Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Kızlaar ben de denemek istiyorum turplu suyu yalnız konuyu baştan sona okuyamadım,nolur kızmayın sorulduysa ama bi kaç sorum olacak.Cevap verebilirseniz sevinirim.Yumurta ve turp suyu sonucu ortaya nasıl bir koku çıkıyor, yumurtanın kokusu yıkayınca geçiyor mu?Yumurtasız sadece turp suyu kullansak faydası olur mu acaba?Bir de ne sıklıkta yapmalıyız.Bu arada haftada bir sinamekili kür uygulamaya başladım.

Son düzenleme:

neden kızalım arkadasım =) turbu kaynatırken biraz rahatsız edici bi koku oluyo evdekiler kaçabilir yani bu koku yüzünden hehe... yumurtanın kokusu geçiyo hiç kalmıyo saçta.... yumurtasız deneyen arkadaşlar var etki ettiğinisöylüyolar ama tarifin orijinali yumurtayla muhakkak ekstra bi güzelliği vardır diye düşünüyorum...turplu maske iki günde bir uygulanıyo. misal pazartesi carsamba cuma...sinamekiyi bende yapıyorum turpla birlikte. pzt cars. cum. turplu suyu, perşembe pazar da sinamekiyi yapıyorum... biraz yogun geçiyo akşamlar ama olsun bu yolda mübah

Canım sağol,ne biliim bazı arkadaşlar kızıyor ya,konuyu okumadan soru sormayın diye,aslında haklılar da ama malum bu kadar sayfayı da bi çırpıda okuyamıyosun.EE gün aşırı yumurta kokusu Senin akşamlar evet baya yoğunmuş maşallah,inşallah faydasını görürsün o kadar çok bakıma:)Sinamekiyi de ben haftada bir diye biliyorum haftada 2 gün yapsam zararı olmaz o zaman.Canım tekrar teşekkürler...

kızlarr bende bişi sorcam bu turp suyu acayip dikkatimi çekti kesin yapmalıyım zaten uzamıyor saçlarım ama ben brezilya fönü yaptırdım saçıma ama yinede bu bakımdan yapabilirmiyim tyoksa zararlımı olur brezilya fönü yaptırıpta bu mucizevi iksiri kullanan varmıııııı ????? umarım vardır :)

valla ben bi başladım 60. sayfaya kadar gelebildim oda 2,5 günde oku oku bitmiyo ama bi göz atmanı isteerim aralarda ufak çarpıcı detaylar var

valla inşallah görürüm turptu yumurtaydı sinamekiydi derken, ben üstüne bide tresan ın şampuanını da kullanıyorum saçımda değişiklikler var ama hangisinden kaynaklanıyo bilemiyorum :86:

zararı olucanı düşünmüyorum ama saçın cinsi saç derin kaldırır mı bilinmez artık onu sen kendin ayarlıcan arkadaşım

rica ederim inşallah işe yarar bu paylaşımlarımız =)

Tamam canım,fırsat buldukca yavas yavas göz atıyorum zaten:) O kadar bakımı bana yapsan ben bile uzarım yahuuMerak etme sen kesin görürsün faydasını

ben de yaptım ben de yaptım kızlarrr...zeytinyağı da karıştırdım biraz.ilk deneme olmasına rağmen saçlarımdaki ışıltı ve yumuşaklık inanılmaz...

bişi olmaz yapanlar vardı.

Valla sıkıldım uzasın artık :s bugün saçları bellerine kadar hatta daha fazla uzunn birsürü kız gördüm..birini tutup sorucam artık nasıl uzattınız bu kadar diye Benim kadar uğraşmıyorlardır eminim.

Ne kadar zamandır kullanıyorsun?? benim bir ay oldu ,normalden daha fazla uzadı ama ben daha çok beklediğim için tatmin olmadım bazılarının ayda 5 cm falan uzamış o kadar istiyordum aslında..ama olsun normalden ne kadar fazla uzarsa iyidir..turplu su dışında denediğim hiçbir sey normalden bir milim bile fazla uzatmamıştı..

turplu kür 2 aydr falan kullanıorm sarımsaklı sampuan ve sınamekılı kurr cok iidi onlara devm edıorm suann sonuc verıoo cdden

Canım ya 2 ay çokmuş,turplu sudan hiçbir sonuç alamadın mı gerçekten? :s sinamekili kür mü işe yarıyor? o ne kadar uzattı?

kızlar turplu suyu düzenli kullanmasam da vakit buldukca kullandım gerçekten işe yarıyor. şampuanıma da çam terebentin koyuyorum oldukça hızlı uzadı benim saçlarım :) sizinle paylaşmak istedim.

kızlar turplu suyu düzenli kullanmasam da vakit buldukca kullandım gerçekten işe yarıyor. şampuanıma da çam terebentin koyuyorum oldukça hızlı uzadı benim saçlarım :) sizinle paylaşmak istedim.

Teşekkürler paylaşımın için moral verdi:) ben de de işe yaradı ama çok hızlı diyemem..inşallah zamanla daha çok etki eder..

nerdeyse hergün yapiorum başım ağadığı sürece hep bekletçem walla bugun başım ağrımasaydı yapıcaktım çok hastaydım.turpların zamanı bitiooooooooooooooooo kızlarrrr alıp difrijemi atsak napsak

bende deniyecem bakalim saclarim acayip dökülüyo kazitmistim simdi biraz uzadi ama hala dökülüyo ve kepek cok oldu saclarim cok kuru bunu deniyecegim bakalim ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…