Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

yaaaa kızlar kaç zamandır istiyorum bu saç rengini lütfen bana yardım edin yaa. zor diyolar koyu küllü sarı yada küllü açık kumrala ulasmayı. saçım çikolata kahve şimdi. asıl sac rengimde koyu kestane. napıcam ben yaaa. cok yıpratmadan nasıl ulaşabilirim?

7.13 saç rengi üzerine balyaj atılmış canım :)

Canım yine ben :) Saçlarımı boyamadım henüz haftasonu alışverişe çıkıcam çıkmışken de boya alıcam. Saçlarımın resmini atıyorum. Çikolata kahve boyamayı düşünüyorum tutar mı sence?

Bu üst kısımları

Bu uç kısımları

Buda flashlı çekim

Saçlarınızda inanılmaz derecede ton farklılıkları var çikolata kahve ile kapatamazsınız. Çikolata kahve de daha berbat olabilir. Sizd tavsiyeç bir kuaför desteği veya profosyonel boya , hiç olmaz ise doğal ton boyayın.

Siyaha boyamak istemiyorum. Kuaföre gitmek istesem zaten en başta giderdim ama gitmek istemiyorum Açık bi ton istemiyorum. Çikolata kahve koyu bir renk değil mi zaten? Neden daha berbat olabilir dediniz ki

Siyaha boyamak istemiyorum. Kuaföre gitmek istesem zaten en başta giderdim ama gitmek istemiyorum Açık bi ton istemiyorum. Çikolata kahve koyu bir renk değil mi zaten? Neden daha berbat olabilir dediniz ki

Alacalı bulacalı olur , saçta ton farklılıkları var zaten , siz şimdi çikolata kahve boyayacaksınız , palette 3.68 var hayatta önermem hayatta ismi çikolata ama simsiyah oluyor , alacağınız boyanın başında 6 veya 7 olmalı hatta 6.68 palette kullanabilirsin ama yansımasız yani doğal saç rengi için 6.00 bulursan iyi olur hem ton farklılıkları gider :)

cnm sen kullandın mı peki hiç loreal majirel?

Şuanki saç rengim 7.43 Majirel mesela . Harika bir boya kutunun tam üstündeki renk (kataloktaki) aynısı birebir tutuyor kokusu aşırı değil. Bakım yapıyor ve parlaklık geliyor hemen farkediyorsun ben koleston kullanmıştım kestaneye boyatırken , taş gibi oldu duştan sonra hissettim yani içime oturdu. Kolestona küstüm ondan sonra :) derimi mahvetti o ayrı ..

Kesinlikle dediğin gibi ton farkı diplerce çok özellikle.
Ama siyah olması sorun değil zaten şimdiye kadar hep siyah kullanmıştım, hayal kırıklığına uğramam :)
Ama baya araştırma yaptım çikolata kahvenin bütün ton farkını kapatmayacağını düşündüm ve koyu kahvede karar kıldım.
Siyaha en yakın boya koyu kahve. Benim için siyah durması önemli değil yeter ki şu ton farkları kapansın.
Koyu kahve kapatır dimi? Tek isteğim şu alacalı saçtan kurtulmak :106:

Saclarim siyah iki ay once kuafor kurbani oldum zorla uzattigim saclarim omuzda ama siyahi kisa sacima yakistirmadim..acik kullu kumral icin ne yapmaliyim evde?

Saçlarımda sarı balyajlar var sıkıldım hepsini kahve yapmak istiyorum ama ton farkı olacak lütfen yardım

Saclarim siyah iki ay once kuafor kurbani oldum zorla uzattigim saclarim omuzda ama siyahi kisa sacima yakistirmadim..acik kullu kumral icin ne yapmaliyim evde?

Siyahtam açık küllü kumral mı ? Pat diye olması imkansız e. Az 2-3 işlem ... Evde hele ohoo en iyisi kuaför canım ama sen dersen ki ben saçları evde yapmak istiyorum ozaman saçlarına 2 kutu palette açıcı 2 kutu koleston açıcı al , kuvvetli açıcı olduklarından hızlıca ve birinin yardımıyla sürülmeli yoksa ton farkı olur. Önce uçlardan başlayın , günü birlik yapın yani bigün açın bir gün dinlendirin turuncu olacaksınız , bunuda kullü kumral boya ile kapatabilirsiniz . :)))

Saçlarımda sarı balyajlar var sıkıldım hepsini kahve yapmak istiyorum ama ton farkı olacak lütfen yardım

Kaliteli boya ile hiçbir fark olmaz , 7/77 çikolata kahve öneiririm. Boyamaya diplerden ve uçlardan başlayın. Sarı olan yerlerden ...

Şu sıra kafamda dolaşan bir şey de bu biliyormusun bakır saçlarımı siyahla kapatırım diyorum , koyu kahve yapmayın açık kahve boyayın zaten siyah tutacaktır. Birdaha saçlarınızı açmak isterseniz de sorumsuz rahatça açabilirsiniz benden size tavsiye , palette kullanın

bu ne renkse hıc anlamadım ben kahve beyaz sarı platın her renk var gbii turuncuda dahıl

Yok bir daha açmayı düşünmüyorum yeterince akıllandım :)
Bugün palette koyu kahve aldım, yalnız kalıcı krem boya yazıyordu bu türünü ilk defa kullanıcam.
Boyalar hakkında bilgin var sorun yaşamam dimi? Boyayınca uğrarım buraya :)

Palette inanılmaz bakım yapıyor harika bir boya :) boyalar kalıcıdır tabiki kalıcı olmayanlar saçta 3-4 yıkama duruyor. Sorun yaşamayacağınızdan eminim ancak palette de çok az çıkıyor , dip boya için bile 2 kutu harcadığımı bilirim.

Kesinlikle öyle çok az çıktı 2 kutu kullandığım halde. Benim saçlarım da uzun baya ve yıkadıktan sonra simsiyah oldu :) Ama normal çünkü boya koyu kahve :)
Bakırlar kapanmaz diye korktum ondan bu renge boyadım. Yıkadıktan sonra kuruttum ve ara ara tellerde bakırlık mevcut hala.
Şimdi saçlarımı düzleştirdim açık yerler daha belli olsun diye ve yarın açık kalan yerlere bi daha boya uygulycam.
Bu sefer ton farkı olmaz dimi, gerçi sanmıyorum ama artık paranoyak oldum boya konusunda :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…