Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

hımm anladım cnm. Bende suan sinemakili kürü uyguluyorum o bittikten sonra turp yapmayı düsünyorum ama bu mevsim de turpu nasıl bulcam orası da var :KK50: ve saçların ne kadar uzunlukta ??

Ben buluyorum turp..heryerde var şu an..hatta annem yazın bile bulursun diyo,artık her mevsim her sebze meyve az çok bulunuyor..saçım da çok kısa değil,omzumdan aşağıda bayağı..ben belime kadar sağlıklı bir şekilde uzatabilmek için kullanıyorum..sen de bir dene belki sen de daha çok etki eder,kişiden kişiye değişiyor sonuç:)

Arkadaşlar korkmayın turp o kadar da kötü kokmuyor:)) ben bi de avakado ekliyorum ki onun kokusu daha berbat, yine de sorun olmadı,içine biraz karanfil atın bastırır kokusunu..

arkadaslar ben ne zamandir takip ediyorum yorumlardan en sonunda dayanamayip uye oldum sirf sonuclari sizle paylasmak icin.... turplu maske gercekten bi mucize... 2 defa denedim farki gorunce :KK53: kalakaldim... ilk olarak 29.03 tarihinde ikinci olarakda 31.03 tarihinde yaptim. 1 saat bekletip yikadim, pamukla suruyorum sac diplerime kalan suyuda basimi egip uclarini islatiyorum... son durulama suyunda da elma sirkesi kullaniyorum. sirkenin faydalari zaten bomba etkisi yaratiyo :KK52: basta biraz sertlik oluyo fakat kuruduktan sonra inanilmaz bi yumusaklik oldu bende... ki ikinci denememde yani... zaten 3-4. denemelerde belli ediyomus kendisini.. o yuzden sabir diyorum baska da bisey demiyorum..... bi gun bizimde sacimiz uzayacak arkadaslar :KK3:

şu turpun kokusu hakkında valla beni çok zor günler bekliyor.Şimdiden bile yaptırmam diyor.sabah erkenden kalkıp yaparsam olur.kimsecikler gelmeden.yoksa herkes kaçar:KK4:
bu arada saçlar uzamaya devam mı?

hahaha bi yolunu bulur yapariz:) saclar uzamaya devam canim ama gelince kiriklarini aldiricam,cok kiriklandi,yine arastirir bir kuafor buluruz kurban olarak:) gerci biz de pek sans yok okunuda ama...:KK34:

Kızlar bu turplu suyu uzun süre kullanan varsa bir yorum yazabilir mi?? benim 1 hafta sonra 1 ay olacak..çok da uzamadı,1.5 cm falan ama iyi geliyor..bazıları biraz sabretmek lazım diyo, uzun süre düzenli kullanınca etki ediyormuş herhalde..

hahaha bi yolunu bulur yapariz:) saclar uzamaya devam canim ama gelince kiriklarini aldiricam,cok kiriklandi,yine arastirir bir kuafor buluruz kurban olarak:) gerci biz de pek sans yok okunuda ama...:KK34:

benim saçların kesimi çok kötü ama artık kuaföre gitmeyeceğim tövbeliyim. artık en ucundan 1-2 cm kendim kesiyorum.uzadıkça keseceğim katlar normale girsin.ama öyle süper bir kuaför bulursam ben de kaçırmam

Ya herkes yorum yazmayı neden bıraktı :KK43: ben yardımcı olursunuz diye üye olmuştum..ya benim ilk haftada 1 cm uzadı sonra fazla uzamadı,yumurta sarısını eklemeyi bıraktım ondan mı acaba?? onu da eklicem bundan sonra..

Ya herkes yorum yazmayı neden bıraktı :KK43: ben yardımcı olursunuz diye üye olmuştum..ya benim ilk haftada 1 cm uzadı sonra fazla uzamadı,yumurta sarısını eklemeyi bıraktım ondan mı acaba?? onu da eklicem bundan sonra..

ben yardımcı olayım sana, ben turplu suyu yumurtasız kullanıyorum çünkü onun kokusuna dayanamıyorum, içine zeytinyağı ve çam terebentin koyuyorum, gayet uzatıyo ve yararlı oluyo benim için..

ayyyy kızlar hazırladım şimdi turplu suyumu sürcem birazdan kafama uzun süredir ilk kez yapıcam heycan war niyeyse :KK70: şimdilik 1 kilo kırmızı turp aldım bana o yarıo siyah filan ı ıhh bana göre değil. şunun şurasında 1 ay kullanabilcem mewsimi geçi.walla migrenim olmasa hergün yapıcamda çok yaradı bu bana acayip uzattı.şimdi we 1 ay sonra fotomu çekip koycam bakalım farkı görelim çok pis özendim :KK52: :KK64: buarada kızlar bol bol yazın moraller düzelsin :KK66:

sürdüm saçıma bide kokmasa yumurta ii olcakta neyse gülü sewen dikeninede katlanır demişler :KK60: biri yazmış lawanta yağı damlatırsanız kokusu kalmaz die ondan yaptım bakalım nolcak.buarada yarayıp yaramadığını saç dipleriniz bit warmış gibi kaşınırsa korkmayın işlio demektir :KK64: hadi bakalım watana millete hayırlı olsun ay inş uzar yaa yaza kadar çok moralim bozuk aslındaalışık değilim kısa saça hawam sönüoo mutsuzum :KK66:

Oh be forum canlandı yine :)) bu arada crema teşekkürler :) oke saçlarım sanırım 2 cme yakın uzamış 3 haftada..1 aydan sonra daha etkili olur diyorlar..inşallah öyle olur..

Bende 3 haftadır düzenli olarak yapıyorum. Haftada 2 gün değilde her banyo öncesi yapıyorum. Çok memnun kaldım muhakkak denemelisiniz. Oryalden saçlarım yandı döküldü kırıldı kafamda sac kalmadı. erkek gibi kestirmek zorunda kaldım. priorin ve turplu su ile bakımını yapıyorum ben gayet memnun kaldım.:KK43:

X