Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

arkadaşlar ya bu turplu suyu üç haftadır falan yapıyorum ama saçlarım felaket dökülüyor ya ne yapıcam ben :KK43: geçer diye bekledim ama geçmedi dökülmesi of yaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

cnm yine bu forumda biyerde okudum ama hatırlamıyorum neresiydi snn topiğinde olablr. olmayabilirde:KK70: saçlarınız dökülüyor ama korkmayın onlar işe yaramayan saçlar yerine dha güçlüsü ve sağlıklısı çıkacak yazıyodu:KK53:

cnm yine bu forumda biyerde okudum ama hatırlamıyorum neresiydi snn topiğinde olablr. olmayabilirde:KK70: saçlarınız dökülüyor ama korkmayın onlar işe yaramayan saçlar yerine dha güçlüsü ve sağlıklısı çıkacak yazıyodu:KK53:

bende o yüzden bırakmadım ama dökülme felaket derecelere ulaştı ne yapacağımı bilemedim:KK5::KK5::KK5:

cnm ya bnm dha ilk o yuzden az döküldü. benide korkuttun şimdi haftada 3 kez turplu suyla bi kez sinameki olrk toplam 4 kür yapıcm ben de:KK53:

arkadaşlar anneme bahsettımde bu turplu sudan bı sorusu varmış sor bakalım kızlara dıyor :26:
bundan 1ay önce perma yaptırdı bı zararı olur mu dıyor :KK53:
yanı perması bozulsun ıstemıyor.
bılgınız var mı acaba?

arkadaşlar anneme bahsettımde bu turplu sudan bı sorusu varmış sor bakalım kızlara dıyor :26:
bundan 1ay önce perma yaptırdı bı zararı olur mu dıyor :KK53:
yanı perması bozulsun ıstemıyor.
bılgınız var mı acaba?

perması bozulur mu bilmem ama saç uzadıkça dipten gene kendi saçı çıkacağı için birşey diyemeyiz yani yanlız çok döküyo arkadaşlar yaa:2::2::2:

ya sakın siyah turpla yapmayın 3 hafta kırmızı ile yaptım ipek gibi saçlarım oldu uzadığınada eminim bi kez de siyah turpla yapip dedim demez olaydım döktü saçlarımı tiftitti ay öle kötü yaptıki hem çok daha kötü kokuyo kırmızı turba göre kızlar size tavsiyem kırmızı turp siyah olanını sakın denemeyin :)

ya sakın siyah turpla yapmayın 3 hafta kırmızı ile yaptım ipek gibi saçlarım oldu uzadığınada eminim bi kez de siyah turpla yapip dedim demez olaydım döktü saçlarımı tiftitti ay öle kötü yaptıki hem çok daha kötü kokuyo kırmızı turba göre kızlar size tavsiyem kırmızı turp siyah olanını sakın denemeyin :)

yahu ne ypcaımı şaşırdım:KK9:

ben aranıza yeni katıldım kuaförüm beni katletti resmen şu turp mucüzesini istiyorum kullanmak ama bişeye takıldım yıkanınca turpun kokusu saçlarda kalıyormu allah muhafaza kokarca gb dalaşmayalım ortada

ben aranıza yeni katıldım kuaförüm beni katletti resmen şu turp mucüzesini istiyorum kullanmak ama bişeye takıldım yıkanınca turpun kokusu saçlarda kalıyormu allah muhafaza kokarca gb dalaşmayalım ortada

yok cnm koku kalmiyor sen suyu durula sonra sampuanla sacini normal hicbirsey kalmiyor. turp sadece kaynatirken kokuyor sonrasinda degil :KK1: basarilar dilerim

uzuyor uzamasına ama dökülüyor da aynı zamanda ama hangisi daha önde dersen dökülme uzamadan daha önde o yüzden çok gerginim :KK47::KK47:

O zmn baska bir formul dene sen cnm ,dokulme konusu daha onemli diyorsun ,bu da yaramamis madem..ben de sinamekili kur cok doktu ama turplu su dokulmeyi kesti tamamen..

X