.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 35
sinemakeee harika bir kür gerçekten
saçlarım hem uzadı hem canlandı resmen
gözle görülür baya fark var saçlarımda

kızlar üçlü resim tee geçen sene diger resimde bi senedeki uzama işte ben yarın başlıyorum turplu suya bi yumurtalı bi yumurtasız olmak üzere haftada 3 kez uygulayayımm diyorum 2 hafta sonrada sadece turp suyuyla devam etmeyi düşünüyorum umarım faydasını görürüm kızlar bir ay sonra tekrar yazacagımm ve resim ekleyecegim:18::KK37::nazar:

sen saçını bu kadar uzatmak için hangi kürü uyguladın sinameki mi turplu su mu canm

sen saçını bu kadar uzatmak için hangi kürü uyguladın sinameki mi turplu su mu canm

canım ben saçlarımı kestirdim birinci fotografta sonra şampuanıma çamterebentin koydm bakım olarakta badem yagı hint yagı bi kaç damla çam terebentin bepanten evigen karıstırıp diplere fıs fıs yaptım bi ay kadar yanı şubatın sonundan sonra bakım yapmadım bi senede bu kadar uzadı daha öncesinde sinemaki yaptım çok güzelde yaptı saçlarımı uzattıda ama 5 ci yapısımdan sonra acayipp döküldü saçlarımm bıraktım yarın turplu suya başlicam 1 ay yapmayı düşünüyorum sonrasındada entele losyonu almıstım hala kullanmadım onu kullanıp bi 5-6 ay bakım yapmam heralde:) bu arada cok sevdiğim çamterebetni sampuanıma kattım süper gibi geldi basta ama bilemezdm kupkuru saçlarımı dahada kurutacagını canım dikkatli olunmalı kullanılacaksa:KK37:

armaya ben az önce iki orta boy siyah turpu rendeledim 15 20 dk kaynattm simdi sogumasını bekliyorum başl,yorum bu gun ama ben rendeleyip haşladıgım turpları blendrda çekip macum kıvamına getirmeyi düşündüm hem saç daha iyi tutar hemde kıvamı o kadar cıvık olmaz bu hafta 4 kez yapmayı planlıyorum ve sen söyledn ama olsun ben haftalık hazırlıcam sanırım bunu:) çalişiyorum evde olsam belki hazırlarım ama pazardan pazardan hazırlamayı düşünüyorum dediğim gibi ilk hafta ful yumurtalı ikinci hafta ve bi yumurtalı 3 ve 4 hafta da haftada bi yumurlalı yapıcam sonrasındada 2 hafta sadece turplu su yapıcam canım 1 ayn sonra görüşüsürs

peki canım ilk yapısındaKİ fark nedir yani fark varmı evet bende yaptım ve bi fark var biraz daha set ben artık yumurtasız yapıcammm

X