Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

resim fazla küçük olmuş fikir vermek ısteyenler

Merhaba , palette 6-65 çok kızıl bir sonuç verecektir. Siz kumral istiyordunuz değil mi ? Ozaman boyanızı 7-0 PALETTE DELUXE. İle değiştirmenizi öneririm. Size uygun olan budur n

aa çok güzel olmuş çok gür sağlıklı duruyor saçların

Cooook tesekkür ettim. 40 ımda böyle saçlarım var , bu saçla tam ender serez oldum vallahi aynı renk bide aaynı yaş gibi duruyor ama bu renk cok genc gösterdi. Makyaj istiyor ama bb krem yetiyor kızlar çok iciinize oturmadıysa bi eyeliner yani. Aman aman değil , saçlarıma gelince maşadan önce keratin yüklemesi yaptırdım ama brezilya fönünde de keratin yükleyip düzleştiriyorlar ben sadece yükleyip yıkattım sonrada maşa işte kerastase ın bi serumu var o parlaklık veriyor kızlar biraz yağlı gibi dursada harika. Saçım kıvırcık olduğundan biraz gür canım başıma dertler işte. Yazın inanılmaz bunaltıyor adamı. Bide cam terebentini nin cok etkisi var.

Son düzenleme:
Cooook tesekkür ettim. 40 ımda böyle saçlarım var , bu saçla tam ender serez oldum vallahi aynı renk bide aaynı yaş gibi duruyor ama bu renk cok genc gösterdi. Makyaj istiyor ama bb krem yetiyor kızlar çok iciinize oturmadıysa bi eyeliner yani. Aman aman değil , saçlarıma gelince maşadan önce keratin yüklemesi yaptırdım ama brezilya fönünde de keratin yükleyip düzleştiriyorlar ben sadece yükleyip yıkattım sonrada maşa işte kerastase ın bi serumu var o parlaklık veriyor kızlar biraz yağlı gibi dursada harika. Saçım kıvırcık olduğundan biraz gür canım başıma dertler işte. Yazın inanılmaz bunaltıyor adamı. Bide cam terebentini nin cok etkisi var.

güle güle kullan benimde saçlarım kıvırcıktı çok da gürdü ama zamanla döküldü bu arada yaşım daha 22.sana kırk bir kırk iki kere maşallah:nazar:

güle güle kullan benimde saçlarım kıvırcıktı çok da gürdü ama zamanla döküldü bu arada yaşım daha 22.sana kırk bir kırk iki kere maşallah:nazar:

Aah ben 22 imde kestane saçlarım vardı hiç dokunmamıştım. Ve 1997 de evlendim. O gün ilk boyamı yaptım. Hatta saçlarıma nişandan önce hiç dokundurtmazdım düğünlerde bile sadece toplayın diyordum. Bide lisede açık saç yasak , ya kısacık ya örgüydü. zamanın üşengecliği kısacık kestirirdim. Onunda cok etkisi var. Bide simdilerde dökülmesini önlemek icin cam terebentini kullanıyodummda bıraktım . Çok ama çok hızlı gelen diplerdenn sıkıldım. 2 haftada hop cıkıyor. Hala beyazım yok ama olsa ben cıldırırdım. Şimdi açık renk bide alLlah banyom berbat olucak yine :KK43:(

$kuru-sac-bakimim.jpg kızlar bu hangi renk palette altın parıltılı çikolata 5.5 le bu renk olur mu?

Bugün sabah işe gittim baktım çoğu kişi izin almıs. Ay dedim bende kuaföre kaçıyorum. 5 saatimi kuaförde gecirdim bugün. Ama değdimi eh , önce tırnaklar manikür pedikür felan. Sonra kaş aldırdım. 1,5 saat bunlara gitti. Sonra boyama için çıktık üst kata , allah girdim bi alamete , nasıl kesilirse kesin dedim. Kattan cok sıkıldım biraz uclara hareket gelsin bide düz kullanabileceğim bir sey olsun dedim vallaha yaptı bir kesim sonra hemen açtırmaya yöneldiler bir bir baktım. Loreal Effasor ile silme yapıldı. Sonra , bakır sarı zemin için 7.3 Loreal Majirel boya ile pigmentasyon yapıldı , üstüne ise 7/43 Wella İlluminia boya yapıldı (Hayatımda ilk defa duydum bu boyayı. Ve wellanın mış. Özel renk sistemi kullanılmıs. Harika diyebilirim. Sonra ise güzelce maşaladı. Bunlar tam 3 saat sürdü. E resimde görüldüğünden meyve suyumda elimde :) biraz oturduk konustuk sonra geldik brezilya fönüne :) ama bugün saçım kaldırmaz dı artık dedim ve 12 den saat 5 e kadar kuaförde eğlendim. Eve geldim simdi (malum istanbul trafiği sefaköyden etilere 2 saatte geldim) gelir gelmez yazayım dedim buyrun bakınız. Eki Görüntüle 977924

coooookgüzelolmuş...

Aah ben 22 imde kestane saçlarım vardı hiç dokunmamıştım. Ve 1997 de evlendim. O gün ilk boyamı yaptım. Hatta saçlarıma nişandan önce hiç dokundurtmazdım düğünlerde bile sadece toplayın diyordum. Bide lisede açık saç yasak , ya kısacık ya örgüydü. zamanın üşengecliği kısacık kestirirdim. Onunda cok etkisi var. Bide simdilerde dökülmesini önlemek icin cam terebentini kullanıyodummda bıraktım . Çok ama çok hızlı gelen diplerdenn sıkıldım. 2 haftada hop cıkıyor. Hala beyazım yok ama olsa ben cıldırırdım. Şimdi açık renk bide alLlah banyom berbat olucak yine :KK43:(

ha bu arada şuan öğrencilerimin saçları bile boyalı saçlarının uçlarını pembeye boyayanlar sarıya boyatan kız öğrenciler var devir değişti artık :) senin saçların hala sağlıklı da çam terebentinden değil bence genetik de biraz bu saç işi bende çam terebentin kullanıyorum beş altı aydır ama memnun değilim ben.bu arada wella illumina mıydı neydi o boyayı kullananlar var mı acaba sea bizi bilgilendirsene biraz :KK49:

ha bu arada şuan öğrencilerimin saçları bile boyalı saçlarının uçlarını pembeye boyayanlar sarıya boyatan kız öğrenciler var devir değişti artık :) senin saçların hala sağlıklı da çam terebentinden değil bence genetik de biraz bu saç işi bende çam terebentin kullanıyorum beş altı aydır ama memnun değilim ben.bu arada wella illumina mıydı neydi o boyayı kullananlar var mı acaba sea bizi bilgilendirsene biraz :KK49:

Sorma ay yolda görüyorum anam benim kızım allahtan bana benzemiş. Oda böyle süslü kokana :) saçlarını yazın saçlarını açtı röfle yaptık yani bi nevi Ve turunculasmadan şak diye açıldı (babası sarışın ya heralde ona benzedi :)) şuanda dibi geldikce papatya sürüyoruz. Ama anne cok sıkıldım diyor. Sonra kestane yapsam yine sarıyı özlücem diyor. Bende sakacıktan kzııyorum biraz.

Çam terebentini doğru kullanmak önemli. Doğru Şampuanın icine doğru konmalı , ben argan yağlı şampuana koymuştum. Canım bana sorarsanda genetik. Benim kız kardeşim daha 34 ünde beyazları çıktı annem hala kumral kendi saçı geliyor dipten 60 yaşında yani naazar değmesin ben anneme benzemişiim onunda saçları benim gibi. Mesela ben maşa yapsam hoş parlak sallanan hareketli bii saç olur ama kız kardeşim yapsın kaskatı duruyor. Kazık gibi. Tamamen saçın yapısına bağlı canım.

İllumnia olayına gelirsek. Ay ne pahalı boyaymış türkiyede bulamadım ama yurtdısındada pahalı yani. Türkiyede sadece sosyetik kuaförlerde bide benimkinde var diyodu kuaför. Yani kırmızı halı ünlüleri felan kullanıyor diyolar ama benim kuaföre de yeni gelmis sipariş vermiş. Normal boya 70 se buna 100 veriyorum demişti baya pahalı ama inanılmaz harika renkleri var kataloğa bakmalısınız :) ve cok memnun kaldım daha ilk yıkamada akmadı. Şok oldum. Bakır bide yani. Azcık suyun rengi sarı oldu okadar.

ama zemnm açık renk olduğu için boya çok akıyo toffe çok açık ve kızılımsı olmaz mı ben böyle bir kahve istiyorum...

Resimdeki kahve biraz dore iceriyor. 6.3 diyebilirim. En koyu. Zemin açık olduğu için boya tutmaz felsefesi yanlıstır canım. Pigmentasyon yapılırsa rahatça ulaşılır. Size Önerim saçınızı Koleston Perfect 7/3 ile pigmentasyon yapıp üstüne 7/00 boyamanız.

Ozaman canım 7/77 ile tanıs derim. En son ne boyanmıştı ? (Bu arada fındık kabuğu için ne boyanmıştı canım çok beğendim :))

Canım ben boyamıştım nevacolor fındık kabuğu koyu sarının üzerine yapmıştım 😘bana 7.77 yi bir resimle örneklermisin canım

Hayır dipleri açmıyoruz eşitleme yapacağız. Önce bir prof acıcı alın hatta boya silicii. O az yıpratır sadece boyalı yerleri ufak bi sildirin. (Yani bu acıcıdır aslında ama boyayı sökmekle yükümlüüdür) sonra açılan yerlere 8/00 ile pigmentasyon yapıyorsun üstüne 8/11 boyuyorsun bu kadar :) dipler boyadan sonra acılacaktır. Ve eşit karamel bir saç elde edeceğiz.

Boyalari aldim yarin arkadas boyayacak. Karamel olmasin ama ya :)) ben tipki serenay sarikayanin rengi gibi olsun istiyorum. Gerci onun saclari dogal ama biraz acigi ya da koyusu iste. Karamelde dorelik cok yok mu

Canım ben boyamıştım nevacolor fındık kabuğu koyu sarının üzerine yapmıştım 😘bana 7.77 yi bir resimle örneklermisin canım

Koleston Perfectin en özel rengidir. Farklı kimyasal barındırır pigment sistemi farklı yani ve harika bir tondur. Tam kahve ddiyebilceğimiz renk. Örnek olarak bu resimi verebilirim. $image.jpg $image.jpg

Boyalari aldim yarin arkadas boyayacak. Karamel olmasin ama ya :)) ben tipki serenay sarikayanin rengi gibi olsun istiyorum. Gerci onun saclari dogal ama biraz acigi ya da koyusu iste. Karamelde dorelik cok yok mu

Yok önerdiğim renkte yoktur. Ama aktıkca gelicektir.

sea tatlım kaşlarıma evde bylduğum 8.0 nolu boya ile 20 lik oksidan ile azcık sürdüm dediğim gbi 5 dk da sildim kırıldı rengi sevdim aslında şimdi çok daha doğal durdu saçlarım yaaa of keske kaşlaırm böyle olsaymış doğalda :KK43:

Merhaba saclarim suan bu renkte daha da uzadi. Istedigim rengi tutturan bir kuaforle yillardir karsilasmadim kendim de boyasam bu islerden pek anlamiyorum zaten istedigim sey balyaj evde hayatta yapilamayacak bisey. Istedigim renkler de tam olarak boyle. Sizce bu renkler benim sacima uyar mi uclardaki renkler sorun olur mu? Dogal sac rengime bi kuafor kestane dedi baska biri kullu kumral dedi sizce ne?

Bir de kendi sac rengimi cok kaybetmemek istiyorum bu yuzden balyaj istemeliyim degil mi? Yani aralarda gunesten acilmis gibi isildasa :KK31:

Cok soru sordum dimi bu haftasonu bir yerle gorusecegim cok iddiali imis gidenler de cok memnun ama korkuyorum.

Eki Görüntüle 971181 Eki Görüntüle 971183 Eki Görüntüle 971182

Evet kizlar dun saclarimi boyattim ikinci resmi ve ayni kisiye (serenay sarikaya) ait baska bir fotoyu daha gosterdim. Kuafor benim dogal rengimin uzerinde ayni renk cikmaz dedi cunku fotodaki sacin dogal hali zaten acik kumral dedi. Neyse oturdum once acacagi icin rengi bakim yapti ardindan balyaji yapti. Sonuc asagidaki gibi evet aklimdaki renk aslinda bukadar acik degildi uclara dogru eski sarilarim yuzunden yogun oldu ama yine de begendim ve simdiye kadar ne paralar doktum boyle bir sonucla cikmadim kuaforden. Kesim dahil balyaj 50 tl odedim ustelik :21:

Ciglik denen olay yok dimi kizlar bide bir haftada tam oturu renk diyorlar sari icin dogru mu :2:

Umarim siz de begenirsiniz yorumlarinizi merak ediyorum

(11 nolu foto avize isigi altinda cekildi digeri gunisigi)

$20140216_101147.jpg $11.jpg

Evet kizlar dun saclarimi boyattim ikinci resmi ve ayni kisiye (serenay sarikaya) ait baska bir fotoyu daha gosterdim. Kuafor benim dogal rengimin uzerinde ayni renk cikmaz dedi cunku fotodaki sacin dogal hali zaten acik kumral dedi. Neyse oturdum once acacagi icin rengi bakim yapti ardindan balyaji yapti. Sonuc asagidaki gibi evet aklimdaki renk aslinda bukadar acik degildi uclara dogru eski sarilarim yuzunden yogun oldu ama yine de begendim ve simdiye kadar ne paralar doktum boyle bir sonucla cikmadim kuaforden. Kesim dahil balyaj 50 tl odedim ustelik :21:

Ciglik denen olay yok dimi kizlar bide bir haftada tam oturu renk diyorlar sari icin dogru mu :2:

Umarim siz de begenirsiniz yorumlarinizi merak ediyorum

(11 nolu foto avize isigi altinda cekildi digeri gunisigi)

Eki Görüntüle 980108 Eki Görüntüle 980107

güle güle kullan çok güzel görünüyor uçları alt zemin renk tam net görünmüyor bi kaç fotoğraf daha koyabilir misin arkadan çekilmiş falan :KK66: bu arada gerçekten çok ucuzmuş sen o kuaförü bırakma bence

X