Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

ben kısmıyorum ama belki kısanlar vardır bilemiyorum iki güne bir yap istersen en az süre o ama ben haftada üçlemeye çalışırım ard arda olmasın da nasıl yaparsan yap çok yüklenme yani saçına

cnm ztn önceden de yapıyodm ama haftada 1di. şmdi saçm çk kısa o yuzden sık apıyorum.. ara vererek yapıcam. oyüzden bu kadar yükleniyorum

Evet sinemaki bende 7-8 hafta falan yapmıştım bıraktım sıkıldım:KK23:. turpu da 3 güne 1 olacak sarımsaklı şamp. da kullanacağımdan..

Evet sinemaki bende 7-8 hafta falan yapmıştım bıraktım sıkıldım:KK23:. turpu da 3 güne 1 olacak sarımsaklı şamp. da kullanacağımdan..

hadi bakalım inş faydasını görürsün :) sarımsaklı şampuan çok kokuyor ya bende yapıyorum ama kokuyor yani sütte kaynatın kokusu gider demişler aslında bende yapacaktım ama vazgeçtim zaten eninde sonunda az yada çok kokacak belki sütte kaynatınca özelliğini kaybediyordur ondan kokusu azalıyordur diye düşündüğümden yapmadım olduğu gibi kullanıyorum :KK1::KK1::KK1:

arkadaşlar bu arada benim saçlarım şu pırasa saç denen dalgalı düz arası bir saçtı ve ben bundan çok rahatsız oluyordum düzleştirdiğimdede saçlarım yıpranıyordu o yüzden uzun zamandır yapmıyordum artık öyle bir derdim kalmadı turplu suyu yaptığım gün özellikle yatıp kalktığımda yani bi gece sonra saçlarım fönlü gibi dümdüz olmaya başladı uçlarında çok hafif dalgalar gene var ama olacak o kadar rahatsız edici değil en azından çok harika birşey bu yaaa:KK1::KK1::KK1::KK16::KK16::KK16:

arkdslar ben de yaklasık 4 aydır priorin tablet ve şampuan kullanıyorum.şampuanı malesef sacı böyle sert sonuk yapıyor bıtkısel oldugu ıcin mı bılmıyorum faydası var mı bılmıyorum cunku hapını da kullandıgım ıcın.ama cevremdekı arkdslaırm sacların ne akdar uzamaya basladı demeye basladılar.ben de fark etmeye basladım.cok zor uzayan saclarım vardı.ve saclarım cıkmaya basladı gürleşmeye basladı tabı en önemlısı de dökülmesı cok cok azaldı.demır eksıklıgım vardı bu hap da vıtamın ıcerıyor.hıc bı yan etkısı yok kılo aldırma vs .hapındna cok memnunum ve uzun bı sure kullanmaya da devam edıcem.bı ara turplu suyu da denedım sınamekıyı de denedım.ama ne zaman sınamekı kürünü yapsam saclarım sertlesıyordu kuaforum bıle demıstı saclarına ne yaptın sertlesmıs tararken çıt çıt dıyor demıstı ve bıraktım.turplu su da ugrastırıyordu.ve ben turp yemeyı cok severım.o haşladıgım turpu yıyodum suyunu sacıma suruyordum:) elma yer gıbı yıyorum zaten.sızce turplu su yapmak yerıne sadece tur yemek de sacı uzatır mı?

merhabalar yaa bende yapacagım sanırım bu turplu suyu tabiki entele losyonundn sonra kızlar bi kaç sorum olacak bi turpu bi buçuk litre suda kaynatıp dolaba atayım bi çaybardagına bi yumurta sarısı katayım diyorumda kaç günde yapmalıyım dolapta bekletmelimiyim ne kadar kaynatmalıyım birde saçlarım çok dökülüyor 8 ay önce boyadım açma etkisi nedir lütfen yardımcı olun

merhabalar yaa bende yapacagım sanırım bu turplu suyu tabiki entele losyonundn sonra kızlar bi kaç sorum olacak bi turpu bi buçuk litre suda kaynatıp dolaba atayım bi çaybardagına bi yumurta sarısı katayım diyorumda kaç günde yapmalıyım dolapta bekletmelimiyim ne kadar kaynatmalıyım birde saçlarım çok dökülüyor 8 ay önce boyadım açma etkisi nedir lütfen yardımcı olun

Fazla yapip bekletebilirsin cnm..sac rengini biraz acar..30 dk kaynaticaksin..dokulmeni bir iki hafta icinde tamamen keser ..kolay gelsin:KK66:

kızlarrr, şu an turplu suyum kafamda bekliyorum :)) bi kaç haftadır ölçmeyi bırakmıştım,ama son ölçtüğümde yaklaşık 2.5 ayda arkalarda 6 cm lik, önlerde 5 cmlik bi uzama olmuştu bende, şimdi tekrar başladım ölçmeye, bi kaç ay daha deneyip gelişmeleri yazarım, bu arada son yazılan msjların hepsini okudum, sizdeki gelişmeler de cok ii, moral oldu bana ascik :))

kızlarrr, şu an turplu suyum kafamda bekliyorum :)) bi kaç haftadır ölçmeyi bırakmıştım,ama son ölçtüğümde yaklaşık 2.5 ayda arkalarda 6 cm lik, önlerde 5 cmlik bi uzama olmuştu bende, şimdi tekrar başladım ölçmeye, bi kaç ay daha deneyip gelişmeleri yazarım, bu arada son yazılan msjların hepsini okudum, sizdeki gelişmeler de cok ii, moral oldu bana ascik :))

bende mi bir sorun var acaba diye düsünüyorum :26:

1 ayda 2 cm uzadi sadece

bende mi bir sorun var acaba diye düsünüyorum :26:

1 ayda 2 cm uzadi sadece

cnm önceki sayfaları okudun mu bilmiyorum, bazen etkisini sonradan da gösteribiliyomuş, sonradan dediğim hani ilk 1 aydan sonra falan, biraz daha dene, sonra olmadı bırakırsın yada başka bi küre geçersin, zaten şurda yapacağimiz 1-2 ayımız var, sonra turp bulamama ihtimalimiz yüksek.

sağol cnm sanırım sen kullananlardansın sanırım saçlarım çok kuru ve uzamıyor bu dahada kurutmaz degilmi? sen nasıl bi sonuç aldın?:21:

yok cnm tam tersine yumusatır bakım yapar..çok faydasını gördüm ben bu konuda..benim de saçlarım çok kuru ,uçları kırılır incelir falan..bunun yanında haftada bir kez ılık zeytinyagı,badem yağı sürüyorum sadece uçlarına..çok faydasını gördüm ..saçların kuruyorsa bunu da yapmanı tavsiye ederim..

cnm önceki sayfaları okudun mu bilmiyorum, bazen etkisini sonradan da gösteribiliyomuş, sonradan dediğim hani ilk 1 aydan sonra falan, biraz daha dene, sonra olmadı bırakırsın yada başka bi küre geçersin, zaten şurda yapacağimiz 1-2 ayımız var, sonra turp bulamama ihtimalimiz yüksek.

anaaaaa ben yazin da yapmak istiyorum ama :26: insallah gösterir görülür uzama oldu bende belli oluyor ama cok degil :KK31:
baska küre gecmem heralde turplu su sacimi cok yumusak yapiyor :KK16:

cvp icin tesekkür ederim cnm :KK19:

canım dolapta bekletme süren üç gün sadece o yüzden uygulayacağın zaman yapman senin için daha iyi olur ama ben iki kere evi kokutmak istemiyorum zaten iki güne bir yapacağım üç günü geçmez dersen iki turp rendele üç bardak su yerine altı bardak su koyar bir saat kaynatrırsın yumurtaları sadece uygulayacağın zaman kır çünki bozulur haftada üç kere yapmanı da tavsiye ederim kolay gelsin:KK1::KK1:

canım dolapta bekletme süren üç gün sadece o yüzden uygulayacağın zaman yapman senin için daha iyi olur ama ben iki kere evi kokutmak istemiyorum zaten iki güne bir yapacağım üç günü geçmez dersen iki turp rendele üç bardak su yerine altı bardak su koyar bir saat kaynatrırsın yumurtaları sadece uygulayacağın zaman kır çünki bozulur haftada üç kere yapmanı da tavsiye ederim kolay gelsin:KK1::KK1:

evet bende aynen öyle yapmayı planlıyodum haftalık kaynatsam olmazmi ki yumurtayıda her yapışta kırıcam bide düşündüm fısfıslı şişeyle mi uygulasam diye heryere bulaştrmak istemem

X