Saç Bakım Ürünleri Saç telllerinin kalınlaşması sonucunda vücut kıllanması yaşayanlar

lavender

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
712
2
Arkadaşlar, cinko ve biotin (Minoixidil,Rogaine,Medobiyotin,vb. hap türü ilaçlar) kullanıpta vücudunda,yüzünde kıllanma sorunu yaşayanlar var mı aramızda?Bu konudaki biilgileirnizi paylaşır mısınız lütfen?

Son düzenleme:
canım bunlar hapmı yoksa kafayamı sürülüyo hapsa tüm vucudu etkiler belki sadece kafaya sürülüyosa saçı etkiler herhalde

evet ben yaşadım kırkland minoksidil kullandım yüzümdeki kılların serleştiğini hissettim bilmiorum psikolojik mi ama kollarımdakiler bile sanki sertleşti ama ben %5 lik kullandım onu da belirteyim bi etkisini görmeyince bıraktım ilacı

evet ben yaşadım kırkland minoksidil kullandım yüzümdeki kılların serleştiğini hissettim bilmiorum psikolojik mi ama kollarımdakiler bile sanki sertleşti ama ben %5 lik kullandım onu da belirteyim bi etkisini görmeyince bıraktım ilacı

Teşekkür ederim paylaştığın için,saçı kuvvetlendirken diğer kılları da arttırmayım diye danışayım dedim sizlere.Genelde saç dökülmesi ve vücuttaki tüyler hepimizin ortak sorunu.

şöyle ki, vücutta çinko vb eksiklik zaten kendini saç dökülmesi ile belli ettiği için, ben şahsen dökülme durana kadar birkaç gün kullanıp sonra bırakıyorum. sonuçta vücutta depolanabilen maddeler bunlar fazlasına ihtiyaç yok hatta zararlı olabilir.kıllanma filan olmadı. çinko saça ve tırnaklara iyi geliyor. ama burada saç tellerinden veya tırnak uçlarından bahsetmiyoruz. onlar zaten teknik olarak ölü. dipten gelenlerin sağlıklı uzaması için bunlar.

X