Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

inanılmaz sarı merakım var demiştim sana 15 20 cm dipten kumral ve ucundada oryalle açılmış 15 cm sacın üstüne bakırlı kahve boyamıştım.. boyayı pişman oldugum için evde sabunla falan akıttm şimdi bugun aklımda oryalle acıp acık bi sarıya boyamak var yanarsa yansın dıyorum eskı oryallı kısımlarda kopma olurmu kı? sence yapmalımıyım?

Hiç girişme taraftarıyım canım :))) ama sarı istiyorsun bir yanım da Yapsa ne gzl olur diyor. Ama diyemiyorum. Hemen öyle açma yavaş yavaş , kuaföre git bana kumral zemin üzerine güneşten açılmışcasına balyaj atın de ama saçım yıpranmış dırumda inoa kullanmanız mümkünmü felan de , harika sonuç al sonra evde onlara bakım yap 1 ay toparlansın yine balyaja git aynı balyajı aynı süreyi bidaha yapsın , yaza kadar sarışın olursun ben yarın Kuaföre gidiyorum bakır sarıya gecicem KIZILA GOOODBYEEE :))) mart ayında katılmam gereken cok davet var ve insanlar beni kırmızı kafa görmeye alıştığından böyle bi değişim görsünler. Nisanda hemen sana anlattığım bu yöntem ile yaza kadar platin sarıya (ya şu ferihadaki hande gibi ) gelmek istiyorum.

bende yardım istiyorum şuan saçımda açık küllü kumral var resimide :

Eki Görüntüle 976529

fakat ben biraz daha açığını istyorum

Eki Görüntüle 976530

saçın ucundaki rengi istiyorum nasıl elde edebilirim ?

normalde de sarıyım ve yeşil gözlüyüm beyaz tenliyim yakışır mı _?

Saçınızda boya var bu yüzden size bütün dore açık sarı balyaj işlemini önericeğim. Zemininiz harika onun üstüne güzelce tümden balyaj attırın harika olacaktır

Saçınızda boya var bu yüzden size bütün dore açık sarı balyaj işlemini önericeğim. Zemininiz harika onun üstüne güzelce tümden balyaj attırın harika olacaktır

teşekkür ederim açık küllü sarı yapsam nasıl bi renk olur peki :26:

Hiç girişme taraftarıyım canım :))) ama sarı istiyorsun bir yanım da Yapsa ne gzl olur diyor. Ama diyemiyorum. Hemen öyle açma yavaş yavaş , kuaföre git bana kumral zemin üzerine güneşten açılmışcasına balyaj atın de ama saçım yıpranmış dırumda inoa kullanmanız mümkünmü felan de , harika sonuç al sonra evde onlara bakım yap 1 ay toparlansın yine balyaja git aynı balyajı aynı süreyi bidaha yapsın , yaza kadar sarışın olursun ben yarın Kuaföre gidiyorum bakır sarıya gecicem KIZILA GOOODBYEEE :))) mart ayında katılmam gereken cok davet var ve insanlar beni kırmızı kafa görmeye alıştığından böyle bi değişim görsünler. Nisanda hemen sana anlattığım bu yöntem ile yaza kadar platin sarıya (ya şu ferihadaki hande gibi ) gelmek istiyorum.

öle mı dıyosun bende dayanamıyorum ne kadar daha sabrederım bılmıyorum acım gıtsın dıyo içimden bı ses yanarsa yansın dıyorum kalan sarı kalsında:))) ayy ne olcak bu kımyasallarla bızım sonumuz hadı bakalım yarın foto koy...

$cc.jpg $cc.jpg

bu renk nedir peki ? açık küllü sarı mı ?

yaşıma bu uygun olur diye düşünüyorum kendim boyıcam o yüzden kesin bi renk ismi için yardım eder misin :26:

Aslında 7/0 bu renk ama sen küllü boyamaya devam et tüm mesajlarını okudum tek cevap yazıyım dedim küllüyü 15 günde bir boya ve resim çekil , farkı en iyi öyle anlarsın her boyamada aynı ışık ve aynı yerde cekil. Boya işini 15 günde bir yap. Önümüz bahar hava ısınacak ve nemlenicek saç rengin de nemden etkilenicek emin ol ve cnm elini çabuk tut derim ben , ama 7.1 boyarsan işe yaramaz cidden bunu çoğu kez dedim , koyu boyayınca üstüne ne boyarsan boya tutmaz. Sen bana koyu kumral küllü kahve boyadım dedin o 6.13 veya 6.17 diye bir tondur tahminimce , ve bunun üstüne 7/1 boyamak sadece saçını yıpratır. Artık saç boyanırsada boya kusacak. Beni dinlemelisin bence , benim dediğimi yapanların saçları harika oldu bugüne kadar ama hangisi dediğimi biraz şaştıysa sonuç beklenildiği gibi olmuyor. Şimdi sana dediğim gibi saç biraz rahatlasın dinlensin sonra 6.1 boya. Artık saçın açılmaz çünkü o nevacolour Boydığın için . 7.1 in tutmama sebebi işte bu.
t

tatlım o zaman bekliyim böyle sonra yapayım dinleneyimm sonra 7.1 mi boyayayım

Aslında 7/0 bu renk ama sen küllü boyamaya devam et tüm mesajlarını okudum tek cevap yazıyım dedim küllüyü 15 günde bir boya ve resim çekil , farkı en iyi öyle anlarsın her boyamada aynı ışık ve aynı yerde cekil. Boya işini 15 günde bir yap. Önümüz bahar hava ısınacak ve nemlenicek saç rengin de nemden etkilenicek emin ol ve cnm elini çabuk tut derim ben , ama 7.1 boyarsan işe yaramaz cidden bunu çoğu kez dedim , koyu boyayınca üstüne ne boyarsan boya tutmaz. Sen bana koyu kumral küllü kahve boyadım dedin o 6.13 veya 6.17 diye bir tondur tahminimce , ve bunun üstüne 7/1 boyamak sadece saçını yıpratır. Artık saç boyanırsada boya kusacak. Beni dinlemelisin bence , benim dediğimi yapanların saçları harika oldu bugüne kadar ama hangisi dediğimi biraz şaştıysa sonuç beklenildiği gibi olmuyor. Şimdi sana dediğim gibi saç biraz rahatlasın dinlensin sonra 6.1 boya. Artık saçın açılmaz çünkü o nevacolour Boyadığın için . 7.1 in tutmama sebebi işte bu.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=661870&page=52 bak canım son hali bu :)

teşekkür ederim açık küllü sarı yapsam nasıl bi renk olur peki :26:

Zemini hiç bozmayın , boya yenileme yapın üstüne güzelce röfle atabilirsiniz küllü de yapabilirsiniz hafif doremsi olur elde edebilirsiniz :)

sea album yaptım yeni saç rengimle ilgili bakabilir misin.okuldaki öğretmenlerden bi kaçı bayıldı güneşte falan hoş duruyor yani sonuç henüz küllü kumral olmadıysada güzel bişey oldu.ben açıcıyı ve sarı boyayı aldım ama şimdi yapmayayım değil mi? bu tonla sarı uyumlu olmaz diye düşünüyorum

Gördüm canım gördüm , artık ister 3 ay bekle 7.1 boya tutmaz diyorun ya 6.11 boyarsan küllü zemini oturtursun sonra balyaj attırıp birazdaha sarımsı açık renk elde edebilirsin canım bak bu çok harika bir yol :)

tatlım istediğim ne biliomusun dipi ile ucu uyum sağlası yanii ben uçları açıyorum ya tepem kapkara olmasın... yani küllü çok umrum değil hafif açık olsun eski saçımdan ve turunvullaşmasın :)

öle mı dıyosun bende dayanamıyorum ne kadar daha sabrederım bılmıyorum acım gıtsın dıyo içimden bı ses yanarsa yansın dıyorum kalan sarı kalsında:))) ayy ne olcak bu kımyasallarla bızım sonumuz hadı bakalım yarın foto koy...

Koymazmıyım canııııııım şuanda böyle duruyorlar. Görüldüğü gibi kızıl bakırdan eser yok direk şarap kızılından açtığım renk olarak kaldı yani boyamadan önce :KK43: $image.jpg

Brezilya fönümde gitti ya :KK43:(

tatlım istediğim ne biliomusun dipi ile ucu uyum sağlası yanii ben uçları açıyorum ya tepem kapkara olmasın... yani küllü çok umrum değil hafif açık olsun eski saçımdan ve turunvullaşmasın :)

Kuaför yolu gözüküyor , ama saçlarımı evde açtırabilirm diyorsan , olur ama turunculasır , üstüne devamlı 8.1 boyarsanız harika bir sonuç elde edersiniz :)

sea album yaptım yeni saç rengimle ilgili bakabilir misin.okuldaki öğretmenlerden bi kaçı bayıldı güneşte falan hoş duruyor yani sonuç henüz küllü kumral olmadıysada güzel bişey oldu.ben açıcıyı ve sarı boyayı aldım ama şimdi yapmayayım değil mi? bu tonla sarı uyumlu olmaz diye düşünüyorum

Göremedim canım benim ya , albüm yok diyor ne yaptın saçlarına cnm.

Kuaför yolu gözüküyor , ama saçlarımı evde açtırabilirm diyorsan , olur ama turunculasır , üstüne devamlı 8.1 boyarsanız harika bir sonuç elde edersiniz :)

yok tatşlım kuaföre gtmem bu kadara kendi emeğimle geldim mahvettirmem valla :KK70: boşa para alıolar kahverengi bile boyamayı yapamıolar 100 tl ye :KK70:

artık daha koyu gitcm napalım 7.1 yapmam :)sağol cnam

Göremedim canım benim ya , albüm yok diyor ne yaptın saçlarına cnm.

bişey yapmadım dediğinden başka valla :) ama yıkandıkça açıldı saç bide yakından bi foto çektim tam net gör diye tonu.herkese açık yapmadım albumu ya arkadaş olarak eklemen lazım görmek için

yok tatşlım kuaföre gtmem bu kadara kendi emeğimle geldim mahvettirmem valla :KK70: boşa para alıolar kahverengi bile boyamayı yapamıolar 100 tl ye :KK70:

artık daha koyu gitcm napalım 7.1 yapmam :)sağol cnam

Peki cnm , devam 6.11 ama dikkat :)

bişey yapmadım dediğinden başka valla :) ama yıkandıkça açıldı saç bide yakından bi foto çektim tam net gör diye tonu.herkese açık yapmadım albumu ya arkadaş olarak eklemen lazım görmek için

Peki canım , gönderdim bir bakayım :)

X